Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

Tinkančius ir patinkančius batus čia jau atrast reikia laiko tarp daugybės batų mažoje erdvėje sudėtų...
Vakar batų kalne prasidėjo nukainavimas thumbup.gif

Atsakyti
Vaikiški batukai super, kiek pirkau nesigailėjau, tik dydžių sunku gaut.

Sau neradau nieko nei karto, gal dėl to ,kad einamas dydis 39-40, kažkaip nieko padoraus nerandu. O vat kolegė,kurios koja mažesnė taip apsiprekina ,kad pavydas ima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2008 12 05, 17:39)
Vaikiški batukai super, kiek pirkau nesigailėjau, tik dydžių sunku gaut.

Sau neradau nieko nei karto, gal dėl to ,kad einamas dydis 39-40, kažkaip nieko padoraus nerandu. O vat kolegė,kurios koja mažesnė taip apsiprekina ,kad pavydas ima ax.gif


Šiuo metu kaip tik visose batų kalno parduotuvėse yra gauta nemažai vaikiškų batų smile.gif
Atsakyti
Mano paauglei dukrai tai labai patinka si parduotuve. thumbup.gif Jos koja gana nemaza, tai labai dziaugiasi, kad jos ismieros batu ten galima rasti. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, esu naujoke cia, na skaiciau seniau jusu foruma nes daug info galima rasti tik nesiregistravau..

tai vat, sioj parduotuvej randu savo taip megstamus Mustangus, zieminius su kailiu kaip tik siandien vaziuosiu pirkti, pries savaite rudeninius nusipirkau tai labai patenkinta.. Tiesa, pirkau savo brangiausiam kedukus, tai po beveik menesio padas suskilo ir vandeni leisti pradejo schmoll.gif , tai labai nusivyliau. O viskuo kitu esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 12 10, 11:44)
Mano paauglei dukrai tai labai patinka si parduotuve. thumbup.gif Jos koja gana nemaza, tai labai dziaugiasi, kad jos ismieros batu ten galima rasti. smile.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Šiandien kaip tik nupirkau savo paauglei natūralios odos batus už 70 Lt. thumbup.gif
Atsakyti
po gero pusvalandzio nusipirkau sau zieminius batukus tik uz 130 lt biggrin.gif svarbiausia butent tokius kokiu norejau, kas man labai sudetinga yra, nes labai jau isranki esu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(varshkyte @ 2008 12 11, 13:44)
tai vat, sioj parduotuvej randu savo taip megstamus Mustangus, zieminius su kailiu kaip tik siandien vaziuosiu pirkti, pries savaite rudeninius nusipirkau tai labai patenkinta.. Tiesa, pirkau savo brangiausiam kedukus, tai po beveik menesio padas suskilo ir vandeni leisti pradejo  schmoll.gif , tai labai nusivyliau. O viskuo kitu esu patenkinta  smile.gif

Jeigu dar nepraėjo 3 mėnesiai ir jei išsaugojote čekį, apsilankykite su tais kedais parduotuvėje, kurioje pirkote smile.gif
Atsakyti
itariu patiktu man ten mastau.gif nes del batu, kaip maniski sako, esu pamisus doh.gif
Atsakyti
man tai ten kazkaip nelabai patinka...
Atsakyti
sitoje parduotuveje pirkau vienus labai grazius batus wub.gif o idomu ten originalius mustang pardavineja? nes ant pado yra parasyta ir etiketes g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2008 12 16, 23:50)
sitoje parduotuveje pirkau vienus labai grazius batus  wub.gif o idomu ten originalius mustang pardavineja? nes ant pado yra parasyta ir etiketes  g.gif

taip 4u.gif kiek mano žinios neša biggrin.gif
Atsakyti