Įkraunama...
Įkraunama...

Medinis arkliukas

Turim panašų user posted image

Labai norėjom paprasto medinio, na bet gavom tokį, seneliai padovanojo. Sūnui suptis kažkaip visai nepatinka. Neaišku kodėl, nes šiaip nemėgėjas ir supynių suptis. Kartais pats prieina prie arkliuko, paspaudo ausytes ir pašoka. Bet nesisupa... schmoll.gif
Atsakyti
Toks žaislas buvo mano vaikytstės svajonė ir vis man jo nepirko, nes brangūs buvo, tai savo vaikui pirmiausia jį nupirkau kai paaugo, labai mėgsta smile.gif
Atsakyti
Pirmo gimtadienio proga dukrytei seneliai padovanojo supama medini arkliuką, tai iki šiol mėgsta suptis, o dabar jau ir brolis paaugo - tai supasi abu biggrin.gif aišku, su mano priežiūra rolleyes.gif
Manau, tikrai smagu vaikams 4u.gif
Atsakyti
Pirmo gimtad proga mažoji gavo čekį žaislų parduot ką nusipirkt, na, ir pati priėjo prie medinio (tikro medinio) arkliuko. Jau patenkinti buvom, ne tas žodis, iki 3,5 m. supos, galima sakyt, jau skraidė galiausiai biggrin.gif ir atsistojus ir atsitūpus lotuliukas.gif
Dbr sesei davėm, o kai sulauksim antrojo pasiimsim atgal smile.gif
Atsakyti
vyresneliui sis zaislas laaabai patiko, suposi nuolat, dabar jis stovi palepeje, laukia, kol priaugs maziukas thumbup.gif
Atsakyti
mes vieneriu metuku proga gavom net dviejus arkliukus, viena paprasta, kita siuolaikini, tai dar mums nepatinka, gal vyreniai patiks g.gif
Atsakyti
Dukrytei labai patiko ir dar dabar vis pasisupa,turim paprastą,medinį.Tikiuosi,kad ir sūneliui patiks,kai paaugs
Atsakyti
mes irgi arkliuką dovanų esame gavę, tai mažiukė suposi nuo vienerių metukų kažkur jame bene kiekvieną dieną, aišku, ir dabar nespjauna į žį žaislą, o man tai labai faina į ją žiūrėt, nes iškart tokia nostalgija vaikystei, kuomet darželyje ant medinukų supdavomės visi draugiškai wub.gif biggrin.gif šiaip tikrai užskaitau šį žaislą, kaip tinkantį ir patinkantį thumbup.gif
Atsakyti
turėjom, bet nelabai jį mėgom

Atsakyti
Pirkom kai dukrytei buvo 11 menesiu. Supasi, patinka. Jai dabar 1.1 metai, tai jau vienos su arkliuku nepalieku, nes sumasto ant arkliuko stotis doh.gif Bet suptis labai patinka thumbup.gif, tik priziuret reikia.
Man irgi fainiausi mediniai arkliukai, primena vaikyste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(banginute @ 2011 09 25, 11:01)
mes vieneriu metuku proga gavom net dviejus arkliukus, viena paprasta, kita siuolaikini, tai dar mums nepatinka, gal vyreniai patiks g.gif

ir mano sunelis gavo metuku proga arkliuka, kuris iskart visai nedomino. Pradejo dometis tik dabar, Jam 1,9 m.
Atsakyti
Turim paprasta, medini, karts nu karto pasisupa, bet vis vien pirmenybe teikiama masinai-paspirtukui. Ant arkliuko maximum 5 minutes supasi, o su masina gali i pusvalandi po namus varineti smile.gif
Atsakyti