Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai- darželiai

Sveiki 4u.gif
Reikia nuomonių apie lopšelį-darželį "Žilvitis", esantį Vyšnių g. Žadu vesti dukrelę nuo 1,5 metų. Gal kas jau naudojatės šio lopšelio-darželio paslaugomis ? Kokie atsiliepimai ? Kaip personalas ? Ar užsiima, žaidžia, moko vaikus ?
Labai laukiu žinių mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus mamyčių šventė kitą penktadienį grupėje. Kviečiami tėveliai ir mamytės ax.gif
Atsakyti
Tai vat aš ir galvoju, ar mano pupos grupėje paminės kaip nors mamyčių dieną g.gif nors šiaip visas šventes mini, ne spektakliais, ne šokiais ir ne pasirodymais, o tik žaidimais, piešinukais ir t.t. wub.gif gi mažiukai dar visai jie wub.gif tiesa mušasi kaip dideli, ypač manoji unsure.gif doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif kaip aš vakar vaiką nuteikinėjau norui į darželį. sakiau, galėsi su mergaitėm žaisti, dainuoti; o su berniukais muštis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 05 02, 21:40)
lotuliukas.gif kaip aš vakar vaiką nuteikinėjau norui į darželį. sakiau, galėsi su mergaitėm žaisti, dainuoti; o su berniukais muštis  doh.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif Geri argumantai. thumbup.gif
Atsakyti
nu yra ten toks vienas. nebūna nei dienos kai nepareitų iš darželio "mane pastūmė, mane mušė" ir t.t. nors kiek čia tos tiesos g.gif gal kartą per savaitę užvožia ir jau prisimena kaip kasdienį įvykį g.gif nors ir auklėtojom kaip suprantu jis "sunkus" vaikas.
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 05 02, 21:40)
lotuliukas.gif kaip aš vakar vaiką nuteikinėjau norui į darželį. sakiau, galėsi su mergaitėm žaisti, dainuoti; o su berniukais muštis  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif rolleyes.gif juokas pro ašaras, bet tokia realybė rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi nieko nzn apie mamyciu svente... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 05 03, 10:40)
as irgi nieko nzn apie mamyciu svente... g.gif

O tai psu jus nėra nei skelbimo, nei auklėtojos nieko nesako? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2007 05 04, 00:06)
O tai psu jus nėra nei skelbimo, nei auklėtojos nieko nesako? blink.gif

ne nieko nieko,tik kabo skelbimas kad darzelis rytoj dirbs verysad.gif
Atsakyti
Pas mus irgi nieks nieko... unsure.gif Tik vakar kažką nugirdau, lyg 11 d., už savaitės... blink.gif Sakė: dar pranešim...
Atsakyti
QUOTE(symantes mama @ 2007 05 01, 23:33)
Sveikiutės. Jau nuo rugsėjo eisim į darželį ir norim patekt į patį geriausia. Kur gyvensim (kol kas dar Vilniuje) žinom, tik koks darželis Klaipėdoje geriausias nežinom. Gal padėsit išsirinkti? Būčiau labai dėkinga.

O aš iš vis abejoju, ar kur papulsit, jei nesat net užsirašę eilėje, va tie "geriausi" kaip tik ir būna užpildyti biggrin.gif
Atsakyti