Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

[quote=Karklas,2007 09 08, 21:06]
Papildyta:
man gydytoja visada skirdavo Cirrus ir kartu Sinupret(tokios zalios tabletes,augalinio pagrindo), kai laukiausi, geriau Sinupret,paskui Gelamirtol, nieko jie man nepadejo, nes jie yra augaliniai, o jau tokiu atveju reikia stipresniu, tik tada negalejau.
dieve,kaip tave suprantu,nes tas skausmas tai baisus ir jautiesi kaip suparalizuotu veidu.laikykis console.gif
[/quote]
Ačiū 4u.gif .Skausmas tikrai bjaurus.O tuos vaistus ,kur minėjai ,ir aš bandžiau.Ir man jie nieko nepadėjo schmoll.gif

Papildyta:
O kokiu santykiu maždaug sultis skiedei? Aš kažkada ant veido tepiau su sviestu česnaką, tai man labai degino.Negalėjau ilgai išlaikyti.Reikės pabandyt įsilašint.Vistiek blogiau nebus biggrin.gif
[/quote]
as i tokia mazyte degtines taurele buvau pasiruosus tu laseliu, tai net nezinau, tik cesnako nedaug,o vandens mazdaug iki puses tos taureles. bet pyliau atvesinta virinta vandeni. man pirma kart labai griauze, tai dar i nosi isilasinau vandens, nes bijojau,kad neisdegintu
Atsakyti
Sveikos, as irgi turiu sia bedele. sinusitu sergu apie 12 metu. sesis metus is eiles, tiek ziema tiek vasara turejau sloga, bet po daug isgertu, supurkstu ir leidziamu vaistu isgyjau. dabar jau irgi metai niekaip nepraeina sloga. persviete, sako vel sinusitas. geriau antibiotikus, gelomyrtol, sinupreta, bet niekas nepadeda.
siandien pabandziau cesnaku sultis isilasinti i nosi. siaubas, kaip ciaudet pradejau, bet nosi pravale gerai. daug puliu isbego. smile.gif
Atsakyti
o as dabar pasidariau cesnakinius tamponus,susmulkinau cesnaka,sumaisiau su sviestu idejau i merliuka i i nosi susikisau,paziuresim kaip rytoj jausiuosi,biski griauzia wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2007 09 09, 22:21)
Sveikos, as irgi turiu sia bedele. sinusitu sergu apie 12 metu. sesis metus is eiles, tiek ziema tiek vasara turejau sloga, bet po daug isgertu, supurkstu ir leidziamu vaistu isgyjau. dabar jau irgi metai niekaip nepraeina sloga. persviete, sako vel sinusitas. geriau antibiotikus, gelomyrtol, sinupreta, bet niekas nepadeda.
siandien pabandziau cesnaku sultis isilasinti i nosi. siaubas, kaip ciaudet pradejau, bet nosi pravale gerai. daug puliu isbego. smile.gif

va va, ir as ciaudejau, net niestet nosi pradejo, bet atsimenu,kai po sitos proceduros po 2men.(cia kur rasiau per nestuma)pirma karta issimiegojau nedusdama.
Papildyta:
[quote=Karklas,2007 09 08, 21:06]
Papildyta:
man gydytoja visada skirdavo Cirrus ir kartu Sinupret(tokios zalios tabletes,augalinio pagrindo), kai laukiausi, geriau Sinupret,paskui Gelamirtol, nieko jie man nepadejo, nes jie yra augaliniai, o jau tokiu atveju reikia stipresniu, tik tada negalejau.
dieve,kaip tave suprantu,nes tas skausmas tai baisus ir jautiesi kaip suparalizuotu veidu.laikykis console.gif
[/quote]
Ačiū 4u.gif .Skausmas tikrai bjaurus.O tuos vaistus ,kur minėjai ,ir aš bandžiau.Ir man jie nieko nepadėjo schmoll.gif

Papildyta:
O kokiu santykiu maždaug sultis skiedei? Aš kažkada ant veido tepiau su sviestu česnaką, tai man labai degino.Negalėjau ilgai išlaikyti.Reikės pabandyt įsilašint.Vistiek blogiau nebus biggrin.gif
[/quote]
sveikute, o tu nebandei dar cesnako?kaip tau sekesi?
Atsakyti
Sveikos.Pabandziau česnaką ir aš.Sutryniau skiltelę ir užpyliau virintu vandeniu.Tai kaip ir skiestos sultys išejo.Ar kaip kitaip Tu Saule** ruoši?Bet man nelabai jau turbūt veikia.Čiaudėt tai visai nečiaudėjau, tik graužė labai.Ir dar panosę labai nugraužė.Bet man nepadėjo daugiau išpūsti, vistiek nosis užsikimšus verysad.gif Turėjau Xymeliną purkštis.Lašinau kelis kartus, bet nieko geriau nepajaučiau.Man kai darė kompiuterinę tomografiją, sakė, kad ten jau visa gleivinė išvešėjus.Gal todėl ir nepadeda verysad.gif .O Jūs ar labai dažnai lašinat ?Ir gal labai daug?Aš kelis lašus įlašinau, subėgo net į gerklę, tai kaip neskanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 09 07, 08:50)
Ankšiau išbandžiau ir įvairiausius vaistus, ir liaudiškas priemones, ir antibiotikų daug gėriau-niekas nepadėjo.Dabar tikiuosi padės operacija.Ankščiau jos labai bijojau, bet dabar jau nėra ką daryti.Dar kitą savaitę turėtų operuoti.Tik nežinau kaip jos sulaukti ir iškentėti, nes kasdien vis praščiau  verysad.gif


Sinusitas labai rimta! Jei isisenejes, tai tikrai nepatarciau su cesnaku zaisti. Geriau jau gydytoju klausyti.
Kelis kursus antibiotiku dabar sugerei?
Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2007 09 11, 18:14)
Sinusitas labai rimta! Jei isisenejes, tai tikrai nepatarciau su cesnaku zaisti. Geriau jau gydytoju klausyti.
Kelis kursus antibiotiku dabar sugerei?


Dabar antibiotikų jau negėriau.Paskutinį kartą gėriau gal birželio mėnesį, bet jau nieko nepadėjo verysad.gif .Todėl daugiau ir negeriu.Sergu metai laiko, tai per tuos metus tikrai daug sugėriau,bet kiek tiksliai tai negaliu pasakyti.Gal 5 ar 6 kartus po 2 savaites.O kuo gali pakenkti česnakas? g.gif
Papildyta:
Dar prisiminiau tokį dalyką.Man pažįstama sakė, ji girdėjo per televizorių, kaip japonai gydo sinusitą.Jie geria antibiotikus metus laiko.Teigia, kad tik taip galima pagyti.Kažkaip keistai atrodo,bet neaišku, kokie tie antibiotikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karklas: 11 rugsėjo 2007 - 18:44
Jei sergi taip rimtai, kad reikalinga operacija, tai cesnakas padeti nelabai begali.
Penktadienis arteja, tai jau gal po operacijos?
Papildyta:
Paskutini karta kai sirgau, tai trejus is karto antibiotikus teko sugerti.
Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2007 09 13, 16:14)
Jei sergi taip rimtai, kad reikalinga operacija, tai cesnakas padeti nelabai begali.
Penktadienis arteja, tai jau gal po operacijos?
Papildyta:
Paskutini karta kai sirgau, tai trejus is karto antibiotikus teko sugerti.


Gėriau ir aš vienu metu trejus antibiotikus.O kaip , ar Tau padėjo ?Man padėdavo labai trumpam verysad.gif Operacija bus kitą savaitę, trečiadienį.Laukiu ir bijau unsure.gif Girdėjau, kad labai skausmingas pooperacinis periodas .
Atsakyti
Dveji nepadejo, tretieji leidziami padejo. Savijauta po antibiotiku labai nekokia buvo. Dabar daugiau profilaktika uzsiimu. Man pooperacinis periodas nebuvo skausmingas. Seniai tai buvo. ~ pries 10metu. Lengviau pasijutau, pradejau vel jaust kvapus, galvos skausmai liovesi.
Cesnaka esu bandziusi ir nieko nepadejo, nes jau liga isismarkavusi buvo. Nosies praplovimai su druska siek tiek palengvindavo ir atakiuoto biciu vasko kramtymas. Bet cia jau po operacijos. Ne tada, kai jau labai rimtai sergi.
Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2007 09 15, 22:14)
Dveji nepadejo, tretieji leidziami padejo. Savijauta po antibiotiku labai nekokia buvo. Dabar daugiau profilaktika uzsiimu.  Man pooperacinis periodas nebuvo skausmingas. Seniai tai buvo. ~ pries 10metu. Lengviau pasijutau, pradejau vel jaust kvapus, galvos skausmai liovesi. 
Cesnaka esu bandziusi ir nieko nepadejo, nes jau liga isismarkavusi buvo. Nosies praplovimai su druska siek tiek palengvindavo ir atakiuoto biciu vasko kramtymas. Bet cia jau po operacijos. Ne tada, kai jau labai rimtai sergi.

Tai ar po oreracijos Tu visiškai nepasveikai?Ar kartojasi Tau dabar sinusitai? Man draugė sakė,jos bendradarbei operacija metams laiko padėjo, po to vėl tas pats, vėl reikėjo operuoti.O šiaip nuraminai, kad pooperacinis ir neskausmingas gali būti smile.gif .Nelabai parašo čia tos, kurioms daryta operacija.Įdomu būtu sužinoti, kaip ten viskas vyksta.
Atsakyti
parasiau a.z. smile.gif
Atsakyti