Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

Gal galetumete pasidalinti patirtimi koki naudojate? Na, kad kvapo neturetu ir butu visapusiskai naudingas:) As siaip uz naturalias grozio priemones!:)
Atsakyti
mano kirpeja taip pat pasiule naudoti alyvuogiu alieju plaukams vietoj kitu aliejuku, bet sake reikia naudoti tik pirmo spaudimo, nes kiti neveiksmingi.
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2009 01 17, 18:23)
Gal galetumete pasidalinti patirtimi koki naudojate? Na, kad kvapo neturetu ir butu visapusiskai naudingas:) As siaip uz naturalias grozio priemones!:)


visi nerafinuoti natūralūs aliejai turi savotišką kvapą. Bekvapiai yra tik rafinuoti, tačiau jie beverčiai, chemiškai apdoroti. Parduotuvėje skaityk produktų etiketes. Ieškok pirmo spaudimo, nerafinuotų aliejų.. 4u.gif O su kvapu teks susidraugauti biggrin.gif Gal atrasi sau mielą kvapą kitokio aliejaus, nebūtinai alyvų.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 17 sausio 2009 - 19:41
man alyvuogiu aliejus tiesiog super thumbup.gif kunas toks svelnus svelnus buna smile.gif naudoju dar plauku kauke su alyvuogiu aliejum tai plaukai atsigave pasakiskai tiesiog o norejau kirptis nes buvo nusiure blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 01 21, 20:33)
man alyvuogiu aliejus tiesiog super  thumbup.gif  kunas toks svelnus svelnus buna  smile.gif  blush2.gif

O ką darot, kad po to rūbai nesiteptų?
Atsakyti
As taip pat plauku galiukus pasitepu alyvuogiu aliejumi pries miega,tai ryte issplovus plaukus jie buna tokie dregnesni,ne taip elektrinasi.Labai daznai rankas tepu,alkunes,labai gerai ir pedoms jei oda linkusi sutrukineti.Tai pries miega issitepu ir uzsidedu kojines,o ryte labai svelni ir grazi oda buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2007 11 25, 22:13)
As irgi darau voneles is alyvougiu aliejaus ir citrinos!!!
Labai  thumbup.gif

pasildot aliejuka ir mirkot nagus?ilgai laikot?
vat sita varianta 1k.isgirdau
Atsakyti
Mano plaukai garbanoti, o tokiu dauguma sausi.
Pas kirpeja laukdama skaiciau zurnale, kad tinka plaukams bet koks augalinis aliejus, reikia pasildyti ir laikyti 20 min. ant plauku, tada plauti galva. Bet gal mazai, jei kitos ir visa nakti laikot g.gif
O del koju padu tai negirdejau bigsmile.gif . MB padai ziauriai sausi, reiks tept dabar thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau taip pat alyvuogių aliejaus ir bandysiu gelbėt plaukučius 4u.gif Skaičiau tokį gerą masažiuką, ir reiktų po to išsiplaut augaliniu šampūnu. Koks čia tiktų? "Margaritos" šampūnai netinka? ax.gif
Atsakyti
as taip pat naudoji si alieju plaukams ir kunui su kavos tirsciais 4u.gif
tik reiks pabandyt tept ant slapio kuno,nes kitaip sunkiai isigeria smile.gif
Atsakyti
liejukas ant slapio kuno,pirmakart girdziu blush2.gif
Atsakyti
Graikijoje didžiausia dalis kosmetikos priemonių iš alyvuogių aliejaus, prisipirkau masažo aliejų kūnui, plaukams,gryno aliejaus parsivežiau,ten žmonės naudoja natūralų alyvuogių aliejų net pliaže,tepa odą ji gražiau įdega. Jei nepatinka kvapas nerafinuoto aliejaus įlašinkit kelis lašus jums patinkančio eterinio aliejaus ir kvepėsite.

Man patinka labai. Nors naudoju ir kremus bet natūralūs produktai laimi.
Atsakyti