Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

kazkada pirkau batelius...neislaike net pora menesiu...wink.gif)kokybei tai atsiprasau...
Atsakyti
batai cia yra atvezti is bankrutavusiu vokietijos parduotuviu. Gerai paieskojus galima rasti visai nieko modeliuku
Atsakyti
man tai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Kelis kartus buvau ir nelabai patiko, turbut neuztaikiau ir tiek 4u.gif
Atsakyti
o kur yra tas batu kalnas? unsure.gif yra kur nors vilniaus centre ar netoli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 03 rugsėjo 2007 - 18:46
man patinka, kiek pirkau, neteko nusivilti smile.gif
Atsakyti
As pati ten nesilankau, nes jau tokia betvarke buna... Nemoku as taip ieskoti, niekada uz nieko akis nekliuna. Bet turejau vienus batukus is ten, mama nupirko, tai dvi ziemas is ju neislipau, nerealus buvo ax.gif tik antros ziemos vidury jau nelabai beatrode ir gaila, kad jau sia ziema neteks ju panesioti... verysad.gif
Atsakyti
gero nieko negaliu pasakyti,ten batai kartais tokie aptrinti atrodo,del tos pacios priezasties ir neprieme dukreles batu..be jos pirkau,ir per mazi,buvau isitikinus kad grazins,o neprieme del to ,kad ateit nesioti,tai soke buvau... sakautokiuus pirkai,o ji man,tai nereikejo pirkti,jei matei, kad padukas biski pajuodes....
Atsakyti
bardakas kazkoks, nepatiko visai parduotuve, deta sudeta tiek vasariniai tiek zieminiai viename, nei dydziu atkasi nei rast eina ka nors doh.gif
Atsakyti
Vaziavom mes su vyru vasara man makasinu ziuret,draugai patare.Radau sau makasinus iskart,dar plius vienus nupirkau.O vyras issirinko irgi,bet spalvos skirtingos buvo,siek tiek matiesi.Tai pasake jei duos nuolaida tai ims.Paliko tel. nr.,ryt paskambino,dave 20 lt nuolaidos.Bet man ta parduotuve nepatiko,jej ka nors padoresnio iskart ir kaina auksta.reikia ten kokias 2 valandos ziuret kad rast kazkatai.
Atsakyti
Parduotuves vidus ir tai, kaip ten isdelioti(ismetyti) batai, man klaiku ...... lotuliukas.gif buvau ten tik viena karta (kviete pokalbiui del darbo), bet kai atejau, pamaciau, ir isejau net pokalbiui nenuejus..... smile.gif ir isvis man ten batai kazkokie senoviski pasirode...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamorous: 09 spalio 2007 - 14:28
na taip, pritariu, betvarkė ten nebloga lotuliukas.gif bet juk ir pavadinimas "batų kalnas" tai batai ir suversti vos ne į kalną.
Aš ten kartais mėgstu užsukti, na gal rasiu ką gero. šiaip esu pirkusi sportbačius ten tokius su storu padu melynus (čia per amžių amžius toje aprduotuvėje krūvos tų sportbačių)..mokėjau 9,99, dėl to ir pirkau papigiai..kai atvažiavo draugė iš vokietijos, pamatė mano tuos sportbačius, sako čia garsi ir gera firma Vokietijoje (tipo lygis biggrin.gif biggrin.gif ), sako jai nesuvokiama, kaip įmanoma juos taip papigiai nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti