Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

QUOTE(laukyte @ 2009 01 16, 17:17)
pritariu smile.gif vien aplinka neskatina ko nors ieškoti schmoll.gif



pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gomerta @ 2009 01 27, 20:33)
Beje, gražiausi batai, kaip tyčia, 35-36 dydžio verysad.gif , pavydžiu toms, kurių kojytė nedidelė smile.gif

Čia jau - taisyklė verysad.gif
Atsakyti
as kiek ten buvau niekad neradau sau tinkamu batu arba kaip jus sakot dydis netinkamas ir kuistis ten reikia moketi, o as nelabai moku
Atsakyti
Pritariu išsakytai nuomonei, kad aplinka ten nekokia ir nežmoniškai reikia turėti kantrybės ir puikų regėjimą, kad ką gero rastum. Esu pirkusi iš tos parduotuvės keletą porų batų -turiu pasakyti, kad dar prieš dvejus metus pasirinkimas buvo geresnis, dabar kiek užeinu - nu nieko nerandu schmoll.gif paskutinąsias pirkau vaikiškas basutes už 40 lt - tai fantastika - odinės, su supinatoriumi, reguliuojasi plotis ir nenusidėvėjo labai thumbup.gif . o štai mama pirko ilgus batus - tai po savaitės pradėjo lūžti kulnas, bet batus priėmė atgal be jokių atsikalbinėjimų.
Atsakyti
Vėl vyksta nukainavimas bigsmile.gif Žieminius batus įmanoma nusipirkti nuo 10-20 Lt. thumbup.gif
Atsakyti
wakar nusipirkau tris poras bateliu vienus juodus uz 10 lt. rudus uz 20 lt , ir dar juodus klasikinius uz 20 lt smile.gif paziuresim kaip nesiosis smile.gif p.s. o pardavejos ziurkes iki vienos,gal negraziai issireiskiau bet kaip kitaip pavadint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzebas: 10 vasario 2009 - 15:51
Nesu net buvusi g.gif O paskaičius ir nelabai traukia. Ar verta pasižvalgyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2009 02 10, 16:55)
Nesu net buvusi  g.gif O paskaičius ir nelabai traukia. Ar verta pasižvalgyti  g.gif

pabandyk , jei turi daug kantrybes ir noro knistis gali pabandyt smile.gif tikrai galima rast neblogu bateliu uz labai prieinama kaina smile.gif
Atsakyti
Esu buvusi batų kalne Šiauliuose bigsmile.gif , nieko negaliu blogo pasakyti, nei apie pardavėjas, nei apie pačią aplinką ax.gif . Man juokingai skamba, kai sako,kad aplinka baisi lotuliukas.gif . Galų gale nenorėkit batus nusipirkt už 20-80lt, o ten dar atskirai kaip A&G,ar panašiuose salonuose batai išdelioti būtų. Ir ne aplinkos eini žiūrėti ten, o po pigiąja batų įsigyti biggrin.gif . Pardavėjos visada malonios, bent jau man taip pasitaikė biggrin.gif . Gal daugiau reikia ir mums,pirkėjoms būti geros nuotaikos, o tada ir pardavėjos šypsosis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaciuks3: 11 vasario 2009 - 06:39
man irgi batu kalnas nepatiko isirinkau batus atnese antra bandziau uzsisegti o gi ziuriu uztrauktukas skeciasi ir dar uztrauktuko galiukas iluzes nu meciau ir isejau tikrai ten daugiau neeisiu ten niekada.
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2009 02 11, 08:49)
man irgi batu kalnas nepatiko isirinkau batus atnese antra bandziau uzsisegti o gi ziuriu uztrauktukas skeciasi ir dar uztrauktuko galiukas iluzes nu meciau ir isejau tikrai ten daugiau neeisiu ten niekada.

na ne parduotuve gi sugadino, o besimatuodamos pirkejos ax.gif tkiu zmoniu kur sugadina ir kaip niekur nieko bata atgal padeda visur lankosi - step tope viena toki bata su sugadintu uztrauktuku buvau uztaikiusi, pardavejos nespeja visu batu sutikrinti, bet juk neikas nevercia tokiu pirkti mirksiukas.gif
zodziu, kaip ir visur, reikia atidziai apziureti pries perkant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2009 02 10, 16:55)
Nesu net buvusi  g.gif O paskaičius ir nelabai traukia. Ar verta pasižvalgyti  g.gif


Žinok, verta, kartais tikrai neblogų būna batukų mirksiukas.gif Ir bent pas mus tai nieko knistis tikrai nereikia. viskas sudėliota lentynose kaip priklauso.
Atsakyti