Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas

QUOTE(DinaR @ 2012 01 02, 13:01)
Man jau niekas nepadeda verysad.gif  . Praeita ziema vos nenumiriau nuo tos nesamones. Sia ziema jau nelaukiau, kol bus taip blogai, pati nesigydziau visokiais sinupretais, nosies plovimais ir pan., is kato ejau pas daktara. Geriu jau trecius antibiotikus. Kol geriu - pagereja, baigiu gert, vel liga progresuoja. Visiskai neisgyju. Dabar paskyre kazkokius retai naudojamus, jau buvo visai gerai, galvojau isgijau... Tik pavaiksciojau daugiau lauke, ir vel viskas is pradziu. Siandien isgeriau paskutine antibiotiku tablete, palauksiu kokia savaite, kad jau tikrai matytusi, kad negereja (na kad pamatytu, kad tikrai sergu, nes jau as jai nusibodau doh.gif ), ir vel pas daktara. Vel nosis neiskvepuoja, galva skauda, saltis vakarais krecia, nuovargis nezmoniskas. Laukiu pavasario, vasaros, tada bus geriau 4u.gif  Nebezinau kuom ir gydytis...
Tiesa, kazkada Bioparox israsydavo, tai padedavo. Dabar be recepto neduoda, reiks pabandyt paprasyt daktares, gal israsys,  o gal ir ne...

As panasiai pries daug metu kankinausi. Be rezultato. Naktim miegot negalejau, dusdavau, sedom ta darydavau. Jokie antibai, niekas nepadejo.
Eilini karta keliavau pas savo gydytoja, ji atostogavo, kazkoks ja pavaduojantis jaunas daktarelis, iskaluses mano skundus, be dvejoniu gaminamu vaistu israse. Pagalvojau, kad nieko nebus.
Per desetka dienu pasveikau visiskai ir eile metu jokiu problemu nebeturejau.
Kokie gaminami vaistai - nezinau, skeptiskai i juos ziurejau, sudetis tuomet visai neidomi buvo doh.gif
Siulau keisti gydytoja arba aplankyti bent kelis ir aptarti kitokia gydymo taktika cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 01 02, 15:07)
nu jau bioparoksas tai nepadės,ką jau ten po geriamų antibijotikų. čia pradžioj ligos ir nuo slogos ir nuo gerklės , bet reikai į tą "pradžią" pataikyti.
Beje man padeda tik leidžiami antibijotikai, kad ir eritromicinas bet leidžiamas, matomai organizmas nepasisavina tinkamai geriamų.
ar tai reiskia ,kad issigydet nuo tu vaistu sinusita bigsmile.gif


QUOTE(klara. @ 2012 01 02, 16:38)
As panasiai pries daug metu kankinausi. Be rezultato. Naktim miegot negalejau, dusdavau, sedom ta darydavau. Jokie antibai, niekas nepadejo.
Eilini karta keliavau pas savo gydytoja, ji atostogavo, kazkoks ja pavaduojantis jaunas daktarelis, iskaluses mano skundus, be dvejoniu gaminamu vaistu israse. Pagalvojau, kad nieko nebus.
Per desetka dienu pasveikau visiskai ir eile metu jokiu problemu nebeturejau.
Kokie gaminami vaistai - nezinau, skeptiskai i juos ziurejau, sudetis tuomet visai neidomi buvo  doh.gif
Siulau keisti gydytoja arba aplankyti bent kelis ir aptarti kitokia gydymo taktika  cool.gif
jei tai calargol ( ar kazkaip panasiai) tai jis man nepadejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2012 01 02, 19:28)
ar tai reiskia ,kad issigydet nuo tu vaistu sinusita bigsmile.gif
jei tai calargol ( ar kazkaip panasiai) tai jis man nepadejo ax.gif

Nepamenu, bet toki pavadinima pirmasyk girdziu.
Atsakyti
Tikrai taip išsigydžiau nuo rugsėjo iki kovo besitęsusį sinusita.Visus mėnesius nuo ūminio iki lėtinio. O čia tiesiog antibijotikai , ir padarė pilnai savo darbą-užmušė visas infekcines bakterijas,ko nepadarė krūva išgertų antibijotikų.
O apie gaminamus pirmą kartą girdžiu. Pasakykit prašau kas čia per "stebuklas", nes be tų heomopatinių mercuriukų ( biggrin.gif )nieko gaminamo nežinau?
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 01 03, 13:26)
Tikrai taip išsigydžiau nuo  rugsėjo iki kovo besitęsusį sinusita.Visus mėnesius nuo ūminio iki lėtinio. O čia tiesiog antibijotikai , ir padarė pilnai savo darbą-užmušė visas infekcines bakterijas,ko nepadarė krūva išgertų antibijotikų.
O apie gaminamus pirmą kartą girdžiu. Pasakykit prašau kas čia per "stebuklas", nes be tų heomopatinių mercuriukų ( biggrin.gif )nieko gaminamo nežinau?

Kokie antibiotikai uzmuse, ko neuzmuse kruva antibiotiku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klara. @ 2012 01 03, 13:59)
Kokie antibiotikai uzmuse, ko neuzmuse kruva antibiotiku?  g.gif

Aj...jeigu jūs nesuprantat kuo skiraisi geriami ir leidžiami antibijotikai...
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2012 01 04, 17:52)
Aj...jeigu jūs nesuprantat kuo skiraisi geriami ir leidžiami antibijotikai...

O turėčiau suprast?
Atsakyti
Mano vyrui siandien pripazino sinusita, paskyre sinupret ir antibiotikus. Kazin ar pades, dar sildymus paskyre.
Atsakyti


QUOTE(klara. @ 2012 01 03, 16:59)
Kokie antibiotikai uzmuse, ko neuzmuse kruva antibiotiku?  g.gif
Pries tai gi rase,kad padejo leidžiami eritromicinas 4u.gif


Ir ji greiciausiai parduoda tik su receptu g.gif
nepadejo man nasonex,nusipirkau pora pakeliu dar gelomirtolio,isgersiu ir jei nepades keliausiu vel pas daktarus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2012 01 05, 07:38)
Pries tai gi rase,kad padejo  leidžiami eritromicinas  4u.gif 
Ir ji greiciausiai parduoda tik su receptu  g.gif
nepadejo man nasonex,nusipirkau pora pakeliu dar gelomirtolio,isgersiu ir jei nepades keliausiu vel pas daktarus verysad.gif

Aisku.
Man, kai sinusitas isismarkavo, nei sinupretas, nei nasonex, nei gelomyrtolis nepadejo. Issigydziau cia ispeiktuoju Nosodren ir gelomyrtolio deriniu - galvosopis per diena, kita isnyko, po deseetkos dienu is esmes simptomai minimizavosi, dar po savaites (tada jau tegeriau viena gelomyrtoli) atgavau uosle.
Antrasyk, vos pajutus pacius pirmuosius sinusito simptomus, puoliau geri gelomyrtoli. Stai tada jis tikrai padejo.
Atsakyti
QUOTE(klara. @ 2012 01 05, 10:51)
Aisku.
Man, kai sinusitas isismarkavo, nei sinupretas, nei nasonex, nei gelomyrtolis nepadejo. Issigydziau cia ispeiktuoju Nosodren ir gelomyrtolio deriniu - galvosopis per diena, kita isnyko, po deseetkos dienu is esmes simptomai minimizavosi, dar po savaites (tada jau tegeriau viena gelomyrtoli) atgavau uosle.
Antrasyk, vos pajutus pacius pirmuosius sinusito simptomus, puoliau geri gelomyrtoli. Stai tada jis tikrai padejo.
kazka busiu praleidus,apie tokius lyg nebuvau girdejus,reiks isbandyti jei matysiu, kad negereja g.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2012 01 06, 07:47)
kazka busiu praleidus,apie tokius lyg nebuvau girdejus,reiks isbandyti jei matysiu, kad negereja g.gif

Sorry, pavadinima netiksliai parasiau. Nasodren. Sitie. Tiesiog vaistininke parekomendavo kaip ,,stipriausius" nereceptinius, kurie bent jai padejo. Jau nebebuvo kur trauktis, todel, dar nenoredama antibu nusprendziu isbandyt. Padejo.
Veliau sioj temoj pasiskaiciau skeptiniu atsiliepimu. Na, nebuna stebuklingu vaistu, taciau sitie konkreciai man padejo. Gal kitam ne, siuo atveju viskas individualu.
Ir mano paaugliukas (gal tai buvo koks virusinis sinusitas g.gif ) po savaites, kai susirgau, pats eme skustis baisiniu galvos skausmu. Paziurejau - nosis uzgulta, slogos ner. Galvosopis ji prakankino savaite. Kai jau ,,ant saves" buvau isbandzius ta purskala, ir jam viena vakara pursktelejau. Ryte galvos skausmo nebeliko. Daugiau jam ir nebedaviau, pati sunaudojau. biggrin.gif
Atsakyti