Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno ,,Ryto" pradinė mokykla

Čia yra visokiu atveju...pvz aš su vaiku esu deklaruota Šarkuvos g,vyras išvis ne Kaune ir ka tokiu atveju...aš manau tikrai yra daug visokiu atveju ir tt,ir vieno vaiko kol jis yra nepilnametis negalima išregistruoti ir priregistruoti be vieno iš tėvu.Reikėjo jau senai ta vėja kelti o ne dabar kai reikia ruoštis mokyklai.
Atsakyti
jau ir straipsnis apie Ryto priėmimą pasirodė

http://www.15min.lt/...-eile-56-494423
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 01, 18:31)
Pritariu Jums, kad tikrai reikia kažką daryti, jei tikrai yra tokių atvejų.
Bet visgi: pvz. mano deklaracijos pažymoje, išduotoje Šilainių seniūnijos aiškiai rašoma, kad aš, tokia ir tokia, gyvenu adresu Kuršių ..., šiuo adresu taip pat yra kartu deklaruota vaiko [..] gyvenamoji vieta. Deklaravimo laikas nurodytas tiek jo (2008 m. liepos mėn), tiek mano (nuo dar seniau). Tai aš galvoju: ar ne tokias pat pažymas, standartines, turėjo ir visi kiti pristatyti? T.y, ar neturėtų būti nurodyta kad ne tik vaikas, bet ir jo tėvai/tėtis/mama deklaruoti tame bute? Juk jeigu ne, tai akivaizdūs sukčiavimo atvejai, jei pavardės nesutampa ir iš gimimo liudijimo aišku, kad vaikas deklaruotas visai ne vienam bute su savo tėvais  g.gif

Papildyta:
Tai yra, manau, kad jeigu tikrai praeis tokie, kurie atskirai deklaruoti ne ten, kur jų tėvai, tai būtinai reikia vėją kelti ir kviesti kokius švietimo atstovus patikrinimui.

Tai, ką turite Jūs - puiku. Va tokią pažymą turi turėti visi. Tarp švietimo skyriaus rekomendacijų - ji ir nurodyta.
Ten turi būti išvardinti visa šeimos sudėtis.. Ir iš karto matosi, kad jūs iš tikro čia gyvenate: visa šeima.

Tačiau yra ir kita "špargalkė", kuria prisidengia kiti, ir kurią išduoda seniūnija.
Prirašai savo vaiką pas "dėdę". Jis nueina, prirašo, ir išima pažymą, kad "mokinukas Petriukas" prirašytas dėdės adresu... Ten nėra jokių kitų žmonių, nėra mokynuko šeimos... O tik tai, kad "mokinuko" deklaruota vieta šita (kurios reikia".

Ir tokių špargalkių, manau - bus daug.
Nes prieš kelias savaites mokykloje buvo atvirų durų diena.... Ir dominavo "nepriklausantys", kurie aktyviai reiškėsi, klausinėjo, ką jiems daryti, kaip jiems papulti, kokiu "popiergaliu truksta".... Bendras skaičius teritorijai nepriklausančių, tačiau šioje mokykloje mokintis norinčių buvo 2/3.

Ir kaip čia tai nutiko, kad kai pridavė dokumentus, ir 150 žmonių tokių liko tik 5-6?

Na mistika... Kuri ir paaiškinama tuo, kad "susiveikė spravkę"....
Visa šeima gyvena "priemiestyje", o vaikas - pas dėdę, pas močiutę ar pan...

Nebūtų pikta, kad čia tiek tų vaikų būtų iš tikro... Tad ok. Na jie atėjo naktį, o aš tik prieš 8. Jie tilpo, aš nebe...

Bet dabar aišku, kad didžioji dauguma sugudravo... Tai kodėl turėčiau tylėti?

Dar... Per atvirų durų dieną... Direktorės klausėme: kaip su tuo vaikų skaičiumi, kiek vietų užima teritorijai priklausantys, o kiek - "svetimi"? Tai direkrotė sakė: na kažkur per pusę... Na vietinių gal 60 procentų....

Tai kaip čia taip nutiko, kad iš 50 procentų vietinių šiais metais prašymus parašė 300 procentų, ir 2 iš 3 vietinių net netilps?

Aišku, būna stebuklų... Tik aš jais netikiu... Todėl pasinaudosime pilietinėmis teisėmis - ir patikrinsime "sistemos sažiningumą" Esu tikras - mano vaikui atsiras... Kiek tų vietų atsiras kitiems - galvos sau nesuku... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Arnytė @ 2015 04 01, 18:44)
Čia yra visokiu atveju...pvz aš su vaiku esu deklaruota Šarkuvos g,vyras išvis ne Kaune ir ka tokiu atveju...aš manau tikrai yra daug visokiu atveju ir tt,ir vieno vaiko kol jis yra nepilnametis negalima išregistruoti ir priregistruoti be vieno iš tėvu.Reikėjo jau senai ta vėja kelti o ne dabar kai reikia ruoštis mokyklai.

O kam man kelti vėją iš anksto... Aš čia gyvenu. Mokykla priklauso man iš tikro... Aš iš savo balkono galiu spaudyti ant mokyklos stogo.
Čia iš tikro mokėsi mano dukra...
Dabar šnd sužinau, kad aš ant ledo... Vietoje 50 "mano konkurentų" staigiai atsirado 150. Ir į mano mokyklą vaikščios "Domeikava", o aš saviškį turėsiu kasdien vežioti į Domeikavą...

Tai sorry... Aš sakau - taip tiesiog nebus... Ir aš pasirūpinsiu, kad mano vaikas į mokyklą eitų 3 minutes, o ne pusę valandos...

Ir jei dėl to kažkas nukentės, o nukentės pasukčiavę - tai ką jau padarysi... Jų laisvės pasibaigia, kai prasideda manosios...

Padarysiu viską, bet mano vaikas čia eis... Nes jam priklauso ši mokykla teisiškai, morališkai, logiškai ir kaip tik nori...

Kodėl nieko nedariau anksčiau - todėl kad buvau tikras, kad aš čia pateksiu... Nepatekau - vadinasi reikės pakelti audrą...

Taigi - ką jau padarysi, kad kažkam dėl to teks patirti nepatogumų, ieškotis kitos mokyklos ir pan. Bet ne aš iš jų tą vietą atimsiu... Aš ją atsiimsiu, nes pirma - jie norėjo ją atimti iš manęs...

Nieko asmeniško, tačiau aš niekada niekam neleidžiu savęs apiplėšti... O juo labiau - savo vaikų....

Manau - atsakiau aiškiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 01, 18:59)
Tai, ką turite Jūs - puiku. Va tokią pažymą turi turėti visi. Tarp švietimo skyriaus rekomendacijų - ji ir nurodyta.
Ten turi būti išvardinti visa šeimos sudėtis.. Ir iš karto matosi, kad jūs iš tikro čia gyvenate: visa šeima.

Tačiau yra ir kita "špargalkė", kuria prisidengia kiti, ir kurią išduoda seniūnija.
Prirašai savo vaiką pas "dėdę". Jis nueina, prirašo, ir išima pažymą, kad "mokinukas Petriukas" prirašytas dėdės adresu... Ten nėra jokių kitų žmonių, nėra mokynuko šeimos... O tik tai, kad "mokinuko" deklaruota vieta šita (kurios reikia".

Ir tokių špargalkių, manau - bus daug.
Nes prieš kelias savaites mokykloje buvo atvirų durų diena.... Ir dominavo "nepriklausantys", kurie aktyviai reiškėsi, klausinėjo, ką jiems daryti, kaip jiems papulti, kokiu "popiergaliu truksta".... Bendras skaičius teritorijai nepriklausančių, tačiau šioje mokykloje mokintis norinčių buvo 2/3.

Ir kaip čia tai nutiko, kad kai pridavė dokumentus, ir 150 žmonių tokių liko tik 5-6?

Na mistika... Kuri ir paaiškinama tuo, kad "susiveikė spravkę"....
Visa šeima gyvena "priemiestyje", o vaikas - pas dėdę, pas močiutę ar pan...

Nebūtų pikta, kad čia tiek tų vaikų būtų iš tikro... Tad ok. Na jie atėjo naktį, o aš tik prieš 8. Jie tilpo, aš nebe...

Bet dabar aišku, kad didžioji dauguma sugudravo... Tai kodėl turėčiau tylėti?

Dar... Per atvirų durų dieną... Direktorės klausėme: kaip su tuo vaikų skaičiumi, kiek vietų užima teritorijai priklausantys, o kiek - "svetimi"? Tai direkrotė sakė: na kažkur per pusę... Na vietinių gal 60 procentų....

Tai kaip čia taip nutiko, kad iš 50 procentų vietinių šiais metais prašymus parašė 300 procentų, ir 2 iš 3 vietinių net netilps?

Aišku, būna stebuklų... Tik aš jais netikiu... Todėl pasinaudosime pilietinėmis teisėmis - ir patikrinsime "sistemos sažiningumą" Esu tikras - mano vaikui atsiras... Kiek tų vietų atsiras kitiems - galvos sau nesuku... smile.gif
Papildyta:

O kam man kelti vėją iš anksto... Aš čia gyvenu. Mokykla priklauso man iš tikro... Aš iš savo balkono galiu spaudyti ant mokyklos stogo.
Čia iš tikro mokėsi mano dukra...
Dabar šnd sužinau, kad aš ant ledo... Vietoje 50 "mano konkurentų" staigiai atsirado 150. Ir į mano mokyklą vaikščios "Domeikava", o aš saviškį turėsiu kasdien vežioti į Domeikavą...

Tai sorry... Aš sakau - taip tiesiog nebus... Ir aš pasirūpinsiu, kad mano vaikas į mokyklą eitų 3 minutes, o ne pusę valandos...

Ir jei dėl to kažkas nukentės, o nukentės pasukčiavę - tai ką jau padarysi... Jų laisvės pasibaigia, kai prasideda manosios...

Padarysiu viską, bet mano vaikas čia eis... Nes jam priklauso ši mokykla teisiškai, morališkai, logiškai ir kaip tik nori...

Kodėl nieko nedariau anksčiau - todėl kad buvau tikras, kad aš čia pateksiu... Nepatekau - vadinasi reikės pakelti audrą...

Taigi  - ką jau padarysi, kad kažkam dėl to teks patirti nepatogumų, ieškotis kitos mokyklos ir pan. Bet ne aš iš jų tą vietą atimsiu... Aš ją atsiimsiu, nes pirma - jie norėjo ją atimti iš manęs...

Nieko asmeniško, tačiau aš niekada niekam neleidžiu savęs apiplėšti... O juo labiau - savo vaikų....

Manau - atsakiau aiškiai smile.gif



"„60 proc. pradinukų Šilainiuose - ne šilainiškiai. Jei į jas pretenduotų tik šio rajono gyventojai, klasės būtų pustuštės“, – sakė valdininkas."

Va ir statistika iš švietimo skyriaus... Tokią ją pateikė per atviras dienas ir direktorė... Kaip čia taip nutiko, kad priėmimo dieną šilainiškių prisigamino ne 60 procentų, o 300?
Daugiau komentarų tikriausiai nebereikia? smile.gif

P.S.
Vėl - ta atvirų durų diena... Perėjoms kabinetus - nelabai ten kas pagražėjo...
Mokėsi dukra, tėvai metėsi, daug ką pirko: naujus stalus, užuolaidas, šviestuvus, persirengimo patalpų spinteles, dar kažką... Viskas, ką mokėjome - taip ir likę... Naujai atėjusiems - investuoti jau nebereikėjo, viskas taip ir liko...

Dabar ***** - aš turėsiu eiti ir iš naujo investuoti į kokią Sergėnų mokyklą, o koks šmikis ateis "ant gatavo" - sėdės mano nupirktame stale, naudos kitais dalykais, o maniškis - turės siubuoti ant 20 metų senumo kėdės?

Taip paprasčiausiai nebus... Aš asmeniškai prisidėjau prie šios mokyklos 4 metus, kol mokėsi mano dukra... Ir padarysiu viską, kad ir sekantis vaikas ten mokytusi... O kam nepriklauso - tegul eina i savo kaimo mokyklelę, ją remontuoja, investuoja ir t.t. Aš jo mokyklos remontuoti nesiruošiu, ir savo vietos pavogti - tiesiog neleisiu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sierovasss: 01 balandžio 2015 - 19:23
Nu gera diskusija čia ax.gif o kaip jūs manot čia per jokius "blatus-vokelius" niekas nepatenka? Tiesiog iškilo toks klausimas ne vien su deklaruota vieta bet ir su tokiais bajeriais ...
Sierovass,netaikau asmeniškai jums,kad reikejo vėja kelti anksčiau bet manau tai tesiasi metu metus,na gal aš klystu..manau viskas bus gerai ir tikrai papuls visi kam tikrai priklauso pagal gyv.vieta nes buvo eilėje tėveliu kuriems nepriklauso ir jie net nebuvo jokiu pažymu susitvarkę tiesiog bando galbūt bus laisva vietelė.
O kad kiekvienais metais reikia kažkiek mokykla paremti tai tikrai,nebūna taip,kad prieš tai ka tėveliai supirkę nereikia atnaujinti.Ba kad ir darželyje kasmet vis reikėdavo paremti,tai linoleumas,tai spintelės,tai fotiko prireikė ir tt.Gi nepasiimsi kažkokio daikto kuriam buvo rinkti pinigėliai.
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 01, 20:11)
Jų laisvės pasibaigia, kai prasideda manosios...
Atvėskit. Jūsų teisės ir laisvės baigiasi ten, kur prasideda kitų teisės ir laisvės.
O šiaip... užuojauta mokytojai ir visai klasei, kuri gaus tokį aršų tėvelį. doh.gif

P.s.
Galit kabintis prie mano žodžių, bet nei išgąsdinsit, nei nuskriausit. Artimiausią penkmetį niekaip nesuinteresuota šia mokykla. Bet domėsiuosi, suintrigavot. lens.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 04 01, 19:37)
Atvėskit. Jūsų teisės ir laisvės baigiasi ten, kur prasideda kitų teisės ir laisvės.
O šiaip... užuojauta mokytojai ir visai klasei, kuri gaus tokį aršų tėvelį.  doh.gif

P.s.
Galit kabintis prie mano žodžių, bet nei išgąsdinsit, nei nuskriausit. Artimiausią penkmetį niekaip nesuinteresuota šia mokykla. Bet domėsiuosi, suintrigavot. lens.gif  biggrin.gif

smile.gif)))
Na susitinkame mes su ex dukters mokytoja... Kad ir greta esančioje maximoje... Pasisveikiname, pasikalbame, nors dukra nebesimoko... Taip kad - užjausti jos nereikia... Esu normalus žmogus, kol kas nors - nemėgina manes apip........ Tai nebus "neputiova" ir sekančiai mokytojai... Juo labiau - kad tai, manau - bus ta pati mokytoja... Taip kad - nieko asmeniško, tačiau jūsų užuojautos - pro šoną...
Papildyta:
QUOTE(Arnytė @ 2015 04 01, 19:36)
O kad kiekvienais metais reikia kažkiek mokykla paremti tai tikrai,nebūna taip,kad prieš tai ka tėveliai supirkę nereikia atnaujinti.Ba kad ir darželyje kasmet vis reikėdavo paremti,tai linoleumas,tai spintelės,tai fotiko prireikė ir tt.Gi nepasiimsi kažkokio daikto kuriam buvo rinkti pinigėliai.

Tai viskas ok... Aš ne prieš prisidėti. Ir mūsų klasėje buvo susirinkę protingi tėvai, prisidėjome daug... Ir toliau, jei reikės - prisidėsime, tik...

Jus apvažiuokite kai kurias "priemiesčių" mokyklas... Kai kur sėdint ant "trikojos kėdės", už kaklo krenta snaigės....

Tai jau aš - būčiau linkęs ir toliau investuoti į tą pačią mokyklą... O ne ten, kur per 20 metų nei bendruomenė, nei direktorius - nesugebėjo susiorganizuoti langų ar kėdžių.... Jiems taip gerai - tai jie ten tegul ir mokosi... Aš linkes "testi investavimo kryptį ten, kur jau investavau....

Nors pinigai čia mažiausiai groja... Tiesiog iki pasiutimo pikta... Kai renkasi NT - perka Vytėnuose: priemiestis, gamta, "paukščiukai pypauja". Ok - jūsų reikalas.. Bet tai ir priikite vietove su visais pliusais ir minusais... Eikite ir mokytis ten, kur priklauso...

Dabar ***** - nėra ryto, kad "Vytėnų ponai" neužkimštų mūsų kiemo... Net eilė susidaro - kai ponai suvažiuoja - į konteinerį mūsų šiukšles išmesti... Nes jiems į savo mesti matyt "perbrungu".....

To negana - elitui dar ir mokyklos savosios netinka... Nori ir vytėnų paukščiukais mėgautis, ir Šilainių konteineriais bei mokyklomis... Tai gal aš turėčiau pabučiuoti ranką - ir pats savo šiukles į Vilnių vešti, o vaiką - i Pakruojį? Kad "elitui" būtų patogiau?

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sierovasss: 01 balandžio 2015 - 19:52
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 01, 18:31)

Tai yra, manau, kad jeigu tikrai praeis tokie, kurie atskirai deklaruoti ne ten, kur jų tėvai, tai būtinai reikia vėją kelti ir kviesti kokius švietimo atstovus patikrinimui.

nepilnametis vaikas, negali buti deklaruojamas pas dede ar teta, be savo tevelio (mamos ar tetes ) mirksiukas.gif tokiu atveju deklaruojama ir vaikas ir vienas is teveliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Įdomu: "Kalbas esą vietą šioje mokykloje galima „nusipirkti“ už 290 eurų, pašnekovė nukirto vienu sakiniu. Pasak jos, to esą nebuvo ir nėra."

čia iš straipsnio. Aišku, labai noriu tikėti, kad to nebuvo ir nėra, kaip sako direktorė, bet visgi įdomu, kad nurodyta konkreti "stafkė", tai sukelia įvairių minčių.
Papildyta:
QUOTE(Jurgux @ 2015 04 01, 20:36)
nepilnametis vaikas, negali buti deklaruojamas pas dede ar teta, be savo tevelio (mamos ar tetes )  mirksiukas.gif tokiu atveju deklaruojama ir vaikas ir vienas is teveliu  mirksiukas.gif


ačiū už komentarą,kaip tik svarsčiau, ar teisėta įstatymiškai vaikui gyventi "be tėvų" pas kažkokius dėdes. Aišku, tai nesumažina tikimybės, kad visa šeima kažkur persiregistruos, jei taip labai norisi į tą mūsų mokyklą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2015 04 01, 20:36)
nepilnametis vaikas, negali buti deklaruojamas pas dede ar teta, be savo tevelio (mamos ar tetes )  mirksiukas.gif tokiu atveju deklaruojama ir vaikas ir vienas is teveliu  mirksiukas.gif

Na tai apie tai ir kalba...
Mes, pamatę kad čia likome ant ledo - ir į kitas Šilainių mokyklas dokus nunešemė... Ir vienoje mokykloje mums ir paaiškino, kaip makliuojama. Sako - dabar dauguma mokyklų - prašo ne gyvenamosios vietos deklaracijos, o pilnos šeimos sudėties... Jei parašyta, kad visi vaikai, abu tėvai gyvena tuo pačiu adresu - tada viskas ok. O kai "spravkėje" tik vaikas ir mama - tai jau itarimas, kad čia mamytė tik laikinai, pas draugus prisirašė... Vienai dienai....

Taip kad jei kažkas sako: aš su vaiku, šilainiuose, o mano vyras su kitais vaikais kitur - tai jau itarimas - kad čia pamakliuota... Ir tai ne mano nuomonė... Kelios mokyklos mums liepė važiuoti ir iššiimti pilną seimos sudėti... Nuvažiavome, išsiėmėme, ir supratome - iš kur Ryto pradinėje staigiai atsirado tiek "Šilainiškių"...

Tai va smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 01, 20:39)
ačiū už komentarą,kaip tik svarsčiau, ar teisėta įstatymiškai vaikui gyventi "be tėvų" pas kažkokius dėdes. Aišku, tai nesumažina tikimybės, kad visa šeima kažkur persiregistruos, jei taip labai norisi į tą mūsų mokyklą...  unsure.gif

Nesumažina, bet ir prisikalbinti tolimesnius žmones, kad visą šeimą čia priregistruotu - tai jau sunkiau.... Du žmogelius vistiek lengviau....

Ne veltui kitos mokyklos prašo pilnos sudėties... Jos gi šitame reikale kiekvienais metais.... Matyt - taip jie daug lengviau atsikrato svetimais... Nei kad prašant spravkės "mama+vaikas".

Va tokia "kartina maslom" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 01, 20:39)
Įdomu: "Kalbas esą vietą šioje mokykloje galima „nusipirkti“ už 290 eurų, pašnekovė nukirto vienu sakiniu. Pasak jos, to esą nebuvo ir nėra."

Na čia tai aš girdėjau, kad būtent ši direktorė - tai neima... tuo klausimu jai gal ir neprikiši... Aišku - aš gi nežinau, bet pletkų lygyje, ir iš jos švietimo žmonių esu girdejęs - kad už pinigus į jos mokyklą - nelabai pateksi...

Tai ta priėmimo tvarka, tiksliau bardakas - labiau stojančių sukeltas... Su tais "laikinai tapus šilainiškiais".

Ką turetų padaryti mokykla - tai kaip ir kitos: stojant prašyti pilnos šeimos sudeties pažymos, o ne vaiko gyvenamosios vietos deklaracijos.

Taip iš karto atkristų 90 procentų makliuotojų... Pakliūtų visi vietiniai, liktų truputis svetimiems - ir nebūtų skandalų...

Kodėl taip nedaro? Va čia jau galima panaudoti senojo Vytauto frazę: kas galėtų paneigti, kad taip nedaroma tyčia, nes kiekvienais metais būna spaudimo iš auksčiau, kai reikia priimti kokį nors valdžios nevietinį vaiką... Tai kai sistema skylėta - buna lengviau tas kelias vietas sukombinuoti.... smile.gif
Atsakyti
Manau/tikiu, kad tikrai bus taip kaip per atvirų durų dieną sakė direktorė, kad pirmumas bus tiems vaikams, kurių mokosi/mokėsi broliai/seserys.
Sierovasss kodėl jūs manote taip, kad Jūsų vaikas jau nepatenka, jei ėjo pirmasis vaikas čia? g.gif
Dėl deklaracijų vien mama su vaiku, paprieštarausiu. Jei esu išsiskyrusi, gyvenam atskirai, tai ir nebus tėvelis kartu registruotas ax.gif Tai ką dar ir skirybų popierius tokiu atveju turėčiau pateikti, nes jau papuolu tada į įtariamųjų gretas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Basakojė @ 2015 04 01, 21:14)
Manau/tikiu, kad tikrai bus taip kaip per atvirų durų dieną sakė direktorė, kad pirmumas bus tiems vaikams, kurių mokosi/mokėsi broliai/seserys.
Sierovasss kodėl jūs manote taip, kad Jūsų vaikas jau nepatenka, jei ėjo pirmasis vaikas čia?  g.gif
Dėl deklaracijų vien mama su vaiku, paprieštarausiu. Jei esu išsiskyrusi, gyvenam atskirai, tai ir nebus tėvelis kartu registruotas  ax.gif Tai ką dar ir skirybų popierius tokiu atveju turėčiau pateikti, nes jau papuolu tada į įtariamųjų gretas  cool.gif

Kodėl?
Nes pridavėme dokumentus, ir saraše tapome sakykime 130 vietoje.
"Priėmeja" sako: prie mano stalo buto tik 2 ar 3 svetimi. Prie kito stalo nežinau...

Tai va paspėliojame... viso per visą periodą dokus priduos kokie 200 žmonių. Nes ir rytoj gi nešti galima, ir poryt...

Sakykime - jei taip visi "šilainiškiai", tai max 50 vietų, 200 pretendentų. tuos kelis "svetimus" ignoruojame... Tai į vieną vietą taiko 4.

Tai ok - prasideda reitingavimas... Atrūšiuoja tuos vietinius, kurių vaikai jau eina ar ėjo į šitą mokyklą, ir tuos, kurie neeina.... Eilė sutrumpėja per pusę...

100 su prioritetu, 100 be... Sakykime kas be - nepatenka...
Lieka dar į 1 vietą 2 norintys...
Aš buvau 130, kas antrą aplenkiau - tapau 65.
O vietų max 50.
Vis tiek nepatekau...
Ką dar vertinti? Daugiau rodiklių nėra:
1. Vietiniai.
1.1. Vietiniai, kurie jau lanko...
Jokio papildomo rodiklio nėra...

Viso 3 klasės, vieną užėmė "nulinukai", be jokio konkurso... Kitos 2 liko "iš gatvės".

Va ir paprasta matematika... wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Basakojė @ 2015 04 01, 21:14)
Dėl deklaracijų vien mama su vaiku, paprieštarausiu. Jei esu išsiskyrusi, gyvenam atskirai, tai ir nebus tėvelis kartu registruotas  ax.gif Tai ką dar ir skirybų popierius tokiu atveju turėčiau pateikti, nes jau papuolu tada į įtariamųjų gretas  cool.gif

Na tai ok, reikėtų, pateiktumėte šeimos sudeties pažymą, ir ten manau ir matytusi, kad vyro neturite, todėl jo toje pažymoje ir nėra. Tai viskas ok.

Tai ne ta pati situacija...
Ten žmonės rašo, pildo anketas: tėvo duomenys, mamos duomenys.... Visur abu tėvai yra, dar abu ir dokus kartu priduoda... Tik "spravkėje" kito ka-kodėl nėra....

Jei reikėtų - negi būtų problema pateikti dokumentą, kad esate išsiskyrusi? smile.gif
Žmonės va per naktį prie durų miegojo, kad patektų... Tai atnešti papildomą popieriuką - gal nebūtų "neįmanomas pasiaukojimas" wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sierovasss: 01 balandžio 2015 - 21:32
Sutikit- tvarka bet kuriuo atveju nėra normali nei šioje, nei kitose mokyklose, kur tai vyksta, jeigu tėvai turi per naktį stovėti eilėje. Bet ar tai įmanoma pakeisti? Ir kas, kaip tai turėtų daryti? Tėvams skauda tik tuo metu, kai vyksta priėmimas. Jei priima- džiaugiasi, jei ne- kelia bangas ir bando savo vaiką kažkaip įkišti į tą mokyklą arba tiesiog nusiminę nuveda į kitą. O toliau viskas baigiasi, tvarka lieka tokia pati, nes niekam daugiau neberūpi. Iki kitų metų priėmimo.
Atsakyti