Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

Man tai grazu toks koki turiu ;D Nors kai geriau pagalvoji...
As tai is saviskio vis juokiuosi, kad jo plaukai nuo krutines ir ranku ant koju perbego ;D ;D Taip keistai - krutine plikut plikutele, na tik nuo bambos keli plaukeliai prasideda, o jau ten toliau tai ooooo ohmy.gif Gerai, kad bent sviesus.
Buvau as savaji prikalbejusi nusiskusti pazastis. Viena karta pabande, bet daugiau tai ne. Kazkas tai nepatiko.
Atsakyti
QUOTE
Buvau as savaji prikalbejusi nusiskusti pazastis. Viena karta pabande, bet daugiau tai ne. Kazkas tai nepatiko.


Maniskis irgi skustuvu nemegsta darbuotis. Bet dabar nupirkau putas depiliacijai. Tai sako, daug patogiau ir lengviau naudotis.

Man tai patinka plaukuoti vyrai. Ypac kai krutine ir rankos gauruotos. Tada is tikruju labai "sexy" atrodo. Ir ziema silciau miegoti  ;D.
Mano viena drauge man istorija papasakojo, kaip paskatino vyra pradeti krutine skusti. Tiesiog paciame "O" wink.gif  ikarstyje stipriai isikabindavo i vyro krutine  ir tampydavo uz gauru. O po  [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/d0/intercourse.gif[/img] nekaltom aveles akim ziuredavo ir aiskindavosi: "zinai, negaliu saves kontroliuoti tokiais momentais  :smile.gif". Kentejo kentejo vyrukas ir neiskentejo.
Dabar kai paskutini karta pas kosmetologe buvau klausiau kaip tas pileitis laikosi. Tai sako, reguliairiai kas menesi kartu ateina. Zmona i soliariuma, jis i depiliacija. [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/8/smoke.gif[/img]
Atsakyti
Man irgi patinka saikingai gauruoti vyrai. neapzele vyrukai man ne vyriski, kaip berniukai  ;D. Maniskis depiliuojasi tik pazastis.
Atsakyti
Taip ir neapsisprendžiau - augint plaukus ar ne  ??? :smile.gif ;D
Atsakyti
QUOTE
Taip ir neapsisprendžiau - augint plaukus ar ne  ??? :smile.gif ;D

Priklauso nuo to, kurioje vietoje [smiley=grr.gif] ir kokiu kiekiu  [smiley=lol.gif] [smiley=lol.gif]
Atsakyti
pas maniski tai normaliai apzele ir krutine,ir kojos,ir rankos,siaip tai man visai nieko  :D na gal tik ant krutines galetu but siek tiek maziau tu gaureliu  ;D o vat pazastis tai jis skutasi be jokiu prasymu,jam paciam labai patinka,maziau prakaituoja ir pan..
o siaip tai pazinojau viena vaikina,pas kuri nebuvo plauku ant krutines visai,an koju tik siek tiek tokie sviesus ir svelnus,ant ranku irgi minimaliai..tai zinokit gera buvo ji liest,odele tokia svelnute,kaip kudikelio,kaifuodavau  ;D  :smile.gif
Atsakyti
Vyro plaukuotumas man reiksia vyriskuma, vyriskumas- sauguma, jega, seksualuma.  ;D Labai apzele nepatinka, ypatingai apzelusios nugaros, o rankos, kojos, krutine - labai grazu. O dar prisiminkim senu bobuciu prietarus- apzeles vyras, bus turtingas!  ;D
Atsakyti
O man atrodo, kad skustis pazastis ir kt. tai moteru reikalas,
O vyras turi buti vyriskas. Kai jau vyras per daug bobiskai apie save rupinasi, tai as net jo orientacija suabejociau.
Atsakyti
QUOTE
Taip ir neapsisprendžiau - augint plaukus ar ne  ??? :smile.gif ;D


čia jau konkrečiai prie savo žmonos pageidavimų turėtum taikytis  :P
Atsakyti
Buvau girdejusi apie tai, kad vyrukai irgi depiliuojasi wink.gif. Bet maniau, kad tik manekenai ar sportininkai....... ;D Is artimuju tarpo tokio irgi nepasitaike. Saviskio irgi nepriversciau, kreivai i mano toki prasyma paziuretu :-/..
Bet, kai paskaiciau jusu atsiliepimus. Oho.. Na, ir naivumas pas mane ;D. Bet tame nieko blogo nematau :smile.gif.
Taciau gal ir nenoreciau, kad mano vyrelis savo saikingai apzelusi kuna nusiskustu. Kazkaip esu prie jo tokio pripratus tongue.gif wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man tai irgi apzele wyraj kazkaip "sexy" atrodo. Aisku kai apzele saikingai... biggrin.gif Ypac kai plaukuotos rankos, kojos... bale... Na nugara apzelusi tai biski fujj atrodo, kaip ir krutine, per "lovos zaidimus" galima juk plauku "uzvalgyt" ir siaip... kazkaip nea-man nelabaij smile.gif
Pazastis vyriskiams susitvarkyti, tai manau butina kaip ir kas ryta ir vakara dantis issiplauti ar pan. ;D
Atsakyti
O man juokingai atrodo tie vyrukai plikom kojytem  ;D man visada patiko saikingai plaukuoti vyrukai, dabar kai pati turiu siek tiek labiau plaukuota, net subiniukas apzeles, tai man labai grazu, o ir neisivaizduoju kiek laiko jis depiliuotis turetu jei jau imtusi. Na nugaryte pas mus bent jau plikute. O del pazastu tai as sutinku, kad vyrai turi apsitvarkyti, bet tik nenusiskusti. Mano vyras karts nuo karto nubruzina juos, bet jokiu budu neplikai - nevyriska jam kazkaip, o be to ir isikniaubt man jokiu problemu tie plaukuciai nesukelia.
 Karta ikalbejau vyra ir nuskutau jam jo miska-pasididziavima, tai keikes kokia savaite (kol plaukeliai tik atauginejo), sake peiliuko ten niekada gyvenime daugiau neprileis ;D
Atsakyti