Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

QUOTE(dinaja @ 2007 04 29, 14:42)
aš vilniuje. buvau 2 katus - vieną kai ėjau su nekokybiškais batais, kad pakeistų ar grąžintų, kai beveik išvijo, grįžau antrą kartą - pasitarusi su pirkėjų teisių tarnyba su skundu rankoje. aptarnavimas dar blogesnis buvo  doh.gif

unsure.gif verysad.gif kaip gaila, kad tokia patirti apturejote...gaila. Aš klaipediske: labai dziaugiuosi, kad yra ta parduotuve, net tik cia randu batus is odos ir kad kojele nespaustu lotuliukas.gif ir kainel nesikandzioja. Kol kas neturiu nusiskundimu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2007 04 30, 23:05)
siaip TIKRAI turejo grazinti pinigus, ir be jokiu kalbu, juk preke nekokybiska.. nors ir nemegstu skustis, bet tokiu atveju prasyciau pakviesti vedeja, o jei ir ta nesikalba, tuomet vienintele iseitis - skundas tam tikrom institucijom... negalima juk sitaip..  blink.gif



QUOTE(Raduga @ 2007 05 01, 08:49)
Nu nieko sau, o pas juos prie kasos dar skelbimas yr, kad atseit jie ne 14 d., o 3 mėn. garantiją suteikia, skirtingai nei visi kiti prekybininkai  blink.gif

Pirkau ten vienus žemakulnius ir basutes. Batai nešiojasi gerai, kaip basutės - matysim vasarą...


Taip, merginos! Ir as nepatikėjau kai man negrąžino. Vedėja teikėsi pasikalbėti tik rytojaus dieną - telefonu. Kreipiausi i nemaisto inspekciją, bet tai tęsiasi jau 2sav. - neturiu nei batų nei pinigų doh.gif Nelinkiu nei vienai tokių nesamonių doh.gif
Atsakyti
pries kokisu 5m pirkau zieminius batukus lb fainus ir pries pora metu pirkau pavasarinius batus, nesiojau tikrai abi poras ne vienerius metus 4u.gif tik db kai nueinu i ta batu kalna, ziuriu,kad didesnei kojai - beveik ner pasirinkimo g.gif
Atsakyti
Pirkau šią žiemą ilgaaulius už 340 lt, tepranešiojau 3 savaites, visa oda apsilupo doh.gif Po šito atvejo turbūt kojos ten nekelsiu schmoll.gif Bet anksčiau šita parduotuvė labai patikdavo rolleyes.gif Iki šiol turiu ten pirktus batelius už 270 lt, brangoki, bet nenunešiojami thumbup.gif , jau 3 metus nešioju. dar basutes labai išskirtines ant 14 cm kulno turiu, jau 5 metai kaip jie pas mane, net taisykloj nebuvo nė karto thumbup.gif Mama dažnai ten perka avalinę ir vis giria. Giminės iš užsienio kai atvažiuoja, visada apsiperka Batų kalne, sako superiniai batai ten mirksiukas.gif
Atsakyti
nieko gero pasakyti apie sia parduotuve negaliu...nesamone kazkokia ,o jok daugima batu su defektais,o kainos kaip geru..!!!! schmoll.gif
Atsakyti
Man si parduotuve visai patinka, yra nemazas pasirinkimas graziu vyrisku batu ir geru firmu smile.gif Moterims graziu batu nelabai maciau, nebent sportiniai bateliai smile.gif
Atsakyti
Ir sau, ir mb, ir vaikams perkam šioje parduotuvėje. Kainos tikrai pakankamai normalios, o ir kokybe dar nenusivylėm. Gal, tiesiog pasisekė ax.gif
Atsakyti
buna kartais neblogu
Atsakyti
tarp daug slamsto galima ir kanors padoraus rasti smile.gif esu pirkusi keleta poru
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2007 08 09, 22:13)
tarp daug slamsto galima ir kanors padoraus rasti smile.gif esu pirkusi keleta poru


Kad slamsto yra tai tikrai smile.gif nu bet kur jo nebuna siais laikais, reikia moketi atsirinkti ax.gif
Atsakyti
aš praeitais metais pirkau ten kedus už 99 Lt. Lyg ir odiniai, bet kadangi aš su jais tik sportuoju, tai jie atrodo kaip nauji. kaip ten būtų jei vaikščiočiau gatvėje, sunku pasakyti. Nežinau, bet turiu įtarimą, kad mano vyras juos išskalbė mašinoje ir nieko neatsitiko.
Atsakyti
Nepatinka man ten ,labai nekokybiškai atrodo viskas schmoll.gif Nieko nesu pirkus, ir net nebeeinu ax.gif
Atsakyti