Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(neutralas @ 2003 10 08, 20:01)
Taip ir neapsisprendžiau - augint plaukus ar ne  ??? :smile.gif ;D




Nu tai ateikit isdepiliousiu jus kas antra plauka... lol lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2011 04 07, 22:50)
sveikos, moterys, norėjau pasiteirauti, gal galite atskleisti kuo depiliuojasi jūsų vyrai krūtinę bei pažastis? Nes žiūrėjau parduotuvėje kremo, tai krūtinei buvo parašyta, kad netinka. Ar skutasi peiliuku? Nes aš skutuosi, be atauga greitai bei plius išberia ir nešvariai kažkaip nusiskuta:)

Parduotuvese skirtose profesionalams yra vasko, skirto vyriskam kietam plaukui.
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2011 06 19, 00:20)
Ypatingai grazu, kai suprakaituoja it sulimpa mirksiukas.gif  ir prie ko cia ta mada?


Ohhh kaip tu daug zynai apie vyrus? Gal pati juo esate? Nes mano klientai tai visi svarus ir kvepiantys ateina visai ju plaikai nera kaip jus sakote.

Kai dirbi ir turi kosmetologine prefecija tai atskleisti klientu privatuma negrazu ir nemandagu. Anglijoje vyrai megsta viska depiliouti, moterys taip pat. Gedytis nereikia mes visi zmones visi normalus, tik kam kaip patinka ir kas kaip jauciasi ar su plaukais ar be ju, pasirinkimas yra tik zmogui patenkinimo budas.
Atsakyti
QUOTE(Delhia @ 2011 06 19, 20:10)
Ohhh kaip tu daug zynai apie vyrus? Gal pati juo esate? Nes mano klientai tai visi svarus ir kvepiantys ateina visai ju plaikai nera kaip jus sakote.

Kai dirbi ir turi kosmetologine prefecija tai atskleisti klientu privatuma negrazu ir nemandagu. Anglijoje vyrai megsta viska depiliouti, moterys taip pat. Gedytis nereikia mes visi zmones visi normalus, tik kam kaip patinka ir kas kaip jauciasi ar su plaukais ar be ju, pasirinkimas yra tik zmogui patenkinimo budas.

Na dar to betruktu, kad depiliuotis ateitu susute lotuliukas.gif o ko taip, ponia, uzpykote? Gal saviskio neprikalbinat issiskust? lotuliukas.gif
Atsakyti
Man svarbu, kad pazastyse nebutu plauku ir apacioj nevisiski krumai, o visa kita - net seksualu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2011 06 20, 01:09)
Na  dar to betruktu, kad depiliuotis ateitu susute lotuliukas.gif  o ko taip, ponia, uzpykote? Gal saviskio neprikalbinat issiskust? lotuliukas.gif



Flirt,

O is kur jus manote kad as pykstu? Jai nepazystate manes is zynuciu sakyciau neimanoma atskirti kuris pyksta o kuris ne... Del to ir paminejau is kur jus tiek daug zinote apie vyrus?

Ir kodel mano vyra ikisote i pokalbi? As manau kad to nereiketu cia komentuoti apie kitu merginu vyrus jai ju nepazystate? Truputeli mandagumo prasyciau ant sio skyrelio...

As manu sis skyrelis skirtas kas koks vyras kam patinka o ne apie mano vyra yra kalbama...
Atsakyti
Man apaugusios vyru pazastys, nugara ir krumai apacioje nepatinka blush2.gif Esu uz susitvarkiusius vyrus. Pati tvarkausi, cia zinoma kiekvienas turi skirtinga supratima blush2.gif bet as ne uz naturaluma plauku klausimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MildaK91 @ 2011 06 20, 16:16)
Man svarbu, kad pazastyse nebutu plauku ir apacioj nevisiski krumai, o visa kita - net seksualu mirksiukas.gif

Mano panašūs pomėgiai smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi, taigi noreciau pasikonsultuoti jau su ekspertemis, kurios turi daugiau patirties ir ziniu. Esu gan jaunas dar (nesenai trecia desimtis prasidejo blush2.gif ), bet rasau tokiu klausimu, mano nelaimei turiu gan plakuota kuna, ne taip, kad nieko nesimato jau, bet tikrai ir ne kudikiu kunas. Ant krutines, ranku,net truputi ant nugaros yra padidejes plaukuotumas. Tiesiog kartais jauciuosiu nejaukiai, ka galvoja merginos, kai pamato toki mano kuna, toks kaip diskomfortas buna ir nedrasumas nusiregti blush2.gif . Galvoju apie depiliacijas kuno, bet kaip paskaiciau pastaruosius 20 psl jusu komentaru, visai pasimeciau. Taigi, buciau dekingas uz jusu nuomones smile.gif
Atsakyti
Aš tai net nežinau, ar man gražu skustos vyrų pažastys, ar ne biggrin.gif Nu bet svarbu, kad skustos higieniškiau. Svarbu, kad ten apačioj prie džiaugsmo didelių krūmų nebūtų, visa kita gražu ir vyriška smile.gif Ypač ta plaukų juostelė nuo bambos žemyn biggrin.gif

DarJaunas, kiek merginų, tiek nuomonių, kaip jau pats supratai smile.gif Vienai reikia, kad net kojas būtum nusiskutęs, kita apsiverkt gali tokį vaizdelį pamačius biggrin.gif Nesuk galvos dėl tos depiliacijos, tiesiog laikykis elementarios higienos.
Atsakyti
kai vienam pazystamam pasakiau kad broliui su vasku pazastis nudepiliavau,tai sako juokauji tikriausiai.Net nzn buvo lyg nustebes,tipo ale vyrai su pazastim nudepiliotom.Tai ka as zinau,siek tiek pakraupus buvau,galvoju sau jisai tai tikriausiai neskuta jai nustebes buvo.
Atsakyti
Nesuk sau galvos ir mazu maziausiai galvok ka merginos galvoja ar ko jos iesko, nei ju pazysti ir ju nepazinsi, susirask mergina kuriai jusu vyriskumas patiks ir jus pats jausites nusirenges puikiai pries savo mylimaja nesvarbu kiek plaukuciu ant savo kuno jus turite, tik laikykis higienos. biggrin.gif
Atsakyti