Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

QUOTE(Divena @ 2007 10 22, 21:29)
Pirma karta susiduriau su sia liga.Pasiskaitinejau jusu istorijas ir issigandau. verysad.gif Dabar zinau ,kad tai greitai nesibaigs cry.gif
Pries 3 savaites issitraukiau puliujanti danti,vis toliau ,vis labiau pradejo skaudeti dantenas ,akis ,viena puse nosies.Vel nuejau pas dantu chirurga,tai israse ospamokso ir Aponilio nuo skausmo.Dar uzdejo vaistu ten kur istrauke danti .Kol  geriau vaistus nuo skausmo ,tai dar galejau kentet.
Ar niekam nebuvo sinusito nuo danties?Tiesa ,kad man sinusitas-pasake dantistas.Dabar isitikinau,nes jusu aprasyti simptomai sutampa su mano. Niekada negalvojau,kad sinusitas toks skaudus g.gif

Sveika.Labai Tave užjaučiu.Tai laaaabai bjauri liga.Mano sinusitas irgi nuo danties verysad.gif Jei skaitei temą, maždaug žinai mano istoriją.Aš jau sergu metai laiko.Išsioperavau prieš mėnesį.Man jau buvo taip blogai, kad kentėt negalėjau.O po operacijos irgi nieko gero.Gėriau antibiotikos po operacijos, skausmai buvo praėję, bet kvapas iš nosies bjaurus niekur nedingo.Ar pas Tave nėra taip ? Tai praeitą savaitę pradėjo antibiotikus tiesiai į sinusą leisti.Ir vėl pradėjo labai skaudėti, tai padarė pertrauką ir rytoj vėl eisiu pas gydytoją.O kaip Tau prieš tai buvo? Ar ilgai su tuo supūliavusiu dantim vaikščiojai ?Neaišku, ar stipriai pas Tave pažeistas sinusas.Gal Tau pavyks išsigydyti.Labai linkiu, kad viskas sėkmingai būtų.Aš tai jau tiek besigydydama manau kad išvis šios ligos išgydyti neįmanoma cry.gif Sutikau kelias moteris, kurios 2-3 metus gydosi, jau kelis kartus operavosi ir niekaip nepasveiksta
Atsakyti
na man irgi teko su sia bjaurybe susidurti, bet gana senokai jau 5 metai praejo. niekad niekuo nesu sirgusi, taigi kai galvos nuo pagalves nepakeliau tik tada kazkaip nuejau pas gydytoja ir tas tiesiai i ligonine issiunte, ilgokai gulejau beveik dvi savaites temperatura netoli 39 C buvo bjaurias proceduras dare nuo kuriu tik dar labiau skaudedavo ta galvos puse blink.gif bet dziaugiausi kai isleido namo ir nuo to laiko nebesirgau tik kai uzeina sloga jauciasi sinusai ir pamaudzia bet pavartoju lasiuku nuo slogos ir praeina doh.gif
Atsakyti
As tai pacia pirma diena nuejau pas dantiste,pasidariau nuotrauka,pasake,kad reikia traukti.Kai nuejau pas chirurga ,tai sis netrauke,sake dantis gydomas.Gryzau namo ir tris dienas geriau nemisili,skalavau ramunelem ir su adata badziau aplink danti,kad kraujas nubegtu(tik jus taip nedarykit!).Skausmas buvo nepakeliamas cray.gif Pirmadieni nuskubejau pas savo dantiste ir ji liepe danti traukti.Niekaip nesuprantu,kaip iskarto nemate g.gif Po istraukimo savaite geriau vaistus ir ploviau su suriu vandeniu.Tik perskaicius jusu istorijas ,supratau ,kad reikia daug vandes siai procedurai.
Karklas,labai uzjauciu tave verysad.gif Tau teko nemazai iskesti g.gif Bijau ir pagalvot schmoll.gif
Zinau,kad esant slogai negalima gerti pieno ,reikia vengti grietines ir grietineles.Ir siaip reiktu daugiau valgyti dietini maista.Jei negeres,eisiu pas gydytoja,nors taip nesinori ten vaiksciot.
Atsakyti
QUOTE(Divena @ 2007 10 23, 13:08)
As tai pacia pirma diena nuejau pas dantiste,pasidariau nuotrauka,pasake,kad reikia traukti.Kai nuejau pas chirurga ,tai sis netrauke,sake dantis gydomas.Gryzau namo ir tris dienas geriau nemisili,skalavau ramunelem ir su adata badziau aplink danti,kad kraujas nubegtu(tik jus taip nedarykit!).Skausmas buvo nepakeliamas cray.gif Pirmadieni nuskubejau pas savo dantiste ir ji liepe danti traukti.Niekaip nesuprantu,kaip iskarto nemate g.gif Po istraukimo savaite geriau vaistus ir ploviau su suriu vandeniu.Tik perskaicius jusu istorijas ,supratau ,kad reikia daug vandes siai procedurai.
Karklas,labai uzjauciu tave verysad.gif Tau teko nemazai iskesti g.gif Bijau ir pagalvot schmoll.gif
Zinau,kad esant slogai negalima gerti pieno ,reikia vengti grietines ir grietineles.Ir siaip reiktu daugiau valgyti dietini maista.Jei negeres,eisiu pas gydytoja,nors taip nesinori ten vaiksciot.

Nemalonu eiti pas gydytojus,bet kai reikia ,niekur nedingsi verysad.gif Manau jei Tau negerėja, geriau nueik.Jei yra sinusitas antibiotikus reikia gerti ilgiau negu savaitę.Kad paskui nebūtų blogiau ir nereikėtų dar daugiau kentėti doh.gif
Atsakyti
Man chronishkas sinusitas buvo iki 11 klases. 11 menesiu per metus. Tik kai vasara buvo karsta ir sausa - jo nebuvo... Ligoninej gulejau n kartu, dure dure, vale man vale, tam kartui isvalo - po menesio vel prisirenka puliniu. Issprendem problema panaikindami jos priezasti - plastine nosies pertvaros operacija sugrazhino nosies pertvara i vieta ir stai jau 8 metus neprisimenu, kas yra sloga ir negalejimas kvepuoti. Sekmes visoms 4u.gif Operacija dariausi Vilniuje, Kalinausko gatveje, beveik prie Pylimo gatves sankryzos yra klinika, nepamenu, kaip vadinas. Gydytojas Sakalauskas. Ten dirbo du Sakalauskai, sunus ir tevas. Gydziausi pas sunu, tais laikais 600Lt man apsiejo visas dziaugsmas. Operacija trunka valanda, nieko neskauda. Net po to. Tik su tamponais nosy miegoti po operacijos pora dienu tenka biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki! Man jau nosies pertvara pataise, bet dar laukia nosies padidejusiu kriaukliu operacija. Bijau labai verysad.gif Gal kam nors ta pati dare neseniai Santariskiu ligoneneje? Jei dare tai koks gydytojas? Parekomenduokite prasau. Kita savaite noreciau jau uzsiregistruti, bet nezinau kuris geresnis gydytojas verysad.gif
Atsakyti
Na vakar jau buvau pas gydytoja, tai jau ir operacijos diena paskyre, sausio 3 diena... oj kaip baisu scare.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2007 11 07, 14:23)
Na vakar jau buvau pas gydytoja, tai jau ir operacijos diena paskyre, sausio 3 diena... oj kaip baisu  scare.gif

iskau ligu blush2.gif koks skausmas sinusito ar skauda pakausi ir ar gali sinusitas buti be slogos g.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 11 07, 13:06)
iskau ligu  blush2.gif  koks skausmas sinusito ar skauda pakausi ir ar gali sinusitas buti be slogos  g.gif  blush2.gif  blush2.gif


Gali būti be slogos.Tada teka viskas į gerklę.Ir pakaušį gali skaudėti.Bet gali būti ir ne sinusitas smile.gif Geriausiai keliauti pas gydytoją 4u.gif
Atsakyti
va ir aš norėčiau paklausti apie sinusitą be slogos. Slogos lyg ir nebuvo, bet prasidėjo gleivių tekėjimas į gerlę (vėliau ir pūlingas). Gydžiau antibiotikais, pūliai dindo, tačiau vėl atsinaujino gleivių tekėjimas į gerklę. Vakar pastebėjau, kad jau ir su krauju. Labai vargina, net nežinau ką daryti. Gal kam nors taip buvo? Bent žinočiau, kad ne viena tokia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aga p. @ 2007 11 10, 17:24)
va ir aš norėčiau paklausti apie sinusitą be slogos. Slogos lyg ir nebuvo, bet prasidėjo gleivių tekėjimas į gerlę (vėliau ir pūlingas). Gydžiau antibiotikais, pūliai dindo, tačiau vėl atsinaujino gleivių tekėjimas į gerklę. Vakar pastebėjau, kad jau ir su krauju. Labai vargina, net nežinau ką daryti. Gal kam nors taip buvo? Bent žinočiau, kad ne viena tokia verysad.gif

Tu tikrai ne viena tokia smile.gif Man irgi taip buvo-tekėjo į gerklę , ir gana ilgai.Vėliau ir į nosį ir į gerklę tekėjo.
Atsakyti
Na taip, skaičiau, kad taip galėtų būti (t.y. tekėti į gerklę). Bet kas keista, tai skausmo jokio nejaučiu (galvoje), ir nosis neužgulta (greičiau jau džiūstanti). Tiesa, kai guliu, tai vieną pusę užgula. Jau vėl eisiu šiandien pas gydytoją, nes pavargau nuo to tekėjimo.
Dar norėjau paklausti, kuo Jums gydė tokį į gerklę tekantį sinusitą. Nes aš jau gėriau šešias dienas antibiotikus (Amoksiklavą), tai pūlių jausmas nosyje išnyko, bet į gerklę ėmė tekėti vėl dar net nebaigus gerti antibiotikų. Ar ne keista?
Ir svarbiausiai juk, kai viskas prasidėjo, tai net peršalusi nebuvau.
P.S. Guodžia tai, kad ne vienai taip...
Atsakyti