Įkraunama...
Įkraunama...

Lūžinėjantys nagai

Kovai su lūžinėjančiais ir besisluoksniuojančiais nagais naudoju AVON stiprinamąjį aliejuką-laką. Kažkiek padeda wink.gif
Atsakyti
vilniuje nail tek galima isigyti salonuose "simona", "figaro" taip pat nagavitoje
(placiau apie tai www.nagavita.lt)

va visa tema apie nail tek priemones:
http://www.supermama...?...=63&t=75291

kelios temos apie nagu prieziura:
http://www.supermama...?...63&t=203853

http://www.supermama...?...90&t=111337

tikiuos rasit reikiamos informacijos

Papildyta:
QUOTE(Daivad @ 2007 05 02, 11:26)
Sveikos,
turiu problemą - siaubingai trapūs pasidarė nagai ir taip jau daugiau nei pusmetį. Anksčiau jokio nagų stiprintojo ar kažko panašaus tikrai nereikėdavo, o dabar  net negaliu įsivaizduoti gyvenimo be jo. Bandžiau nenaudoti (galvojau gal čia nuo tos chemijos, kad vis tepu, tai  dar daugiau lūžinėja. Rezultatas buvo toks-  išsigandau, nes maniau, kad iš viso be nagų liksiu  verysad.gif ) Kas įdomiausia, kad plaukai stiprūs, neslenka, nors čia jie lyg ir turėtų būti susiję ar ne?
Gal kas buvot susidūręs su tuo? ką man daryti? Bėgti darytis kraujo tyrimus, gerti kokius nors spec. vaistus- vitaminus ar dar ką? Pasidalinkit patirtimi, labai prašau.

p.s. geriu pastoviai vitaminus su mineralais, stiprinau nagus specialiais vitaminais - nieks nepadeda.

koki stiprikli naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Keite @ 2007 08 15, 21:32)
Kovai su lūžinėjančiais ir besisluoksniuojančiais nagais naudoju AVON stiprinamąjį aliejuką-laką. Kažkiek padeda wink.gif

Sitas daikciukas man visai neblogai padejo thumbup.gif kaip nekeista labai pabaltejo pats nagas, net drauges eme klausinet, ar cia naturaliai, ar baltu piestuku pabraukiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 08 16, 10:51)
Sitas daikciukas man visai neblogai padejo thumbup.gif kaip nekeista labai pabaltejo pats nagas, net drauges eme klausinet, ar cia naturaliai, ar baltu piestuku pabraukiau biggrin.gif

ta prasme pats nago galiukas baltas tapo?kaip prancuziskas manikiuras?gerai laikosi?
Atsakyti
Nuo vakar savo vargsams nagams pradejau Nail tek II terapija, ziuresim kas bus bigsmile.gif Nes bedu su jais nemazai, vos vos uzauga ir iskarto pradeda sluoksniuotis, skilinet verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2007 08 16, 15:24)
Nuo vakar savo vargsams nagams pradejau Nail tek II terapija, ziuresim kas bus  bigsmile.gif  Nes bedu su jais nemazai, vos vos uzauga ir iskarto pradeda sluoksniuotis, skilinet  verysad.gif

lauksim naujienu 4u.gif
Atsakyti
Kaip nagavitoje raso, tai nailteka taip reikia naudot:

Jeigu jūs išsirinkote jums tinkamą NailTek priežiūros priemonę, ją naudodami, remkitės šiais penkiais patarimais:

1. Švariems nagams dilde suteikite pageidaujamą formą.
2. Padenkite jums tinkamos pasirinktos NailTek priemonės vienu sluoksniu. Saugokite, kad nepaliestumėte odelių apie nagus.
3. Nulakuokite nagus dviem jūsų mėgstamos spalvos lako sluoksniais.
4. Padenkite nulakuotus nagus dviem viršutinio apsauginio NailTek priemonės sluoksniais.
5. Kasdien ant viršaus tepkite viršutinį nagų lako sluoksnį. Po savaitės visai nuvalykite nagus su neacetoniniu nagų lako valikliu.

Kartokite iš naujo visus penkis žingsnius.


Ash ji naudoju jau ~menesi, dabar savaites pertrauka buvau padarius, kad neperkietetu nagai ir luzinet nepradetu, nes tikrai matomai sustiprejo, tik viena nusilauziau netycia, bet gerokai uzkabinau, tikiuosi neprades vel sluoksniuotis (tfu tfu tfu )
Atsakyti
QUOTE(Gabrieele @ 2007 08 16, 23:08)

5. Kasdien ant viršaus tepkite viršutinį nagų lako sluoksnį. Po savaitės visai nuvalykite nagus su neacetoniniu nagų lako valikliu.



Man po savaites ant nagu ne zymes nagu lako neliktu lotuliukas.gif Prie didziausiu pasdangu tris dienas islaiko, o siaip jau vakare visas grozis apsilupineja angel_sadangel.gif frusty.gif
Atsakyti
Man kokias pora savaiciu tai islaikydavo po savaite, o po to daugiausiai keturios dienos ir taip pat galiukai jau visi pradeda lupinetis, jei ne namie bunu ir po ranka nera nagu lako valiklio, tai nulupineju blush2.gif (laabai gerai lupasi lotuliukas.gif ) gal ir negerai bet aai.. ;D
Atsakyti
mano nagai niekada nebuvo stiprus, tai jau senai gundausi juos priiauginti, bet kai drauge pabande NailTek ir pamaciau jos nagus!!! labai atsidziai studijavau ar jie nepriklijuoti biggrin.gif o dar ir cia komentaru prisiskaiciau, tai dabar ir as ji BUTINAI nusipirksiu ir kazkaip tikiu kad pades. smile.gif jei ka domina kur galima NailTek isigyti siauliuose tai tikrai zinau kad jo yra "Medinese sukose" wink.gif
Atsakyti
Mano nagai labai lūžinėja verysad.gif
radau Vilniuje parduotuvę NAGAVITA Ten jų tiek daug. rolleyes.gif
Gal kas ten pirko priemones nagams? Kokios patiko labiausiai?
Reikės nueti apsiprekinti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 15 rugsėjo 2007 - 18:15
QUOTE(Garbane` @ 2007 08 27, 23:41)
mano nagai niekada nebuvo stiprus, tai jau senai gundausi juos priiauginti, bet kai drauge pabande NailTek ir pamaciau jos  nagus!!! labai atsidziai studijavau ar jie nepriklijuoti  biggrin.gif o dar ir cia komentaru prisiskaiciau, tai dabar ir as ji BUTINAI nusipirksiu ir kazkaip tikiu kad pades.  smile.gif jei ka domina kur galima NailTek isigyti siauliuose tai tikrai zinau kad jo yra "Medinese sukose"  wink.gif



Nail teka taip galima isigyti ir kirpyklose pas manikiuristes. Jos daznai jo turi. As pati taip pat uzsiauginau nagus su Nail teku, pirma naudojau II - tada nagai sluoksniavosi, o kai sutvirtejo, pradejau naudoti III. Labai dziaugiuosi savo naguciais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti