Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

o kai teka i gerkle nebuna, kad gerkle nuo ju pradeda skaudet? Man tai kai bent kiek susalu pradeda kauptis gerklei bei skaudet ir reik skalaut tada su juros druska.
Atsakyti
Sveikos! Aciu visoms uz patarimus! Nosies praplovimas druskos vandeniu pagaliau pramuse uzgulusia nosi. Patarimas - labai patogu su didliu svirkstu.
Dar paskaitinejau vokiskus puslapius apie sinusita, ten visur raso - labai daug gerti (3-4 L per para). Taip pat pataria kaitinti veida raudona lempa ir kvepuoti garu (ramuneliu druskos nuoviru pvz). Tai viska ir darau, ziuresim kas bus!
Atsakyti
Įsirašau ir aš į jūsų gretas. Nustatė man lėtinį sinusitą, skyrė gydymą (Beconasae, Coldistan, Kestne ir kaitintis druskos kompresai). Žiūrėsim, kas bus. Sakė, jei nepalengvės, teks prideginti.
Atsakyti
merginos gal man padesit g.gif nezinau ka isitaisiau,ar cia gali buti sinusitas- slogos kaip ir neturiu,bet nosies virsuj jauciu lyg butu kazkas,nezinau sunku paaiskint doh.gif be to kartais jauciu toki jausma,kaip kad gutum i nosi panerus ikvepus t.y.gurksni
Atsakyti
sveikutės gal kam buvo kad dingo kvapai?
turiu sinusita gydausi ir dar prisidėjo bronchitas tai šiandien prasiploviau su juros vandeniu.o dabar su druska ir niekaip neužuodžiu jokio kvapo ka daryti gal patarsit?
Atsakyti
QUOTE(nicelady @ 2007 12 06, 16:09)
sveikutės gal kam buvo kad dingo kvapai?
turiu sinusita gydausi ir dar prisidėjo bronchitas tai šiandien prasiploviau su juros vandeniu.o dabar su druska ir niekaip neužuodžiu jokio kvapo ka daryti gal patarsit?

Sergant dažnai taip būna, po ligos atsistato uoslė... Nu bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(Klim @ 2007 11 24, 01:14)
Įsirašau ir aš į jūsų gretas. Nustatė man lėtinį sinusitą, skyrė gydymą (Beconasae, Coldistan, Kestne ir kaitintis druskos kompresai). Žiūrėsim, kas bus. Sakė, jei nepalengvės, teks prideginti.

sveikos,
o sinusitą gydytojas nustato tik darant nuotrauką ar gali ir be jos?Man tai slogos nėra, bet jau blogai jaučiuosi.
Atsakyti
Kaip su tais druskos kaitinimais galima ar ne g.gif g.gif
nes esu girdėjusi kad galima ,o kai kurie daktarai neleidžia kaip jum?
Atsakyti
QUOTE(cingis @ 2007 12 07, 12:31)
sveikos,
o sinusitą gydytojas nustato tik darant nuotrauką ar gali ir be jos?Man tai slogos nėra, bet jau blogai jaučiuosi.

Man nustatė TIK iš nuotraukos. Nors sloga per paskutinius 2 metus būdavo nuo rudens iki pavasario non stopu su temperatūra, bet bandė pripaišyti alerginę slogą. Pasirodo, visa gleivinė buvo pažeista nuo pačių viršutinių sinusų iki apačios ir dar žandiniai sinusai užsiblokavę visai.
Operavausi, bus jau kokios 3 savaitės. Nepasakyčiau, kad stebuklas, bet kažkiek geriau. Pjovė ir gremžė 6 vietas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(una @ 2007 12 13, 17:43)
Man nustatė TIK iš nuotraukos. Nors sloga per paskutinius 2 metus būdavo nuo rudens iki pavasario non stopu su temperatūra, bet bandė pripaišyti alerginę slogą. Pasirodo, visa gleivinė buvo pažeista nuo pačių viršutinių sinusų iki apačios ir dar žandiniai sinusai užsiblokavę visai.
Operavausi, bus jau kokios 3 savaitės.  Nepasakyčiau, kad stebuklas, bet kažkiek geriau. Pjovė ir gremžė 6 vietas  doh.gif

Man po operacijos geriau pasidarė, ti po poros mėnesių.Maniau, kad jau niekada nepasveiksiu g.gif Bet dabar jau gerai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 12 13, 18:20)
Man po operacijos geriau pasidarė, ti po poros mėnesių.Maniau, kad jau niekada nepasveiksiu  g.gif Bet dabar jau gerai  thumbup.gif .

Vat ir mane persekioja mintys "turbūt niekada nepasveiksiu". Pagerėjimą irgi žada negreit, būtent po poros mėn. minimum, o gal po pusmečio. Tai tavuoju pavyzdžiu tikėsiu, kad jis kada nors bus lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(una @ 2007 12 13, 21:31)
Vat ir mane persekioja mintys "turbūt niekada nepasveiksiu". Pagerėjimą irgi žada negreit, būtent po poros mėn. minimum, o gal po pusmečio. Tai tavuoju pavyzdžiu tikėsiu, kad jis kada nors bus  lotuliukas.gif

Aš dabar sveika, ir labai tikiuosiu, kad visam laikui smile.gif Ir tau linkiu to paties 4u.gif O pas ką tu gydaisi ?
Atsakyti