Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai- darželiai

QUOTE(ezra @ 2007 05 04, 00:06)
O tai psu jus nėra nei skelbimo, nei auklėtojos nieko nesako? blink.gif

pas mus irgi nieks nieko - o be to vakar temperatūra dukrai sukilo. o šiandien nieko doh.gif tai jaučiu liksiu be šventės verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 04 gegužės 2007 - 10:13
QUOTE(lauricinaa @ 2007 05 04, 09:09)
ne nieko nieko,tik kabo skelbimas kad darzelis rytoj dirbs verysad.gif



QUOTE(jėga @ 2007 05 04, 09:13)
Pas mus irgi nieks nieko... unsure.gif  Tik vakar kažką nugirdau, lyg 11 d., už savaitės... blink.gif  Sakė: dar pranešim...

Pas mus pvz visad būna ne mamyčių, o ŠEIMOS švenė, tai sveikina ir tėtį, ir mamą. Ir daro tą šventę mėnesio vidury, pvz šiemet bus gegužės 18, nors dar niekur nekaba skelbimukas, bet auklėtoja užsiminė.
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2007 05 04, 11:52)
Pas mus pvz visad būna ne mamyčių, o ŠEIMOS švenė, tai sveikina ir tėtį, ir mamą. Ir daro tą šventę mėnesio vidury, pvz šiemet bus gegužės 18, nors dar niekur nekaba skelbimukas, bet auklėtoja užsiminė.

O pas mus vyresnėlio grupė koncertą tėčiams kasmet darydavo atskirai. Tuo pačiu jis tapdavo ir metų užbaigimo švente, su dovanėlėmis ir atrakcijomis ne tik tėčiams, bet ir vaikučiams. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2007 05 04, 12:43)
O pas mus vyresnėlio grupė koncertą tėčiams kasmet darydavo atskirai. Tuo pačiu jis tapdavo ir metų užbaigimo švente, su dovanėlėmis ir atrakcijomis ne tik tėčiams, bet ir vaikučiams. thumbup.gif

Kuo daugiau švenčių tuo geriau thumbup.gif bet mūsų auklėtojos tingi tiek daug ruošti blush2.gif aš taip manau blush2.gif
Atsakyti
Tai mes lyg ir galvojam į Pušaitę, nes tiesiog kieme pas mus jis. O dar arti yra Kažkoks iš M raidės, montesori ar pan, tą yra vyras kažkada baigęs, tik jis kitaip tais laikais vadinosi. Gal kuri patartų kuris geresnis iš abiejų?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Norėjau pasiteirauti ar yra mamyčių kurių vaikučiai lanko darželį-mokyklą "Versmė", reikia truputį informacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(symantes mama @ 2007 05 04, 13:42)
Tai mes lyg ir galvojam į Pušaitę, nes tiesiog kieme pas mus jis. O dar arti yra Kažkoks iš M raidės, montesori ar pan, tą yra vyras kažkada baigęs, tik jis kitaip tais laikais vadinosi. Gal kuri patartų kuris geresnis iš abiejų?

Pušaitė - darželis alergiukams, o Montesori.... Niekada neleisčiau ten savo vaikų, nes maniškiai aktyvistai. O jei vaikas ramiakas - galima bandyt. Bet man asmeniškai ta sistema - schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
PAS MANE HYPERAKTIVI, BET MAŽAI ALERGIŠKA. tAI VAT IR GALVOJU.
Atsakyti
QUOTE(symantes mama @ 2007 05 04, 14:13)
PAS MANE HYPERAKTIVI, BET MAŽAI ALERGIŠKA. tAI VAT IR GALVOJU.

Tada lieka Pušaitė ir gydytojos įrašai kortelėje, bei alergologo (turbūt) siuntimas į tą daržiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2007 05 04, 09:30)
O aš iš vis abejoju, ar kur papulsit, jei nesat net užsirašę eilėje, va tie "geriausi" kaip tik ir būna užpildyti  biggrin.gif

Va čia tai jau tikrai. doh.gif

QUOTE(symantes mama @ 2007 05 04, 13:42)
Tai mes lyg ir galvojam į Pušaitę, nes tiesiog kieme pas mus jis. O dar arti yra Kažkoks iš M raidės, montesori ar pan, tą yra vyras kažkada baigęs, tik jis kitaip tais laikais vadinosi. Gal kuri patartų kuris geresnis iš abiejų?

Montesori schmoll.gif

QUOTE(Dilma @ 2007 05 04, 13:58)
Pušaitė - darželis alergiukams, o Montesori.... Niekada neleisčiau ten savo vaikų, nes maniškiai aktyvistai. O jei vaikas ramiakas - galima bandyt. Bet man asmeniškai ta sistema - schmoll.gif 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 05 04, 13:58)
Niekada neleisčiau ten savo vaikų, nes maniškiai aktyvistai. O jei vaikas ramiakas - galima bandyt. Bet man asmeniškai ta sistema - schmoll.gif 4u.gif

Dilma, o kodėl ne g.gif Man šiaip įdomu ax.gif Vienas pažįstamas savo vaikus leidžia ir mergaitė jo tokia aktyvistė, nu tokia, kad net mano Mindaugą apkula, kuris ir taip jau pasimušt mėgėjas doh.gif lotuliukas.gif

Amrina, jei tau tinka sena mano patirtis dėl Versmės, klausk... ax.gif
Atsakyti
Šiaip jau dabar daromi sąrašai, kas nuo rugsėjo lankys 4u.gif Mes nuo rugsėjo keičiam daržą ax.gif vakar iš kito darželio skambino pavaduotoja, teiravosi... Tikiuosi nereiks gailėtis dėl savo pasirinkimo... vistik manau, lietuvių darželis bus geriau nei rusų g.gif tai kaip ir vienintelė priežastis, kodėl keičiu unsure.gif
Atsakyti