Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

Kokia šauni tema thumbup.gif
Pasidariau pylingą, dabar darysiu kaukę thumbup.gif
Atsakyti
as taip kartais pasitepu plaukus siuo aliejumi, man patinka efektas 4u.gif
Atsakyti
Iš aš išsitepiau plaukus su aliejum ir įpyliau šaukštą citrinos, po plovimo plaukai taip suminkštėjo, patapo švelnūs, žodžiu super, kad čia užėjau pasiskaitinėt, šitiek naudingų patarimų gavau thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
o merginos kokios firmos jus naudojat alieju? as pavyzdziui turiu ROMULO raso kad jis pirmo spaudimo bet ar jis rafinuotas ar ne tai apie tai nieko.
Atsakyti
QUOTE(indreivile @ 2009 04 21, 10:40)
o merginos kokios firmos jus naudojat alieju? as pavyzdziui  turiu ROMULO raso kad jis pirmo spaudimo bet ar jis rafinuotas ar ne tai apie tai nieko.

Aha, ir man toks klausimas kilo, iš kur perkat, iš maisto prekių parduotuvės? g.gif
Atsakyti
As irgi plakams naudoju, dar planuoju i kavos tirscius pabandyt ilasint.

O naudoju is maisto paduotuves, visada perkam metaliniam ipakavime.
Ipilu kiek man reikia i puodeli ir pasildau mikrobangyneje, nustatau tik 15sek. nes tikrai labai greitai ikaista.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lena.lt: 21 balandžio 2009 - 12:12
Buna alieju parduotuves, ten pilstomas, manau dar pigiau butu. As vis nenusiperku, bet jau tiek prisiskaicius, tikrai pirksiu thumbup.gif
Atsakyti
paskaiciau gal pries valanda sita tema ir ka jus galvojat..kaip tik namie pas mus visi aliejai yra alyvuogiu ir visi pirmo spaudimo,naturalus.tai jau issitepiau kojas ir pamirkiau nagus.db viskas gerai,tik nepatinka,kad nesusigeria taip normaliai i oda,bet ka jau,ne koks pienelis juk.ziuresim koks velesnis poveikis bus.pries miega dar plaukus pasitepsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Switch @ 2009 04 26, 21:55)
paskaiciau gal pries valanda sita tema ir ka jus galvojat..kaip tik namie pas mus visi aliejai yra alyvuogiu ir visi pirmo spaudimo,naturalus.tai jau issitepiau kojas ir pamirkiau nagus.db viskas gerai,tik nepatinka,kad nesusigeria taip normaliai i oda,bet ka jau,ne koks pienelis juk.ziuresim koks velesnis poveikis bus.pries miega dar plaukus pasitepsiu biggrin.gif


Tai su isteptais plaukais eisi miegoti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2009 04 27, 01:29)
Tai su isteptais plaukais eisi miegoti  g.gif ?

as einu - pasistengiu kuo ploniau ir tolygiai istepti plaukus ir pagalve susuku i ranksluostuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine kava @ 2009 04 27, 02:29)
Tai su isteptais plaukais eisi miegoti  g.gif ?



aha.istepiau plaukus(ne visus,aisku,koki trecdali apacioj),susirisau tvirtai,pasidejau ranksluosti ir viskas.is pradziu irgi galvojau kaip cia eit miegot su tokiais plaukais,bet viskas gerai isejo.dar nzn koks poveikis bus,kol kas su slapiais plaukais sedziu.o dar tepiausi ****** ir uzsidejau kojines(pries miega irgi) tai kulnams poveikis lb jauciasi.nuolat naudojant manau lb gerai butu mirksiukas.gif
Atsakyti
mano viso kūno labai sausa oda, tai masažistė pasiūlė pabandyti sėmenų aliejų
nelabai skanus, bet tikrai ne šlykštynė. galima jį tiek gerti tiek teptis kūną. gerai suminkština odą thumbup.gif
Atsakyti