Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

visiskai sutinku,naudoju pati man thumbup.gif
Atsakyti
kokia šauni tema thumbup.gif
aš su alyvuogių aliejuku daraus nagams procedūras, nes mano nagai kieti, ir kampučiai nemaloniai įlūždavo, po savaitės naudojimo susitvarkė thumbup.gif ir nors tai mažai laiko reikalaujanti procedura, bet tingiu tęsti šį gydimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ALLUREs @ 2009 03 27, 12:45)
kokia šauni tema  thumbup.gif
aš su alyvuogių aliejuku daraus nagams procedūras, nes mano nagai kieti, ir kampučiai nemaloniai įlūždavo, po savaitės naudojimo susitvarkė  thumbup.gif ir nors tai mažai laiko reikalaujanti procedura, bet tingiu tęsti šį gydimą  blush2.gif


alieju pasildai ir mirkai ar kaip darai?
Atsakyti
as alyvuogiu alieju naudoti pradejau naudoti kaip kauke plaukam rolleyes.gif
tai geresnio efekto dar nera buve biggrin.gif
dar imasazuoju i slaunis ir uzpakali...su liekninamuoju masazuokliu,
tai efektas irgi - amazing 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2007 06 03, 19:39)
o man kuo puikiausiai viskas išsiplauna  rolleyes.gif . Nežinau geresnės priemonės, kaip alyvuogių aliejus, sausiems plaukams atgaivinti. Super dalykas  thumbup.gif . Beje, kirpėjos irgi rekomenduoja  biggrin.gif

tikrai rekomenduojam,nerealiai geras dalykas,pati naudoju plaukams,nes manieji balinti stipriai,todel sausesni ir veltis megsta ,va dalykas thumbup.gif
Atsakyti
del naguciu tai reiks panbandyt, pasisildyt ir pamirkyt rankutes.
del plauku ir gi bandysiu:)
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 03 30, 01:08)
alieju pasildai ir mirkai ar kaip darai?

taip pašildau, bet reik labai atsargiai šidyt, nes greit užkaista , doh.gif o tada kol atsišaldai tai ir tinginys aplanko lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš alyvuogių aliejų tepuosi eidama į pirtį. Efektas thumbup.gif Ir plaukus išsitepu tik reikia kepurę ar rankšluostį užsidėt. Pirmą kartą galvoju nesidėsiu efektas geresnis bus, tai plaukai vos neiškepė tiek įkaito blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Barška @ 2009 04 07, 11:38)
Aš alyvuogių aliejų tepuosi eidama į pirtį. Efektas  thumbup.gif  Ir plaukus išsitepu tik reikia kepurę ar rankšluostį užsidėt. Pirmą kartą galvoju nesidėsiu efektas geresnis bus, tai plaukai vos neiškepė tiek įkaito  blush2.gif

Geras lotuliukas.gif , gerai kad tik vos 4u.gif net nežinojau tokio dalyko blink.gif
Atsakyti
as jau irgi pabandziau plauku galiukus ishsitepti. labai geras dalyks:) aciu mamytes uz patarimus
Atsakyti
sveikos, o kaip jus ta alieju pasildot? mikrobangej ar ant virykles?
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 04 07, 17:25)
sveikos, o kaip jus ta alieju pasildot? mikrobangej ar ant virykles?

aš tai ant viryklės 4u.gif
Atsakyti