Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

QUOTE(Kelsey @ 2007 09 03, 19:45)
o kur yra tas batu kalnas? unsure.gif  yra kur nors vilniaus centre ar netoli?


Kiek zinau, tai parduotuve yra IKI 2 aukste Ukmerges gt.
Atsakyti
kur jus ten batus matet uz 9.99lt. blink.gif as maziau kaip 39.99 ir nemaciau unsure.gif
Atsakyti
As nusipirkau sezoninius uz 10 Lt prieš 1,5 metų. Tai iki šiol nešioju thumbup.gif . Tiesa, batu išmiera 35...
Atsakyti
Savaitgalį ir mes su vyru įgriuvom netyčia į šitą parduotuvę. Rdau sau dvejus batus, bet abeji per maži arba per dideli verysad.gif Na jie ne po 9,99, bet...už 350lt būtų dvi poros išėjusios... Reiks kada susiruošti ilgesniams to kalno kasinėjimui lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš buvau ten vieną kartą, nusipirkau basutes ir odinius tokius tipo mokasinus. Po 40 lt mokėjau. Nešiojasi sėkmingai, neplyšta. Vienžo, laisvalaikiui tinkamos avalynės įsigyt galima, bet darbui aš ten nieko padoraus nemačiau...
Atsakyti
QUOTE(evemaska @ 2007 10 09, 16:55)
kur jus ten batus matet uz 9.99lt. blink.gif as maziau kaip 39.99 ir nemaciau unsure.gif


na pirkau aš juos vasarą, tada buvo tų sportbačių išpardavimas "scetchers"(kažkaip taip vadinasi)..jie tokie melyni su geltonos spalvos pamaišymas..sakau, kiek seniau teko būti visada būdavo krūvos tų sportbačių, jie tada kainavo apie 60. bet kadangi niekas nepirko...galiausiai paleido po 9,99 smile.gif na kalbu čia apie Kauno Batų kalną. Tiesą pasakius, po vasaros ten nebuvau, tai nežinau, ar vis dar yra.
Atsakyti
Kad ir as nieko stebuklingo negaliu paskyti apie ta kalna...Turiu nusipirkusi vienus batelius, bet taip ir stovi sekmingai, nes ilgiau valandos negaliu su jais vaikscioti doh.gif Zodziu, kokybes nerasta mano atveju schmoll.gif
Atsakyti
si rudeni pirkau batu kalne batus.
laabai atidziai rinkausi,jie ilgaauliai,odiniai ir nesioju patogiai.zinoma ir kaina nebuvo maza,bet as ieskojau kokybes tongue.gif
Atsakyti
Man patinka kad ten galima nusipirkti pigiai vaikisku batuku thumbup.gif
Atsakyti
o as negaliu ten net ziureti, vien del to kad ten visko tiek prikrauta schmoll.gif blogiau nei turguj doh.gif megstu kai viskas tvarkingai sustatyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(latede @ 2007 12 09, 13:08)
o as negaliu ten net ziureti, vien del to kad ten visko tiek prikrauta schmoll.gif  blogiau nei turguj doh.gif  megstu kai viskas tvarkingai sustatyta ax.gif


Pritariu biggrin.gif
Esu dukrai ten pirkus batus, tai kokybė thumbup.gif ir kaina thumbup.gif
Sau nieko gražaus nerandu ten smile.gif
Atsakyti
Apie Vilniaus parde nuomone ne kokia, deja nei kokybe, nei aptarnavimas ten nedziugina. Ant batu geriau netaupyti
Atsakyti