Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat su vaiku gulėję ligoninėj?

QUOTE(Tikaram @ 2011 06 06, 14:34)
Mes pries savaite patekom i ligonine, nors is paskutiniuju stengiausi nevezt... aukstos temp nenumuse net greitosios vaistai, jau siule mus vezt, as sakiau ne. Bet 3val nakties, kai tie vaistai nesuveike, su greitaja isvaziavom. Na cia ne LT, bet salys lygiavertes. Kokia baime mane sukauste greitojoj ir apsakyt negaliu. Niekad nesusimasciau, kaip ji atrodo viduje, kiek zmoniu ten mire, o isedus i ja tiesiog sustingau is siaubo nuo savo siu minciu. Ji buvo lb tamsi, demetas gultas ir pagalve, klaikus nestuvai... Nuo ko tos demes? Tikrai ne nuo maisto.

Ligoninej su tokia temp. guldo i infekcine... Palatos baisumas! As nepratus prie to. Patalyne klaiki, demeta, pilka. Vel man mintys nuo ko tos demes... Zinociau, ar strese nebuciau, tai ne tik rubelius paemus buciau, bet ir pataliukus. Lova girgzdanti, sprenzinkos issoke... Ten vaika guldyt? Atvargau nakti. Temp. nukrito. Maze isvargo nuo triuksmo, negalejo miegot, o akytes tiesiog lipo, bet ji ragavo i kitu vaiku garsus, i 5.30 val kibire vandeniu ciurlenancia valytoja, i 6val skambancias lekstes ir puodus, nes pusryciai verdami. Isvago, nepamiegojo. Palata maza, anksta vos 5 zingsnius padaryt. Uzuolaidu nera. 9 ryto saule plieskia visu karsciu. Tvanku. Maze nori tipenti. Negalima. Juk infekcinis skyrius, tuo metu koridoriuj "vaiksciojo" net ir niezai. Baime uzsikresti, o mums viso labo temp. Maze mato vaikus, eit negalima. Pradeda verkt, zyzt, pykt, as pradedu nervintis ir baisus vidinis nerimas. nezinau, kas man daresi. Vel maze miegot nori, triuksmas, negali. Sakiau vyrui isvezk mus. Jis susitare, isvaziavom namo. Sakau, koks privalumas gulet ligoninej? Gyd. sake stebet reikia. Namie stebejau pati, kasdien ateidavom i ligonine apziurai.

Baisu. Infekcinis skyrius baisiau uz viska. Niekam nelinkiu. Isvargom ir tiek. Namie ramybe, miegas. Nenoriu daugiau prisminti.
Papildyta:
jus pati esat nelabai normali, jei tokiais zodziai metotes. Vaikas yra vaikas, sukaustytas baimes, istiktas isterijos, bijo xalatu, bijo, nezino, ka jam daro ir ginasi, kaip galedamas. Tiesiog sirdis plysta matant, kaip bijo, kaip skauda ir tt. Maniskei, kai eme krauja is venos ja tokia isterija istiko, kad as namie verkiau ir grauziau, kam neapsaugojau jos. Is venos ir suaugusiam skauda. O vaikui. Ypac, kai laiko uz kojyciu, rankyciu. Gal irgi butu apkandziojus, bet laike. O siaip ji rami, gera.

Kaip jus drystat nesuprantu. Kol pati nepatyret vaiko isteriskos baimes,manau...

Jei kas čia nelabai normalus, tai nebent pati tokia tamstele esate bigsmile.gif Isteriją, kuri pereina į kandžiojimąsi, spjaudymąsi ir visokias kitokias imantrybes, jau gydyti reikia. Ir nei vienas medikas čia jums nepasakys, kad vaikas elgiasi normaliai schmoll.gif Taip, vaikas gali bijoti, gali verkti, gali traukti rankytę, kai mato kad durs, bet daugiau yra arba prasto auklėjimo pasekmė, arba jau psichinės problemos pas vaiką. Nors ką ir kalbėti su suaugusiu žmogumi, kuris teigia kad labai jau skauda, kai iš venos kraują ima doh.gif Nenustebčiau kad jūsų atvėju ne vaikas, o pati mama personalą kandžioti pradėtų bigsmile.gif Ir šiaip pasiskaitykite savo rašliavas.. Iš juoko verkti norisi: vaikas serga, gulite ligoninėjė, o jūs akcentuojate palei jus netinkamai išskalbtą patalinę,vargšus kitus nelaimėlius, kurie trukdė poniai miegoti.. fool.gif " Yra du beribiai dalykai, visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju". ( Albertas Einšteinas ) Jei kas jis toks aplamai žinot, nes palei raštą tai ujj.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2011 10 19, 16:02)
Jei kas čia nelabai normalus, tai nebent pati tokia tamstele esate  bigsmile.gif  Isteriją, kuri pereina į kandžiojimąsi, spjaudymąsi ir visokias kitokias imantrybes, jau gydyti reikia. Ir nei vienas medikas čia jums nepasakys, kad vaikas elgiasi normaliai  schmoll.gif Taip, vaikas gali bijoti, gali verkti, gali traukti rankytę, kai mato kad durs, bet daugiau yra arba prasto auklėjimo pasekmė, arba jau psichinės problemos pas vaiką. Nors ką ir kalbėti su suaugusiu žmogumi, kuris teigia kad labai jau skauda, kai iš venos kraują ima  doh.gif  Nenustebčiau kad jūsų atvėju ne vaikas, o pati mama personalą kandžioti pradėtų  bigsmile.gif Ir šiaip pasiskaitykite savo rašliavas.. Iš juoko verkti norisi: vaikas serga, gulite ligoninėjė, o jūs akcentuojate palei jus netinkamai išskalbtą patalinę,vargšus kitus nelaimėlius, kurie trukdė poniai miegoti..  fool.gif " Yra du beribiai dalykai, visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju". ( Albertas Einšteinas ) Jei kas jis toks aplamai žinot, nes palei raštą tai ujj..  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Esam guleje tris kartus, pora kart ifekciniam skyriui ir viena kart traumatologiniam.. Tai neduok Dieve daugiau papult, baisu man ten - kiekviena kart baisiausia yra vaiko isnesimas kateteri idet, tai as uz tu duru klykimo beklausydama, pati verkiu balsu.. Na jau nekalbant apie siauba uz operacines duru, kai tenka kelias valandas pralaukt operacijos pabaigos.. Tikiuosi daugiau nebepapulsim i ligonines, bet aisku didelis aciu daktarams uz viska..
Atsakyti
Oi, tos ligoninės ... Ir mes ten buvom praeitais metais ,galvojau išprotėsiu per tą savaitę . Plaučių uždegimas,vaikui subadė abi rankytes verysad.gif baisu,baisu ... Tas vadinamas "kaminėlis" per kurį leidžia vaistukus ,man kraupus,pamačius kai jį išėmė kaip atrodo vaiko ranka ,vos nenualpau. Kadangi negaliu to matyti tai ... nenoriu nei atsiminti . Gydytoja aateidavo prisirūkius ,ir kai tik bėgdavau pirkti kavps vis sakydavo nepalik vaiko vieno ,ar tik ne pa .... eini , taip ir norėdavosi atrėžti o ką pati darai išėjus iš palatos . Bjaurybė,fui . Mums dar nieko , bet va gulėjo mamytė kurią dar dabar atmenu ,su kūdikėliu , kaip jas iškankino ,kol išsiaiškino kas tam vaikeliui ,kokie gydytojai abejingi kito skausmui ir rūpesčiui,na jie matyt pripratę prie to , mama dreba iš baimės kai vaikui priepuolis ir jis mėlsta o jie nieko,viskas gerai ,jai šalta ir t.t.t kraupu ... galų gale paaiškėjo kad vaikučiui kažkas su inkstuku negerai ir atsidūrė reanimacijoje . Siaubas ,baisu buvo matyti tą mamytę. Man baisiausuia kai atsiguli į palatą ir ten dar yra kitų mamų ,man teko gulėti 3 - vietėjue tai atvyko tokia mama kur ištisai vaiką mušė ir skriaudė ,net pasakoti nesinori .
Ir dar maža to mes atvykome su plaučių uždegimu ir gulėjome infekciniame skyriuje, išvykę namo ,dar savaitę sirgom ( vėmė ir viduriavom) doh.gif kažką ten pasigavom ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Berry22: 09 lapkričio 2011 - 00:48
QUOTE(fainulkina @ 2011 10 19, 15:02)
Jei kas čia nelabai normalus, tai nebent pati tokia tamstele esate  bigsmile.gif  Isteriją, kuri pereina į kandžiojimąsi, spjaudymąsi ir visokias kitokias imantrybes, jau gydyti reikia. Ir nei vienas medikas čia jums nepasakys, kad vaikas elgiasi normaliai  schmoll.gif Taip, vaikas gali bijoti, gali verkti, gali traukti rankytę, kai mato kad durs, bet daugiau yra arba prasto auklėjimo pasekmė, arba jau psichinės problemos pas vaiką. Nors ką ir kalbėti su suaugusiu žmogumi, kuris teigia kad labai jau skauda, kai iš venos kraują ima  doh.gif  Nenustebčiau kad jūsų atvėju ne vaikas, o pati mama personalą kandžioti pradėtų  bigsmile.gif Ir šiaip pasiskaitykite savo rašliavas.. Iš juoko verkti norisi: vaikas serga, gulite ligoninėjė, o jūs akcentuojate palei jus netinkamai išskalbtą patalinę,vargšus kitus nelaimėlius, kurie trukdė poniai miegoti..  fool.gif " Yra du beribiai dalykai, visata ir žmonių kvailumas. Bet dėl visatos aš abejoju". ( Albertas Einšteinas ) Jei kas jis toks aplamai žinot, nes palei raštą tai ujj..  bigsmile.gif

Čia tai man patiko,liuks pasakėte nuomonę thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Mes ir tik vakar grįžom iš ligoninės,nėra tos sąlygos geros,poilsio nėra,bet kaip vaikas serga į tai nekreipiama dėmesio.Visų pirma ne pramogaut ten važiuojam ar pailsėt. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Berry22 @ 2011 11 09, 00:47)
Oi, tos ligoninės ... Ir mes ten buvom praeitais metais ,galvojau išprotėsiu per tą savaitę . Plaučių uždegimas,vaikui subadė abi rankytes  verysad.gif  baisu,baisu ... Tas vadinamas "kaminėlis" per kurį leidžia vaistukus ,man kraupus,pamačius kai jį išėmė kaip atrodo vaiko ranka ,vos nenualpau. Kadangi negaliu to matyti tai ...  nenoriu nei atsiminti . Gydytoja aateidavo prisirūkius ,ir kai tik bėgdavau pirkti kavps vis sakydavo nepalik vaiko vieno ,ar tik ne pa .... eini , taip ir norėdavosi atrėžti o ką pati darai išėjus iš palatos . Bjaurybė,fui . Mums dar nieko , bet va gulėjo mamytė kurią dar dabar atmenu ,su kūdikėliu , kaip jas iškankino ,kol išsiaiškino kas tam vaikeliui ,kokie gydytojai abejingi kito skausmui ir rūpesčiui,na jie matyt pripratę prie to , mama dreba iš baimės kai vaikui priepuolis ir jis mėlsta o jie nieko,viskas gerai ,jai šalta ir t.t.t kraupu ... galų gale paaiškėjo kad vaikučiui kažkas su inkstuku negerai ir atsidūrė reanimacijoje . Siaubas ,baisu buvo matyti tą mamytę. Man baisiausuia kai atsiguli į palatą ir ten dar yra kitų mamų ,man teko gulėti 3 - vietėjue tai atvyko tokia mama kur ištisai vaiką mušė ir  skriaudė ,net pasakoti nesinori .
Ir dar maža to mes atvykome su plaučių uždegimu ir gulėjome infekciniame skyriuje, išvykę namo ,dar savaitę sirgom ( vėmė ir viduriavom)  doh.gif  kažką ten pasigavom ....


Taip,daktarų abejingumas,paverčia musų vaikus didesniais ligoniais,nei būname tuo metu.O jūs ligoninėj pasigavot tikriausiai roto virusą,mum taip irgi buvo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2011 11 09, 01:47)
Oi, tos ligoninės ... Ir mes ten buvom praeitais metais ,galvojau išprotėsiu per tą savaitę . Plaučių uždegimas,vaikui subadė abi rankytes  verysad.gif  baisu,baisu ... Tas vadinamas "kaminėlis" per kurį leidžia vaistukus ,man kraupus,pamačius kai jį išėmė kaip atrodo vaiko ranka ,vos nenualpau. Kadangi negaliu to matyti tai ...  nenoriu nei atsiminti . Gydytoja aateidavo prisirūkius ,ir kai tik bėgdavau pirkti kavps vis sakydavo nepalik vaiko vieno ,ar tik ne pa .... eini , taip ir norėdavosi atrėžti o ką pati darai išėjus iš palatos . Bjaurybė,fui . Mums dar nieko , bet va gulėjo mamytė kurią dar dabar atmenu ,su kūdikėliu , kaip jas iškankino ,kol išsiaiškino kas tam vaikeliui ,kokie gydytojai abejingi kito skausmui ir rūpesčiui,na jie matyt pripratę prie to , mama dreba iš baimės kai vaikui priepuolis ir jis mėlsta o jie nieko,viskas gerai ,jai šalta ir t.t.t kraupu ... galų gale paaiškėjo kad vaikučiui kažkas su inkstuku negerai ir atsidūrė reanimacijoje . Siaubas ,baisu buvo matyti tą mamytę. Man baisiausuia kai atsiguli į palatą ir ten dar yra kitų mamų ,man teko gulėti 3 - vietėjue tai atvyko tokia mama kur ištisai vaiką mušė ir  skriaudė ,net pasakoti nesinori .
Ir dar maža to mes atvykome su plaučių uždegimu ir gulėjome infekciniame skyriuje, išvykę namo ,dar savaitę sirgom ( vėmė ir viduriavom)  doh.gif  kažką ten pasigavom ....



Mes vakar is antakalnio ligonines grizome.Ka galiu pasakyti-viskas priklauso nuo ten dirbanciu zmoniu sazines,profesonalumo ir noro padeti.Priemime issiklausinejo kas ir kaip atsitiko,skyriuje pasitiko pati vedeja,supazindino su musu gydytoja( J.Zileniene).Ji lanke mus po kelis kartus,vis tikrino,ziurejo,sprendimus priiminejo tik pasitarusi su manimi.Buvau nustebusi tokiu demesiu(tikrai i kisene niekam nedejau).
Seseles-pirma diena kai state kateteri mane isvare is procedurinio,girdejau kaip klykia mano mazyte,jau norejau lekti ziureti ka ten taip ilgai daro.Iskentejau.
Antra diena-kateteris uzsilenkes,bet imanoma pataisyti,asaru maziau,vaistukai suleisti.Bet vakare paaskeja kad kateteris issprudes,vel i procedurini,tik si karta niekur neinu,stoviu salia. Pirmas duris-sesute nepataiko i vena(suprantu gali buti,mazytes tos venos),bet sokiravo kai ji kitai seselei sako-" tu pabandyk,nes as nepataikysiu". TAI KA JOS CIA VEIKIA?!!!juk ne viena karta i diena tenka statyti kateterius.Antras duris-vel nepataiko!!!Pradeda zvalgytis kitos venos,bet jau as nebeleidziu,sakau duokit geriamus antibiotikus,ar nezinau ka darykite,bet daugiau badyti tikrai neleisiu!Sako jusu gydytojos jau nera t.t.,sakau kvieskit budincia.Tada nepatenkintos iskviete budincia,paskyre vaistukus i ramenis.Sakau jau tegu vaikiukas paverks minute,negu ant to stalo klyks pusvalandi,kol is penkto karto kuri pataikys. Db viena rankyte trys melynes(cia pirma karta taip "taike")o antra
dvi. Sakiau daugiau per tokias proceduras nepaliksiu vaikucio vieno,kad ir kaip skaudu ziureti,bet bent jau matysiu ka daro.
Na o vakar,pasitarus su gydytoja,buvome israsytos namo smile.gif

Mamytems-nezinau ar teisinga,bet jei kas neaisku,klauskite visu smulkmenu ir reikalaukite,kad viska aiskintu normalia kalba,o ne terminais(kaip jie megsta). Jei vienu gydytoju abejojate,ieskokite kito su kuriuo galesite normaliai bendrauti.

O vaikuciams linkiu niekad nesirgti,augti linksmiems ir laimingiems!!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(s.kristi @ 2011 11 12, 13:12)
Mes vakar is antakalnio ligonines grizome.Ka galiu pasakyti-viskas priklauso nuo ten dirbanciu zmoniu sazines,profesonalumo ir noro padeti.Priemime issiklausinejo kas ir kaip atsitiko,skyriuje pasitiko pati vedeja,supazindino su musu gydytoja( J.Zileniene).Ji lanke mus po kelis kartus,vis tikrino,ziurejo,sprendimus priiminejo tik pasitarusi su manimi.Buvau nustebusi tokiu demesiu(tikrai i kisene niekam nedejau).
Seseles-pirma diena kai state kateteri mane isvare is procedurinio,girdejau kaip klykia mano mazyte,jau norejau lekti ziureti ka ten taip ilgai daro.Iskentejau.
Antra diena-kateteris uzsilenkes,bet imanoma pataisyti,asaru maziau,vaistukai suleisti.Bet vakare paaskeja kad kateteris issprudes,vel i procedurini,tik si karta niekur neinu,stoviu salia. Pirmas duris-sesute nepataiko i vena(suprantu gali buti,mazytes tos venos),bet sokiravo kai ji kitai seselei sako-" tu pabandyk,nes as nepataikysiu". TAI KA JOS CIA VEIKIA?!!!juk ne viena karta i diena tenka statyti kateterius.Antras duris-vel nepataiko!!!Pradeda zvalgytis kitos venos,bet jau as nebeleidziu,sakau duokit geriamus antibiotikus,ar nezinau ka darykite,bet daugiau badyti tikrai neleisiu!Sako jusu gydytojos jau nera t.t.,sakau kvieskit budincia.Tada nepatenkintos iskviete budincia,paskyre vaistukus i ramenis.Sakau jau tegu vaikiukas paverks minute,negu ant to stalo klyks pusvalandi,kol is penkto karto kuri pataikys. Db viena rankyte trys melynes(cia pirma karta taip "taike")o antra
dvi. Sakiau daugiau per tokias proceduras nepaliksiu vaikucio vieno,kad ir kaip skaudu ziureti,bet bent jau matysiu ka daro.
Na o vakar,pasitarus su gydytoja,buvome israsytos namo smile.gif

Mamytems-nezinau ar teisinga,bet jei kas neaisku,klauskite visu smulkmenu ir reikalaukite,kad viska aiskintu normalia kalba,o ne terminais(kaip jie megsta). Jei vienu gydytoju abejojate,ieskokite kito su kuriuo galesite normaliai bendrauti.

O vaikuciams linkiu niekad nesirgti,augti linksmiems ir laimingiems!!!!  thumbup.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pries pora menesiu gulejom Klaipedos infekcinej ligoninej. Buvo panasiai kaip viena mama parase - patalyne sena, remonto truksta, vaiksciot niekur negalima, palata maza, vaiksto ir valytojos, ir maista nesioja. Mane stebina tai akcentavusios mamos poziuris, kad ji nepratusi, kaip jai siurpu viskas buvo - patalyne su deme, nestuvai, garsai ir t.t. :lotuliukas Turbut tikejotes atsidurti 5* viesbutyje, kur ant duru uzkabinus lentele "Do not disturb" galesit ilsetis ir megautis kambario interjeru lotuliukas.gif
Beje gydytojai ir personalas savo darba dirbo puikiai, tas svarbiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes prieš savaitę gulėjom Vaikų ligoninėje santariškėse, tai man viskas super ir gydytojai ir seselės. thumbup.gif
Atsakyti
laba diena,

turiu klausimuką...
kiek kainuoja mokama palata Santariškių vaikų ligoninėje? gal kuri susidūrėt.
ačiū.
Atsakyti
Buvo lentoje rašyta, kad 55 lt. parai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ukristina @ 2012 01 26, 22:53)
Buvo lentoje rašyta, kad 55 lt. parai smile.gif


ačiū smile.gifsmile.gif
Atsakyti