Įkraunama...
Įkraunama...

Lūžinėjantys nagai

Aš pasiskaičiusi informacijos irgi nusipirkau Nail Tek II nagų stipriklį, nes manieji, kaip ir daugumos čia berašančių, labai silpni, lūžinėjantys, besisluoksniuojantys verysad.gif . Jau kuris laikas tepuosi stiprikliu, bet kol tepu gerai, kai nustoju vėl ta pati dainelė doh.gif . Parašykite, kuri naudojate, kaip naudoti, gal aš ne taip ką darau g.gif ? Ir kai tepate nagučius, ar galima naudoti nagų laką, t.y. ant viršaus tept blush2.gif ?
Dar pati pradėjau galvoti, gal darydama manikiūrą pažeidžiu nagą doh.gif , kurį laiką nedariau, bet tuomet odelės doh.gif sparčiai auga ir iš vis baisu žiūrėt ax.gif .
Pasidalinkit savo mintimis 4u.gif mirksiukas.gif .
Atsakyti
aš tepuosi ant lako, o ir indus plaunu su pirštinėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 05 08, 16:40)
Aš pasiskaičiusi informacijos irgi nusipirkau Nail Tek II nagų stipriklį, nes manieji, kaip ir daugumos čia berašančių, labai silpni, lūžinėjantys, besisluoksniuojantys  verysad.gif . Jau kuris laikas tepuosi stiprikliu, bet kol tepu gerai, kai nustoju vėl ta pati dainelė  doh.gif . Parašykite, kuri naudojate, kaip naudoti, gal aš ne taip ką darau  g.gif ? Ir kai tepate nagučius, ar galima naudoti  nagų laką, t.y. ant viršaus tept  blush2.gif ?
Dar pati pradėjau galvoti, gal darydama manikiūrą pažeidžiu nagą  doh.gif , kurį laiką nedariau, bet tuomet odelės  doh.gif sparčiai auga ir iš vis baisu žiūrėt  ax.gif .
Pasidalinkit savo mintimis  4u.gif  mirksiukas.gif .

o kur jo Vilniuje galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2007 05 09, 09:45)
o kur jo Vilniuje galima nusipirkti?


Aš gyvenu ne Vilniuje, tad negaliu atsakyti mirksiukas.gif . Mano mieste dirbanti manikiūrininkė užsakė, kur nesidomėjau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 05 09, 09:58)
Aš gyvenu ne Vilniuje, tad negaliu atsakyti  mirksiukas.gif . Mano mieste dirbanti manikiūrininkė užsakė, kur nesidomėjau  4u.gif .

kas zinot kur galima Nail Tek II nusipirkti Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2007 05 09, 12:53)
kas zinot kur galima Nail Tek II nusipirkti Vilniuje?


Pabandyk paklaust Visniuke mirksiukas.gif . Ji vilnietė ir yra rašiusi man kur nusipirkti Vilniuje to stipriklio, bet ištryniau žinutę doh.gif . Manau tikrai sulauksi atsakymo 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 05 09, 15:16)
Pabandyk paklaust Visniuke  mirksiukas.gif . Ji vilnietė ir yra rašiusi man kur nusipirkti Vilniuje to stipriklio, bet ištryniau žinutę  doh.gif . Manau tikrai sulauksi atsakymo  4u.gif .


ačiū! jau parašiau, kai sužinosiu, galėsiu visas informuoti.
Beje, pasidariau kraujo tyrimą - nieko neparodė, o gydytoja patarė gerti preparatus su siliciu
Atsakyti
Mano nagai taip pat visada sluoksniuodavosi ir luzinedavo, o apie ilgus ir grazius nagus negalejau net svajoti smile.gif
Visu cia reklamuojamas Nail'tekas II taip pat nepadejo, na tiksliau truputi padejo. Kol tepi gerai - nebenaudoji ir vel tas pats.
As siuo metu naudoji YPAC gera priemone minkstiems, trapiems, skininejantiems nagams - "Mavala Scientifique nagus kietinancioji priemone". cia yra mazas 5ml buteliukas ir kvepia vaistais, naudoti reikia tik 1-2 kartus per savaite, tepti tik laisvaja nago dali, jis iskarto susigeria i naga o tada jau gali ir lakuoti ir ka nori daryti.Kainuoja apie 34 Lt o pirkti esu maciusi tik "Sarma" parduotuveje, taciau ne kiekvienoje. Norincios ieskokite baltai raudonos nedideles dezutes (raudoname plote nupiesta ranka). Kaskurioje vilniaus "Sarmos" parduotuveje tikrai yra.
Man labai padejo tikiuosi pades ir jums.
Atsakyti
na o aš neatsidžiaugiu Nail tek II tongue.gif Kanopas atsiauginau thumbup.gif Kai baigsiu, sakė reiks pirkt Nail tek III, nes antro jau negalima naudoti smile.gif
Atsakyti

O kaip jus ta Nail tek II naudojat?
Kiek zinau, norint gydyt nagus , t.y. juos stiprinti, reik tepti ant svaraus nago, kelis kart per diena ir taip visa savaite rolleyes.gif Ar as teisi? g.gif
Atsakyti
mastau.gif nelabai aš čia į temą parašysiu, bet nerandu kur dar galėčiau
Kadaise, neatmenalamis laikais verysad.gif , turėjau aš gražius nagus - užsiaugindavau ir stiprius, ir ilgus. Paskui prasidėjo dietos,sveikatos problemos ir t.t. nagai aišku pradėjo lužinėti, skilinėti, buvau priversta kirpti juos trumpai trumpai. Dabar jau viskas pradėjo tvarkytis - nagai auga ir stiprūs, ir nesisluoksniuoja, bet kai tik užsiauginu juos kokių 4mm (čia ne tik kad ne ilgi doh.gif čia jie vos vos tokie) jie pradeda visaip raitytis, į apačią riestis ir t.t. blink.gif nuo ko čia taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2007 07 01, 13:34)
O kaip jus ta Nail tek II naudojat?
Kiek zinau, norint gydyt nagus , t.y. juos stiprinti, reik tepti ant svaraus nago, kelis kart per diena ir taip visa savaite  rolleyes.gif Ar as teisi?  g.gif


Reikia tepti pries lakuojant, kaip pagrinda, o paskiau ant spalvoto lako kasdien po sluoksni. Ir taip savaite. Na, bet as tiek terliotis nesugebu ax.gif Ir spalvotas lakas nutrupa...
Nezinau, ar Nail Tek, ar Silicea balsamas (toks silicio gelis kalkiu skonio, geriu kasdien) padeda, bet jau menuo kaip mano nagai visai nieko biggrin.gif Manikiurininke sake, kad tik 2 liko susisluoksniave. Cia turbut tie, kur dazniausiai naudojami lotuliukas.gif
Atsakyti