Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

QUOTE(Sonrisita @ 2008 12 12, 14:59)
Jeigu dar nepraėjo 3 mėnesiai ir jei išsaugojote čekį, apsilankykite su tais kedais parduotuvėje, kurioje pirkote smile.gif


3 men ? ar taip ilgam duoda garantija g.gif
Atsakyti
Man ziauriai nepatiko batu kalne schmoll.gif isrinkom dukrai batus Tamaris firmos,o prie kasos man sako jie neodiniai,matau,kad oda,pardaveja tvirtina savo, ant barkodo parasyta neodiniai.nu zinot uz 200lt,pirkti neodinius tai atsiprasau.padejom tuos batus ir isejom.Dirba nenusimaneles.
Atsakyti
O man klausimas iškilo.. Ar sekmadienį Šiauliuose dirba Baų kalnas? O jei dirba, tai iki kiek? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getira: 19 gruodžio 2008 - 13:59
QUOTE(laura1979 @ 2008 12 19, 09:29)
Man ziauriai nepatiko batu kalne schmoll.gif isrinkom dukrai batus Tamaris firmos,o prie kasos man sako jie neodiniai,matau,kad oda,pardaveja tvirtina savo, ant barkodo parasyta neodiniai.nu zinot uz 200lt,pirkti neodinius tai atsiprasau.padejom tuos batus ir isejom.Dirba nenusimaneles.

ne jeigu ant dirbtiniu pasako, kad odiniai ir kaina buna kaip odiniui - suprantu, kad pikta, bet cia atvirkstine situacija, labiau juokinga turetu buti negu pikta
Atsakyti
Tamaris siaip daug neodiniu batu buna g.gif net uzfiksavus kazkaip, nes atsimenu, kad jei batas ir neblogas, tai vis neodinis, ir vis tamaris smile.gif
siaip is paziurejimo tikrai nesiryzciau tvirtint, oda ten ar ne, juolab, kad ir parasyta, jog ne oda ax.gif

As ten uzsukau sian po ilgo laiko, tai tik radau, kad su zieminiais mazosios batais apsipirkau doh.gif Primigi firmos grazuciai batukai po 79, 89 litus blink.gif
Parduotuvej kainos apie 200 sios firmos. Pavasariui pirkdama tikrai nepatingesiu ten nuvaziuot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2008 12 18, 14:21)
3 men ? ar taip ilgam duoda garantija  g.gif

Čia ne garantija (garantija yra tik naujiem ir nenešiotiem batam, jei apsigalvojama per 2 savaites, kad pvz., netinka spalva ar pan.), bet jei pasitaikė nekokybiški batai, galima kreiptis į parduotuvę.

QUOTE(Getira @ 2008 12 19, 13:57)
O man klausimas iškilo..  Ar sekmadienį Šiauliuose dirba Baų kalnas? O jei dirba, tai iki kiek?  g.gif

Dirba smile.gif

P.S. Dabar kaip tik yra labai daug gauta vaikiškų batukų mirksiukas.gif
Atsakyti
man batu kalnas tai nepatinka schmoll.gif , sau nieko ten nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 12 22, 01:30)
man batu kalnas tai  nepatinka schmoll.gif , sau nieko ten nerandu  verysad.gif

drinks_cheers.gif as irgi
Atsakyti
Mano draugas moka po tuos batus kuistis. smile.gif Tai aš tik pasakau, ko man maždaug reikia, kokios spalvos, dydžio ir laukiu. smile.gif Nors ne.. Kartą ir man pasisekė Piere Cardien vyriškus simpatiškus batus už 10 lt rasti. Dabar vaikšto patenkintas ir džiaugiasi. smile.gif Aš sau gavau tik suvarstomus batelius ir basutes. O taip norėtųsi kokių ilgų demisezonių batų.. smile.gif
Atsakyti
Aš esu kelis kartus sau batus ten nusipirkusi. Dar vaikui basutes pirkau. Vienus batus vyrui radome. Šiaip į Batų kalną reik eiti, jeigu turi daug laiko ir nori pasikuisti. Čia toks, skudurynas, bet ne drabužių, o batų smile.gif
Atsakyti
man tai kiek buvau nepatiko niekas ten.. smile.gif
Atsakyti
"Batų kalnas" man nepatinka schmoll.gif Nieko tam bardake sau nesu radus, aplinka tragiška, aptarnavimas graudus. Parduotuvė, į kurią nenoriu sugrįžt doh.gif
Atsakyti