Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

Pritariu tai nuomonei nuomonei, kad vyro plaukuotumas turi būti saikingas ir nenukrypti nuo higienos. smile.gif Plaukuotos kojos - vyriškumo ženklas, netgi būtinybė. Rankos taip pat, (tiksu saiku, ne kaip beždžionės...) Plaukuota krūtinė man nepatinka. schmoll.gif Pažastys ir ten apačioje turi būti sutvarkyta, bet nebūtinai nudepiliuota. O vat nugara, tai jau neee!!!! doh.gif
Atsakyti
Man nėra baisiau už plikai nudepiliuotus vyrus, kaip gaidžiukai nupešioti, sorry, jei ką įžeidžiau su palyginimu...
Man vyras turi būti tikras vyras su visais plaukais, kas gamtos duota smile.gif Aišku, pažastis ir genitalijas pasikirpti/pasitrumpinti reikia dėl higienos sumetimų, bet visą kita turi likti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 14 birželio 2012 - 12:46
Jei norėčiau vilko, bėgčiau miškan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eirwen: 18 rugpjūčio 2012 - 22:03
Mano vyro krutine ir nugara plaukuota, niekad man nesove minties, blogai tai ar gerai. Taip yra ir tiek, ka gi dabar daryti?
Atsakyti
o man patinka, kai vyro krutine ir (jei jis apzeles)pilvas yra pasidenges tokiais labiau prigludusiais svelniais plaukais, o ne 100m senumo kietais pusiau susiraiciojusiais dratais.Toki efekta isgaut galim kas kelis menesiu nudepiliuojant vasku ar cukrum. O stai plaukuota nugara ir tuo labiau tokiom pleikem, man visai nepatinka.Cia man labiau prie sirdies, kai apkabini vyra, kad ranka slystu svelnute nugaros oda. Taip ir norisi palepint kvapnaus aliejaus masazu blush2.gif Apie pazastis tyliu vienareiksmiskai...
Atsakyti
QUOTE(pati's @ 2012 10 16, 19:13)
o man patinka, kai vyro krutine ir (jei jis apzeles)pilvas yra pasidenges tokiais labiau prigludusiais svelniais plaukais, o ne 100m senumo kietais pusiau susiraiciojusiais dratais.Toki efekta isgaut galim kas kelis menesiu nudepiliuojant vasku ar cukrum. O stai plaukuota nugara ir tuo labiau tokiom pleikem, man visai nepatinka.Cia man labiau prie sirdies, kai apkabini vyra, kad ranka slystu svelnute nugaros oda. Taip ir norisi palepint kvapnaus aliejaus masazu  blush2.gif Apie pazastis tyliu vienareiksmiskai...

labai idomu kaip vyras leidziasi depiliuojamas vashku, juk turetu ziauriai skaudet vasku depiliuojant visa krutine ir pilva smile.gif matyt zinodamas Jusu prioritetus heroishkai iskencia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2012 10 21, 09:16)
labai idomu kaip vyras leidziasi depiliuojamas vashku, juk turetu ziauriai skaudet vasku depiliuojant visa krutine ir pilva smile.gif matyt zinodamas Jusu prioritetus heroishkai iskencia  rolleyes.gif

Skirtingai visiems tas skaumas, o krūtinę depiliuojant mažiausiai daugumai skauda. Pilvas - kuo žemiau, tuo skausmingiau. Bet irgi ne tragedija. Baisiausia jiems pažastys. Apie ką kitą net nekalbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildaK91 @ 2011 08 23, 14:06)
O teko kam nors tureti "reikalu" su visiskai nudepiliuotu ten vyriskiu? Ar nera perdaug neiprasta? wink.gif

Tenka ir gan dažnai,ir žinot pasakysiu taip,anksčiau galvodavau,kad pažastis ir bikini gal reiktų vyrams tvarkytis. Bet...jau kai "pajudini" šitoj vietoj plaukus,tai paliktas apžėlęs pilvas ar kitos dalys tikrai nekaip atrodo lyginant su depiliuotom vietom. Ir dar,ne plaukai vyriškumo priduoda:)
Atsakyti
Sveikos.

Reikia pagalbos. Pralosiau lazybas, todel gausiu depiliuotis kojas... norejau pasiteirauti ar reikia kaip nors pasiruosti tam?

uzrase mane i sita grozio salona Ametisteja

gal kas nors turite kokiu atsiliepimu.
Atsakyti