Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

[smiley=grr.gif]Na jau,na jau,Simba,daleiskim eina vyras papludymiu-is pazastu vilna kyso,nu jau atsiprasau,vaizdelis ne koks,nepatinka,oi ne!!! [smiley=grr.gif] [smiley=grr.gif]
Atsakyti
QUOTE
Man tai feeeee...  :-/ Man grazu,kai vyras apzeles tik "ten",ir tai megstu kai pasitvarko... Visur kitur plaukai nepageidaujami (pazastys,kojos siek tiek  tongue.gif )  smile.gif

pilnai sutinku su tavo nuomone - labai baisu gauruotas vyras. Kodel moterys turi kankintis, kad butu grazios, o vyrai i save ziuri pro pirstus?
Atsakyti
GAURUOTAS VYRAS-FUI,FUI, FUI.ŽIAURIAI NEPATINKA KAI VYRUI IŠ NOSIES MATOSI PLAUKAI. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Man gauruoti vyrukai ir baisiai nepatinka:)Saikingai apsiplaukave tai dar puse velnio,nu bet kai ir kupra,ir krutine apaugus tai nera baisiau..
Atsakyti
Oi prisiminiau kazkada skaityta interviu su D.Butkute ir jos fraze: " ...man patinka myletis su vyru, kai galiu isikibti i jo nugaros plaukus..." smile.gif
Atsakyti
o cia jau per riebiai pasakyta tada gali kasas pinti ant krutines dredus smile.gif
Atsakyti
Na maniskis tai lengvai gauruotukas, bet net nepavadinciau jo gauruotu, gal plaukuotu. O apie gauruotus meskinus - gal yra kam patinka, bet tai ne man.
Atsakyti
o man patinka plaukuoti vyrai labai. va mano vyrioko krutine visa apzhelusi ir pilvukas labai gauruotas kojytes ir t.t. pazhastys tegu bun. man ne kiek netrugdo :] nuo nugarytes tai as jam kartais papeshioju plaukelius ju ten nedaug, o va intymia vietele nuolat prashau jo pasikarpyti, nes kai prizhelia tokios 5 cm ir daugiau kasos, tai jau ir surast ten ka nros sunku buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (asilisa @ 2004 12 04, 23:21)
Man gauruoti vyrukai ir baisiai nepatinka:)Saikingai apsiplaukave tai dar puse velnio,nu bet kai ir kupra,ir krutine apaugus tai nera baisiau..

Feeeee man irgi nepatinka ohmy.gif O senatvėj, tai kai dar sužils, tai visai, kaip sniego senis pataps laugh.gif
Atsakyti
Nu man labai pzele vyrai ir ne prie sirdies... mano vyriokas lengvai apauges ir tie plaukeliai pakankamai svelnus wink.gif o pazastis jis visada pats skutasi, nereikia net raginti... jam nepatinka prizelusios ir prakaitu dvokiancios pazastys... ex... tie musu meskiukai biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis irgi plaukuotas bet aciu Dievui kad nesuper gauruotas. Ir tai uzknisa, nes plauku pilna lova rytais mad.gif . Pazastis irgi skutasi be paliepimu. As juokauju, kad kai bus senuciukas tai juokingai atrodys lendantys plaukai is nosies ir ausu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
na as visa laika sakydavau kad mano vyras tai "bezdzione " nebus g.gif ir prisisnekejau turiu toki gauruotuka ir niekaip neprikalbinu kad nors pazastis issidepiliuotu o firmine atmaske kas as tau "pyd....."
tai va ir turiu blink.gif tad dabar pries sakydama niekada gyvenime gerai pagalvoju o kartais ir nutyliu rolleyes.gif
Atsakyti