Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

QUOTE(d.ligita @ 2009 01 13, 19:16)
nepatinka ir man batu kalnas  schmoll.gif  baisiai suversta viskas, o ir issirinkti nieko nepavyko  smile.gif



pritariu smile.gif vien aplinka neskatina ko nors ieškoti schmoll.gif
Atsakyti
šiaip gal ir nieko ta parduotuvė, bet tas balaganas doh.gif .. reikia turėt kantrybės ten ieškot.. doh.gif
Atsakyti
na, pirkau rudeninius paprastus batukus, tai panesiojau gal 1men. mokejau 100lt, neodiniai doh.gif Bet maciau tikrai geru batu, su normalia kaina tongue.gif o sakykit buna pavasariui graziu bateliu? kaip su 41 ismera?
4u.gif
Atsakyti
viena karta esu buvus, labai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
tikrai ta parduotuve tikras balaganas, bet batu ten tikrai geru buna ie pigiu!!!! tik paieskot reikia smile.gif
Atsakyti
Kaune jau pasirodė nauja Gabor rankinių kolekcija bigsmile.gif


Radau 2009 m. Gabor katalogą čia
Atsakyti
šioje parduotuvėje kelis kartus pirkau Picollina batelius mamai - odiniai, vieną kart mokėjau 89Lt, po metų už tokius pat - 29 Lt biggrin.gif iki šiol atsidžiaugt negali bigsmile.gif

Vieną kart sau pirkau batelius, po savaitės prairo siūlė, nunešiau gražinti, priėmė be problemų.

O geriausia, kad praėjusį pavasarį per išpardavimą pirkau sau odinius batelius o dabar Danijoj mačiau identiškus, iš naujos kolekcijos, tik už keturgubą kainą doh.gif doh.gif doh.gif

Taip, modeliai ten šiek tiek pasenę, ieškoti reikia, bet tikrai įmanoma rasti gerų batų už žmonišką kainą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 24 sausio 2009 - 17:04
As irgi viena karteli nusipirkau is sitos aprduotuves batus tai netrukau nesioti tris menesius lotuliukas.gif Vos "nesubyrejo" doh.gif
Atsakyti
sorry nelabai seku tema bet norejau 1kl paklaust- deveti ten batai ar ne? viena kart uzejau ten tai taip ir nesupratau.. g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 01 27, 20:10)
sorry nelabai seku tema bet norejau 1kl paklaust- deveti ten batai ar ne? viena kart uzejau ten tai taip ir nesupratau..  g.gif  doh.gif

Nedėvėti, nauji, panašu į senų kolekcijų išparduotuvę. Aplinka tikrai nekokia, bet pasikuitus galima rasti neblogų dalykėlių už gerą kainą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gomerta @ 2009 01 27, 19:24)
Nedėvėti, nauji, panašu į senų kolekcijų išparduotuvę. Aplinka tikrai nekokia, bet pasikuitus galima rasti neblogų dalykėlių už gerą kainą mirksiukas.gif

Ar šiuo metu ten yra kas nors gero 40 dydžio?
Galvoju gal rytoj nuvažiuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Butė @ 2009 01 27, 20:26)
Ar šiuo metu ten yra kas nors gero 40 dydžio?
Galvoju gal rytoj nuvažiuoti g.gif

Aš buvau prieš 2 savaites, tada buvo iš ko rinktis, bet ir žmonių buvo nerealiai daug... Įtariu, dabar lentynos gerokai prašluotos g.gif . Beje, gražiausi batai, kaip tyčia, 35-36 dydžio verysad.gif , pavydžiu toms, kurių kojytė nedidelė smile.gif
Atsakyti