Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno ,,Ryto" pradinė mokykla

QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 01, 21:29)
Kodėl?
Nes pridavėme dokumentus, ir saraše tapome sakykime 130 vietoje.
"Priėmeja" sako: prie mano stalo buto tik 2 ar 3 svetimi. Prie kito stalo nežinau...

Tai va paspėliojame... viso per visą periodą dokus priduos kokie 200 žmonių. Nes ir rytoj gi nešti galima, ir poryt...

Sakykime - jei taip visi "šilainiškiai", tai max 50 vietų, 200 pretendentų. tuos kelis "svetimus" ignoruojame... Tai į vieną vietą taiko 4.

Tai ok - prasideda reitingavimas... Atrūšiuoja tuos vietinius, kurių vaikai jau eina ar ėjo į šitą mokyklą, ir tuos, kurie neeina.... Eilė sutrumpėja per pusę...

100 su prioritetu, 100 be... Sakykime kas be - nepatenka...
Lieka dar į 1 vietą 2 norintys...
Aš buvau 130, kas antrą aplenkiau - tapau 65.
O vietų max 50.
Vis tiek nepatekau...
Ką dar vertinti? Daugiau rodiklių nėra:
1. Vietiniai.
1.1. Vietiniai, kurie jau lanko...
Jokio papildomo rodiklio nėra...

Viso 3 klasės, vieną užėmė "nulinukai", be jokio konkurso... Kitos 2 liko "iš gatvės".

Va ir paprasta matematika... wink.gif
Papildyta:

Na tai ok, reikėtų, pateiktumėte šeimos sudeties pažymą, ir ten manau ir matytusi, kad vyro neturite, todėl jo toje pažymoje ir nėra. Tai viskas ok.

Tai ne ta pati situacija...
Ten žmonės rašo, pildo anketas: tėvo duomenys, mamos duomenys.... Visur abu tėvai yra, dar abu ir dokus kartu priduoda... Tik "spravkėje" kito ka-kodėl nėra....

Jei reikėtų - negi būtų problema pateikti dokumentą, kad esate išsiskyrusi? smile.gif
Žmonės va per naktį prie durų miegojo, kad patektų... Tai atnešti papildomą popieriuką - gal nebūtų "neįmanomas pasiaukojimas" wink.gif


Gal aš naivi, bet tikrai nemanau kad iš visų atėjusių kas antras eilėje buvo jau tas, kurio antras vaikas čia eina. Todėl manau, kad drąsiai šoktelsite aukščiau nei ta pvz 65 vieta . Aišku manyti galima vienai, bet fakto šito nežinome, nes nerinkome susirinkę tokios info kelintas vaikas šeimos dabar čia eina.

Ne tikrai nebūtų sunku pateikti dar ir skyrybų pažymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 01, 21:35)
Sutikit- tvarka bet kuriuo atveju nėra normali nei šioje, nei kitose mokyklose, kur tai vyksta, jeigu tėvai turi per naktį stovėti eilėje. Bet ar tai įmanoma pakeisti? Ir kas, kaip tai turėtų daryti? Tėvams skauda tik tuo metu, kai vyksta priėmimas. Jei priima- džiaugiasi, jei ne- kelia bangas ir bando savo vaiką kažkaip įkišti į tą mokyklą arba tiesiog nusiminę nuveda į kitą. O toliau viskas baigiasi, tvarka lieka tokia pati, nes niekam daugiau neberūpi. Iki kitų metų priėmimo.

Taip, bet pasaulis aplamai nėra "teisingas". Kiekvienas už save.
Jei aš būčiau nevietinis, ir labai norėčiau mokytis čia - irgi galvočiau kaip įlysti... Man rūpi mano vaikas...
Tačiau dabar - aš matau, kad mane "sistema išdūrė"... Pasikausiu, atsikovosiu savo vietą... O kaip bus kitais metais - man dzin...
Kam ne dzin - kurkite visuomeninį judėjimą, spauskite vietinius, jau naujus politikus... Įtakokite, kad keistų priėmimo tvarką ir t.t. Juk "demokratijoje" yra įvairių svertų.... tik man mažai rūpi Afrikoje badaujantys vaikai... Man tik reikia, kad mano vaikas į mokyklą eitų 3 minutes, nes jam taip priklauso... Kažkada mes ir butą pirkome, atsižvelgdami į šalia esančius darželius, mokyklas... Tai tiesiog noriu tuo pasinaudoti - kas man priklauso smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Basakojė @ 2015 04 01, 21:36)
Gal aš naivi, bet tikrai nemanau kad iš visų atėjusių kas antras eilėje buvo jau tas, kurio antras vaikas čia eina. Todėl manau, kad drąsiai šoktelsite aukščiau nei ta pvz 65 vieta . Aišku manyti galima vienai, bet fakto šito nežinome, nes nerinkome susirinkę tokios info kelintas vaikas šeimos dabar čia eina.

Ne tikrai nebūtų sunku pateikti dar ir skyrybų pažymą  mirksiukas.gif

Tai ir aš nerinkau... Todėl naudokimės "galimybių teorija". Tai, kad rytoj "lis" yra 50 procentų tikimybė". Tokia pati tikimybė, kaip ir kad "nelis".

Tai vienoda tikimybė, kad broliai jau ėjo, kaip ir kad neėjo...
Galima būtų koreguoti tikimybę, žiūrint į statistinio namų ūkio vaikų kiekį, bet galiausiai tai vistiek bus būrimas iš kavos tirščių....

Po atvirų durų dienos, kai pati direktorė pasakė, kad 50 proc vietų užpildo vietiniai, pusę svetimi, nusprendėme nestresuoti, nueiti ryte, priduoti dokus. Esame vietiniai, dukra jau mokesi... Mes garantuotai papuolame... Ir visai nesvarbu, kelintas esi saraše, kurią dieną tuos dokus pridavei...

Na o svetimi - jiems reikia pakovoti - miegoti naktimis prie durų, nes tik jiems svarbu - kelintas esi saraše...

Ir kai sužinojau, kad visi 200 staigiai tapo vietiniais - nu net š.... užvirė... Nebuvo, nebuvo - o tapo....
Tai kai tokie kosmosai vyksta - tai abejoju... Todėl apsidrausdami - pridavėme dokus dar į 4 kitas šilainių mokyklas... Ir visose jose buvome "nepapuolantys", o kitose ir "svetimi".

Tai blecha - gyveni mieste, moki jam mokesčius, ir galiausiai - turi vaiką vešti į mokyklą kur nors į Balbieriškį - tai jau naf....
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 01, 18:59)


Mokykla, skirtingai nei kitos - tenkinasi "gyvenamosios vietos deklaracija". Kitos mokyklos prašo šeimos sudeties. Dokumentai panašūs, tačiau pirmasis - palieka galimybę sukčiauti.



Kuri jau čia prašo? Jono Pauliaus, į kurią irgi netelpa visi norintys, nors pernai ir šešias klases rinko, tikrai ne. Kai kurioms Šilainių mokykloms neverta prašyti, nes iki vasaros pabaigos dokumentus priiminėja ir tai vaikų nesurenka tiek, kiek norėtų.
Atsakyti
QUOTE(Basakojė @ 2015 04 01, 21:36)
Gal aš naivi, bet tikrai nemanau kad iš visų atėjusių kas antras eilėje buvo jau tas, kurio antras vaikas čia eina. Todėl manau, kad drąsiai šoktelsite aukščiau nei ta pvz 65 vieta . Aišku manyti galima vienai, bet fakto šito nežinome, nes nerinkome susirinkę tokios info kelintas vaikas šeimos dabar čia eina.


Aš tai tik pagalvoju... jeigu iš tų 200 pridavusių prašymus (neskaitant priešmokyklinukų, kurie jau pateko), atsirastų 50 su broliais/seserim, išeitų, kad visi likusieji, net stovėję nuo 12h nakties ir matantys mokyklą per buto langą, neturi jokių šansų.... unsure.gif
Atsakyti
Na, pagaliau uzvirs cia kose. Neseniai rasiau- direktore man pasirode visiskai svari, ko nepasakyciau apie pavaduotoja. 2012m i 1kl priemo sarase mano prasymas buvo 99as. Rasiau praejus 2sav nuo dokumentu priemimo pradzios. Pavaduotoja primygtinai siule nerasyti prasymo, neva sansu jokiu. Per atviru duri dienas direktore buvo minejusi apie manipuliacijas deklaracijomis- uzakcentavo, kad visos bus perzvelgtos ir tos, kurios yra keliu dienu/savaiciu senumo, bus iskart atmestos. Gal taip ir atsitiko, nes papuoleme i mokykla be problemu. Pasirodo, net mokytoja galejau pasirinkti, ko is streso nepadariau (nors papuole labai gera- gal jos visos ten tokios).
Kadangi viskas taip graziai baiges, iki svietimo nedaejau.
Beja, suprantu cia arsiai kovojanti teti- mane netgi cia, forume, kai kas isvadino baisia motina, lipancia kitiems per galvas ir pan. Kaip pasiseke Jusu vaikams, kad turi teti, kuris uz juos kovoja.
Po keleriu metu planuoju i sia mokykla leisti kita savo sunu- tikiuos, kad visi sukile nors kiek pakeisite sia sistema.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2015 04 02, 06:09)
Aš tai tik pagalvoju... jeigu iš tų 200 pridavusių prašymus (neskaitant priešmokyklinukų, kurie jau pateko), atsirastų 50 su broliais/seserim, išeitų, kad visi likusieji, net stovėję nuo 12h nakties ir matantys mokyklą per buto langą, neturi jokių šansų.... unsure.gif

Tie, kas nevietiniai - galėjo eilę užsiimti nors ir prieš mėnesį... Gaunasi - kad tai buvo beprasmiška.
Tie, kas pagal popierius vietiniai, tačiau broliai, seserys nelankė - taip pat stovėjo beprasmiškai, nes 1 iš 4 būtinai bus tas, kurio šeima jau lankė...
Tokia teorija. Kokia gausis praktika - sužinosime po 2 savaičių....
Papildyta:
QUOTE(ernoja @ 2015 04 01, 22:08)
Kuri jau čia prašo? Jono Pauliaus, į kurią irgi netelpa visi norintys, nors pernai ir šešias klases rinko, tikrai ne. Kai kurioms Šilainių mokykloms neverta prašyti, nes iki vasaros pabaigos dokumentus priiminėja ir tai vaikų nesurenka tiek, kiek norėtų.

Viskas paprasta: kiekviena mokykla nori anšlago. Tada jiems dirbti nereikia. Per 2-3 valandas surinkai prašymus, klases užpildei ir viskas...
Manau - tokios mokyklos ir sulaukia anšlago, kurios leidžia pamakliuoti.. Ir aišku, kodėl leidžia...
O principingesnės, kurios prašo tikslesnių dokumentų - dirba sunkiau... Pas juos ateina tik vietiniai, dalis vietinių juos renkasi kaip alternatyva. Jei pavyksta įstoti į pirmą variantą - iš sarašo išsibraukia - reikia vel viską perskaičiuoti, perskambinti....

Tai Ryto variantas žinoma, kad labai patogus mokyklai... Suvažiavo puse Kauno rajono, visi "iš šilainių". Jau aišku - kad klasės pilnos, krepšeliais pasirūpinta ir t.t.

O dėl mokyklos gerumo... Man ji gera - nes per du žingsnius. Nes vaikui nereikės eiti per gatvę. Nes maža, nebus kartu didelių vaikų.... Ir viskas.

O dėl apmokymo kokybės... Na argi tai lemia mokykla? Juo labiau pradinėje?
Tai lemia mokytojas, na ir vaikas... Jei pedagogas geras, jei pas ji su vaiku kontaktas geras - tai ar jie tuos metus sėdi Ryto pradinėje, ar Vakaro vidurinėje - skirtumo jokio nėra....

Taip kad - nelabai aš suprantu tų priemiesčių žmonių, kurie truks-plyš nori čia papulti...

Esu su vienais tokiais kalbėjęs. Tai argumentai "geležiniai":
"Aš iš Domeikavos, dirbu Kaune. Jei eitume į Domeikavos mokykla, tai man, važiuojant ryte, pirma reikėtų sukti į dešinę, tolti nuo Kauno. Nuvesčiau vaiką į Domeikavos mokyklą. Tada atgal... Žodžiu reikia į šilainius, nes pakeliui į darbą, žinai, kiek per 4 metus kuro sutaupysiu?

Va tokia dalies žmonių pozicija...
Atsakyti
As tai ir galvojau, kad bus pasipiktinusiu, bet jau dauguma mokyklu isviso nepraso jokiu deklaraciju schmoll.gif Jono Pauliaus mokyklai nereikia jokios deklaracijos, nes ten vyksta egzaminai, kurie irgi neaisku kaip nulemia vaikas papuls ar ne ax.gif Ir siaip daugumoj mokyklu neziuri i tas deklaracijas, o sita mokykla pasirinko toki buda, kad kazkaip atrinkti vaikus, bet ir jis pasirode neteisingas, bet kaip sakoma viska galima apeiti ax.gif I Masiota tikrai irgi neziuri i deklaracijas, ten manau daugiau ziuri i tevu padeti, nes istikruju mokykla renka nemazus pinigus, tai vien del to ten dauguma neina ax.gif Tai is tu mazuju lieka tik Ryto, uztat i ja ir visi nori patekti ax.gif
Dabar einama isviso prie tos sistemos, kad mokyklos darys atrankas egzaminu butu ir taip atrinks geriausius vaikus, nes va purenu lizejus jau nuo siu metu atsisake tu deklaraciju ir Jono Pauliaus atsisake, o jie daro egzaminus ir kaip sako priima pacius geriausius viso Kauno vaikus, nes jiems aktualu, kad pas juos mokintusi geriausi vaikai ir keltu reitingus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2015 04 02, 07:22)
As tai ir galvojau, kad bus pasipiktinusiu, bet jau dauguma mokyklu isviso nepraso jokiu deklaraciju schmoll.gif Jono Pauliaus mokyklai nereikia jokios deklaracijos, nes ten vyksta egzaminai, kurie irgi neaisku kaip nulemia vaikas papuls ar ne ax.gif Ir siaip daugumoj mokyklu neziuri i tas deklaracijas, o sita mokykla pasirinko toki buda, kad kazkaip atrinkti vaikus, bet ir jis pasirode neteisingas, bet kaip sakoma viska galima apeiti ax.gif I Masiota tikrai irgi neziuri i deklaracijas, ten manau daugiau ziuri i tevu padeti, nes istikruju mokykla renka nemazus pinigus, tai vien del to ten dauguma neina ax.gif Tai is tu mazuju lieka tik Ryto, uztat i ja ir visi nori patekti ax.gif
Dabar einama isviso prie tos sistemos, kad mokyklos darys atrankas egzaminu butu ir taip atrinks geriausius vaikus, nes va purenu lizejus jau nuo siu metu atsisake tu deklaraciju ir Jono Pauliaus atsisake, o jie daro egzaminus ir kaip sako priima pacius geriausius viso Kauno vaikus, nes jiems aktualu, kad pas juos mokintusi geriausi vaikai ir keltu reitingus 4u.gif

Tai viskas ok. Kam švietimas leido - tegul jie daro tuos egzaminus. Na bet nepameskime ir pagrindinės minties - mokykla ne uab. jos tikslas - aptarnauti vietinę bendruomenę.
Tai kaip atrenka tarp vietinių - gal jie ir gali, turi teisę pasirinkti: deklaracijos privalomos, nes tik taip galima patikrinti, ar jis vietinis.
O toliau, kai vietų 50, o norinčių vietinių 100, tai ok - tegul buna egzaminai, testai ir t.t.

Bet ne taip, kad vietinis nepapuola, jo šeima turi problemų, nes reikia vešti vaiką toli, o į jų vietą papuola "gretimo kaimo", nes jo tėvams pasirodė - kad tai bus nebloga "saliarkos ekonomija"...

Jei mokyklos steigėjas kokia nors bažnyčia, ar dar kas nors - jie neprivalo aptarnauti vietinės bendruomenės... Jie gali rinktis tik tamsiaplaukius, tik religingus, tik aukštaūgius, arba tik protingus.

Konkrečiai Ryto pradinė - ji priklauso savivaldybei, yra išlaikoma iš mokesčių moketojų pinigų ir jai paskirta užduotis - aptarnauti vietinę bendruomenę. Kas tai yra - yra savivaldybės sudarytas žemėlapis...

Taip kad - kalbate truputi apie skirtingus dalykus...
Yra pusiau mokamų mokyklų, ten jos gali sau leisti atsirinkti tik tuos, kas sutinka mokėti... O yra tiesiog mokyklų, kurios PRIVALO aptarnauti vietinę bendruomenę... O va jei bendruomenėje pretenduojančių per daug - tada žinoma, gali atsirinkti pagal papildomus kriterijus, na kad ir pagal testų, egzaminų rezultatus.

Aš už. Mano vaikas skaityti jau moka, truputį rašyti taip pat... Aš už stojamuosius egzaminus smile.gif


P.S.
Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus (ex Purienų vidurinė). Steigėjas matote kas? Jie neprivalo aptarnauti vietinių, todėl jie ir renkasi ne pagal deklaracijas. Pas juo galima mokytis ir Vilniečiai... Mokyklos paskirtis, misija visai kita.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos steigėjas - Kauno arkivyskupijos kurija. Čia ta pati situacija. Jie taip pat neprivalo aptarnauti aplinkinių gatvių...

Juk tai taip elementaru. Kam žmones klaidinti, kad tos deklaracijos - praeities atgyvena, ir nieko čia tokio, kad jų principingai nežiūri, nes pažangiausios mokyklos to irgi nebedaro smile.gif

Primityviai sakant: investuok, pastatyk mokyklą, gauk reikalingus leidimus, surink personalą, įkurk savo mokyklą - ir tada pats spręsk - kas pas tave mokysis..
Bet jei esi savivaldybės (tai yra vietinės bendruomenės) įstaiga - tai ir vykdyk steigėjo nurodymus. O jie paprasti - aptarnauti tau priskirtas gatves smile.gif

Dar primityviau: pasamdai sodininką ir tikiesi, kad jis prižiūrės tavo sodą, ir sodins tai, ką nurodysi tu... O jis po kelių metų nusprendžia, kad taip nebus... Jis liks tavo sodininku, tačiau jau sodins savo augalus... O tavo augalai - jam dzin... Nes "negražūs".... Džiaugtumėtės tokiu sodininku? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sierovasss: 02 balandžio 2015 - 08:37
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 02, 09:12)

Aš už. Mano vaikas skaityti jau moka, truputį rašyti taip pat... Aš už stojamuosius egzaminus smile.gif
P.S.
Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus (ex Purienų vidurinė). Steigėjas matote kas? Jie neprivalo aptarnauti vietinių, todėl jie ir renkasi ne pagal deklaracijas. Pas juo galima mokytis ir Vilniečiai... Mokyklos paskirtis, misija visai kita.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos steigėjas - Kauno arkivyskupijos kurija. Čia ta pati situacija. Jie taip pat neprivalo aptarnauti aplinkinių gatvių...

Juk tai taip elementaru. Kam žmones klaidinti, kad tos deklaracijos - praeities atgyvena, ir nieko čia tokio, kad jų principingai nežiūri, nes pažangiausios mokyklos to irgi nebedaro smile.gif

Primityviai sakant: investuok, pastatyk mokyklą, gauk reikalingus leidimus, surink personalą, įkurk savo mokyklą - ir tada pats spręsk - kas pas tave mokysis..
Bet jei esi savivaldybės (tai yra vietinės bendruomenės) įstaiga - tai ir vykdyk steigėjo nurodymus. O jie paprasti - aptarnauti tau priskirtas gatves smile.gif


Aš nepretenduoju į Ryto mokyklą, bet seku temą ax.gif , nes taip pat aktualu - turiu būsimą pirmokėlę.
Kadangi čia užvirė tokia įdomi diskusija, noriu ir aš išsakyti savo nuomonę wink.gif

Sutinku su Jūsų pozicija, kad mokyklų, kurių steigėjai (tiksliau, gal būtų sakyti, statytojai ir organizatoriai) ne savivaldybė gali nusistatyti savo tvarką. Tačiau konkrečiu atveju, pvz, Jono Pauliaus II gimnaziją ne pasistatė mokyklos, o perėmė buvusią "Ąžuolo" vidurinę su buvusiais vaikais, kurių dauguma pagal gyvenamąją vietą. Po to ji patapo gimnazija nuo 1 klasės ir privati. Buvo tik atsiklausta tėvelių, ar pritariame mokesčiui. Ir viskas. Niekas neinformavo, neklausė nuomonės apie tai, kad pasikeis priėmimo tvarka ir kita. Manau, kad daugelis būtų nesutikę, juk mokyklą ne pasistatė, o būtent perėmė iš savivaldybės. O butą rinkomės tikrai atsižvelgdami į tai, jog šalia darželis ir mokykla.
Šiuo metu mano didžioji mokosi Jono Pauliau II gimnazijoje, mokosi gerai. Mažoji sesutė turėtų keliauti į 1 klasę, bet kadangi atranka tik pagal testų rezultatus, mes nežinome, ar sesutė pateks į šią mokyklą. Nepatekimo atveju, gaunasi kuriozinė situacija: sesė mokosi mokykloje, mokykla praktiškai kieme, tačiau ką: vienas vaikas, beje, didesnis eina į šalia esančią mokyklą, o kitas mažesnis, kuriam svarbus būtent atstumas ir saugumas (nes man tai rūpi) turės vienas keliauti už 2 km esančią Milikonių mokyklą (nes dabar praktiškai visi šito galo Šilainiai priklauso Milikonių mokyklai)?.. Kur čia katalikiškas požiūris į šeimą, jei vaikai išskiriami (juk mokykla katalikiška)? Na, nežinau, mano nuomone, turėtų atsižvelgti ne tik į testo rezultatus, bet bent jau į brolius/seses ar į gyv. vietą, bent jau dalinai ar procentaliai (sudarinėtų 1 ar 2 tokias klases), ar pan.

Dabar jau šaukštai po pietų, nieko šiuo atveju nepakeisi, bet tikrai piktinuosi tokia situacija. Ir tikrai pritariu tėvams, kurie pageidauja leisti savo vaiką (ypač pirmokėlį) į šalia esančią mokyklą mirksiukas.gif , todėl gyv vietos deklaracija svarbus dokumentas priėmimui.
Ir suprantu, kad kiekvienas žiūri iš savo bokšto... 4u.gif
Atsakyti
Tai aisku, kad visi nori patekti i gera mokykla kuo arciau namu 4u.gif
Bet as tai suprantu ir tuos, kurie gyvena romainiuose, uzliedziuose, giraiteje, juk ten dauguma jaunos seimos, o pas juos ten nera mokyklu, tai kur jiems tuos vaikus deti g.gif Uztat pas mus silainiuose ir darzeliai ir mokyklos uzkistos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2015 04 02, 10:05)
Tai aisku, kad visi nori patekti i gera mokykla kuo arciau namu 4u.gif
Bet as tai suprantu ir tuos, kurie gyvena romainiuose, uzliedziuose, giraiteje, juk ten dauguma jaunos seimos, o pas juos ten nera mokyklu, tai kur jiems tuos vaikus deti g.gif Uztat pas mus silainiuose ir darzeliai ir mokyklos uzkistos doh.gif

O kai jie ten pirko tuos namus, nežinojo, kad šalia mokyklos nėra? Tikriausiai žinojo? Ir kaip mes, pirkdami "betonkėje", susidėjome pliusus, minusus, ir paaukojome "paukščiukų pypavimą" dėl vaikų patogumo, taip ir jie - tegul jau ir veža savo vaikus ten, kur savivaldybė skiria: į Raudondvarį, Babtus ar pan. Prie ko čia mes?

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierovasss @ 2015 04 02, 11:21)
O kai jie ten pirko tuos namus, nežinojo, kad šalia mokyklos nėra? Tikriausiai žinojo? Ir kaip mes, pirkdami "betonkėje", susidėjome pliusus, minusus, ir paaukojome "paukščiukų pypavimą" dėl vaikų patogumo, taip ir jie - tegul jau ir veža savo vaikus ten, kur savivaldybė skiria: į Raudondvarį, Babtus ar pan. Prie ko čia mes?

smile.gif

mes gyvenam Romainiuose ir mums pagal savivaldybes paskirstytas teritorijas priklausytu Jono Pauliaus II gimnazija. Pati lankiau Milikoniu mokykla, nors gyvenau ne silainiuose, bet ir priklause pagal teritorija (Aukstieji Kaniukai). Gyvenciau Raudondvaryje tikrai vesciau i Raudondvario mokykla...
p.s. i Ryto pradine nepretenduojam 4u.gif
Atsakyti