QUOTE(Baronė @ 2007 09 26, 21:19)
Ačiū

Tikiuosi kad šią žiemą mažiau sirgsim, vistik jau didesni, ir organizmas gal stipresnis bus
Nuo slogos gydau inhaliacijom, nugarytę, krūtinytę, padukus rezorbanu arba eukabaliu įtrinu, lašinu homeopatinius lašiukus. Kiekvieną rudenį išgeriam bronchomunalio kursą ir dar prie to eina vitaminai arba tabletytės imunitetui stiprinti. Apie sanatoriją mums niekas nesakė ir net nežinojau kad tai priklauso
tai vadinasi mano pasakymas, permastyk ka ir kaip darai, buvo teisingas.
Niekas ir neturi tau informacijos pakisti po nosimi - tai tavo pareiga ja susirasti.
Po plauciu uzdegimo vaikams priklauso reabilitacija - ambulatorine arba sanatorija ( priklausomai kokio sunkumo liga buvo).
Jeigu kartojasi bronchitai, velgi priklauso terapija ( masazai bent jau ). Jeigu buvo guleta ligonineje, tai ir ambulatorine reabilitacija eina
Ir jeigu naudoji slogai tik homeopatinius vaistus ir tokias priemones kaip surasiai ( ypac jeigu matai, kad tai priveda prie antibiotiku), tai man nuosirdziai gaila tavo vaiko.
Nu suprantu viena du kartus pabandai ir jeigu nepadeda keiti vaistus - ju yra ivairiausiu.
Gerk ne tik bronchomunali, bet ir o kitus preparatus -bereso lasus, citrocept,influcid ( cia tinka ir profilaktiskai ir prasidejus ligai jau didesnem dozem).
Papildyta:
QUOTE(kalina @ 2007 09 27, 09:21)
Bet jei vaikas sukarsciuoja ar sirgimas komplikuojasi tada jau nebera (daugelio priezasciu), kur vaika palikti? Net gi darzelis tokio vaiko nepriima. Tai kur tada paliekate?
Jei imtis isankstines prevencijos gal tada ir komplikaciju nebutu?
tai as ir imuosi prevencijos cia slogai arba nedideliam kosuliui - vaistazoliu arbata su medum, itrinimai arba kompresai nakciai ir is ryto kartais pakartoju, inchaliacijos ( arba leidziu pasimaudyti karstoje vonioje su eteriniais aliejais) + vaistai: slogai jau esu atrinkusi ( actifed), o gerklei dar ziuriu ( kol kas tonsilotren naudoju).
Ir dazniausiai to uztenka
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2007 09 27, 10:51)
Gal apibrėžkim keletą sąvokų

Sloga apie kurią kalbame yra viršutinių kvėpavimo takų
infekcija - dažniausiai virusinė, kartais bakterinė.
Virusas ar bakterija oro- lašiniu keliu paskleidžiamas aplinkoje, ko pasekoje užsikrečia aplinkiniai.Deja nėra dėsningumo, kad užsikrėtęs nuo sloguojančio vaikas susirgs ta pačia sloga, virusinės infekcijos pasireiškimas kitam vaikui gali būti ir laringitas, ir bronchitas, ir pneumonija.
lygiai taip pat nera desningumo, kad aplinkinius butinai uzsikres, tai priklauso jau tik nuo jo imuniteto ir sveikatos bukles - o ta jau kiekvieno jegose yra stiprinti.