Įkraunama...
Įkraunama...

Medinis arkliukas

Aš pati vaikystėje turėjau medinį arkliuką, and kurio buvo galima suptis. Norėčiau savo mažyliui nupirkti tokį, bet nežinau ar patiks. Gal kas turite namuose tokį??? Ar vaikučiui patinka ant jo sūpuotis??? Pasidalinkite savo patirtim smile.gif
Atsakyti
Mes savo mazytei padovanojom per kaledas arkliuka biggrin.gif ,nu kol kas supasi ,labai patinka thumbup.gif ,atsiseda ,uzkelia kojytes ir rekia visa gerkle aaaaaa biggrin.gif ,kaip paciai atsibosta suptis pradeda supt lelytes biggrin.gif ,o ir vyresne sesute dar pasisupa biggrin.gif
Atsakyti
Manau kad cia priklauso nuo vaiko temperamento, o gal charakterio g.gif .
Dukrai padovanojom arkliuka pirmojo gimtadienio proga, tai ji pasisupo ant jo viso labo 2 kartus mad.gif , ir tai ne taip jau paprastai-o kaip dzigite:atsistojus ir nusisukus i kita puse nei arklio galva biggrin.gif . O va drauges berniukas sake supasi valanda, supasi antra, pamiega ant to arklio, atsibudes supasi toliau thumbup.gif .
Taigi manau, kad cia labai individualu, neimanoma patarti. Va mamos pataria pirkti, o as ziuredama i dukra patarciau nepirkti. Tai mes ta arkli pardavem sio forumo dalyvei-mamytei. Sita mamyte arkli savo dzigitui pirko budama garantuota, kad sunelis tikrai supsis. Nes kai tik nueidavo i zaislu parduotuve, tai negaledavo nukelti jo nuo arkliuko.
Tai, arija1, siulyciau ir tau isbandyti sita metoda laugh.gif
Atsakyti
Mums jau metukai ir per sias Kaledas gavom dovanu medini arkliuka, tai musu mazajam is pradziu lyg ir patiko, mes ji pasupom, bet per daug susizavejimo jis jam nesukele sad.gif . Dabar net neziuri i jo puse, visiskai jis jam neidomus, net nenori sestis. galvoju padesiu as ta arkli ir po kokiu keliu menesiu isimsiu wink_3.gif , jau 2.gif bus paauges, gal tada bus idomu pasisupti smile.gif .
Atsakyti
Aš draugės vaikui buvau Kalėdoms padovanojusi dar vieną arkliuko variantą - pagalį su arklio galva rolleyes.gif Jam tada buvo metai ir 10 mėnesių. Na, prieš tai su juo buvom išmokę ant šluotos "jodinėti". Jam patiko tas arklys, jis mielai jodinėdavo, tik vienam nepatikdavo, kam nors reikdavo kartu joti. Tai jau tas kitas (dažnai ir aš pati) šluota jodavo... wink_3.gif
Atsakyti
O kur pirkot ir uz kiek? As irgi labai norejau ir noriu nupirkti arkliuka, bet kiek maciau, labai nedailus jie, o is vaikystes prisimenu juos tokius grazius.......
O dabar - medis nelakuotas, nedazytas... Mamytes, kur rasti grazu arkliuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gima: 07 sausio 2005 - 23:40
Turejom toki paprasta, neypatinga arkliuka, gal 70Lt buvom mokeje, atidaviau pusseseres vaikams. Dabar antrajam sunui tikrai nebepirksim schmoll.gif , nes didysis labai mazai supdavos. Stovejo kambario kampe uzmirstas, tik vieta uzeme sad.gif
Cia tokia mano nuomone.
Atsakyti
Musu maziukui 10 men, ir jis mielai supasi su arkliuku, zinoma yra dar prilaikomas, kad i koki sona nenukristu. Jam labai patinka, o jei paliekam ji ten pasedejimui tai jis pats linguoja tuo prasydamas, kad mes ji suptumem. Mes pirkom Kotrynoj, ir kaip tik buvo akcija tai gavom su 15% nuolaida, tai mums kainavo ne 69.99 lt, o 50.12 lt
Atsakyti
Mes irgi turim.
Medinis, dažytas skirtingom spalvom. Bent man gražus biggrin.gif Pirkom Senukuose, mokėjom apie 27 lt.
Atsakyti
maniskiui pirkom kai buvo apie metukus, naudojasi iki siol thumbup.gif dabar jau fantazuoja, tai uzsideda kokia skrybele, vaidina kad joja ar kokius zaislus susodina biggrin.gif
Atsakyti
Mačiau akropoly supama pliušinį arkliuką ir meškiukų tokių buvo už 160 lt, būna ir plastmasinių, gal kas turejote? parašykite ar verti tokios kainos?
Atsakyti
Labai verta isigyti. Mes turim senovini medini (toki koki turejau as pati vaikysteje). Labai geras, nes galima stipriai isisupt. Tikrai zaidzia abu vaikai. Mazaja dukrele prilaikydama pasupu jau nuo 6 men. Patinka, panasu, kad lavina lygsvara. Ir apskritai smagus daiktas. smile.gif
Atsakyti