Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

QUOTE(pasaka1 @ 2007 04 30, 11:03)
As irgi dar ir mazikei savo baciukus pirkau, odiniai, grazuciai, geri - apie 50 lt tik. Tokios kokybes uz tokia kaina tikrai niekur nesu macius.
O pati batams esu tikrai isranki, siuvuosi ir pati smile.gif
Dar Levis odinius kedukus uz 79 lt nusipirkus, labai patenkinta,
odinius aulinukus, kuriu kaina virs 500 buvo, pirkau uz 129 - labai minksta oda, super patogus ir grazus. Odinius ilgus batus pratampiau visa ziema - nieko neatsitiko. Sketchers batai, vasarines tapkes daug pigiau nei ju parduotuvej. Nors cia kitu komentaru paskaicius tai pradejau galvot, kad gal man sekas  biggrin.gif


tai gal tas batu kalnas kaip kokia batu isparduotuve unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliux: 30 balandžio 2007 - 10:14
Nu raso ten, kad avalyne is bankrutavusiu Vokietijos parduotuviu unsure.gif
bet as dar per nuolaidas vis isisuku tongue.gif
Atsakyti
Aš kai buvau Vilniuj,tai ten vyrui radom visai neblogus,bet sau nieko tinkamo neradau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalyčiukas: 30 balandžio 2007 - 12:44
Siaip, visai nebloga parduotuve, sau dar nieko nepirkau, bet vyrui kelis kart jau neblogu odiniu batu radom, moteriski kaikurie ten tokie paluze, bet yra ir visai geru ir graziu. 4u.gif
Atsakyti
kas cia isvis per parduotuve g.gif
Atsakyti
as tai vaikui nupirkau, sau kazkaip nieko nemaciau. kai kurie matosi , kad seni modeliukai, bet buvo ir nieko, pvz. maciau mustang moterisku keduku apie 100lt (siaip apie 400lt kainuoja), tik kad nereikejo man ju tuo metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2007 04 30, 16:52)
as tai vaikui nupirkau, sau kazkaip nieko nemaciau. kai kurie matosi , kad seni modeliukai, bet buvo ir nieko, pvz. maciau mustang moterisku keduku apie 100lt (siaip apie 400lt kainuoja), tik kad nereikejo man ju tuo metu biggrin.gif


Man tai visada reikia geru batu uz maza kaina lotuliukas.gif
Atsakyti
man ta parduotuve irgi visai nieko ax.gif va neseniai nusipirkau Berkemann pusbacius uz 90lt, kuriu kaina reali 350lt ax.gif dar nenesiojau, bet zinau kad geri bus, nes turejau jau panasius Berkemann batus. ir siaip esu ten dar kitokiu batu pirkus, tai visi gerai laiko, nieko negaliu sakyt, o ir kaina kaip uz odinius batus tikrai nera didele..o su maxima ar turgum ner net ko lygint - kokybe cia zymiai geresne. aisku parduotuvej tvarkos ner, norint kanors surasti, reikia biski pasikankinti, bet verta ax.gif
Atsakyti
tomis nuolaidomis neverta tikėti, bo man rodos čia kaip žygio batuose- ateina išpardavimai ir prasideda nieko nereiškiantys lipdukų perklijavimai smile.gif
man tai ten sh kalnas, ne batų kalnas smile.gif
Atsakyti
tikrai reikia sveikatos norint tame kalne kazka surasti, bet esu karta vienus odinius sportinio stiliaus batus nusipirkusi ir kol kas jais esu patenkinta...
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2007 04 29, 00:20)
Nunešiau atgal į parduotuvę, nes garatija 2 sav. - pažiūrėjo kaip į durnę, kad nemoku nešioti ir vos ne rėkti pradėjo, kad nei nesitikėčiau kažkokių garantijų  blink.gif  Batai kaip ir nepataisomi, pardavėjų aptarnavimas šiuo atveju buvo tragiškas  doh.gif



siaip TIKRAI turejo grazinti pinigus, ir be jokiu kalbu, juk preke nekokybiska.. nors ir nemegstu skustis, bet tokiu atveju prasyciau pakviesti vedeja, o jei ir ta nesikalba, tuomet vienintele iseitis - skundas tam tikrom institucijom... negalima juk sitaip.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2007 04 29, 00:20)
Nunešiau atgal į parduotuvę, nes garatija 2 sav. - pažiūrėjo kaip į durnę, kad nemoku nešioti ir vos ne rėkti pradėjo, kad nei nesitikėčiau kažkokių garantijų  blink.gif 


Nu nieko sau, o pas juos prie kasos dar skelbimas yr, kad atseit jie ne 14 d., o 3 mėn. garantiją suteikia, skirtingai nei visi kiti prekybininkai blink.gif

Pirkau ten vienus žemakulnius ir basutes. Batai nešiojasi gerai, kaip basutės - matysim vasarą...
Atsakyti