Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

QUOTE(Florestina @ 2009 09 01, 16:58)
Jo Smilgevičienė labai faina. Kažkad Grigonienė atostogavo- tai mane pasiuntė pas ją. Ji buvo labai nustebusi tuo, kad man buvo prirašyta visai nereikalingų tyrimų. Bet pas maniškę tik nueik- tai prirašys visko, kad tik kuo daugiau pinigėlių iš Sodros išvilioti. blink.gif

Prie ko cia ta Sodra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2009 09 03, 13:21)
Prie ko cia ta Sodra  unsure.gif

Turbut turėjo omeny Ligonių kasas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 09 03, 13:20)
Turbut turėjo omeny Ligonių kasas mirksiukas.gif


Žinokit aš jų neskiriu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 08 12, 13:48)

Gal kas parašys ką nors apie  gyd.Rodevič,jis paskirtas musų apylinkės šeimos gyd.anksčiau buvo A.Žeiba,bet jis nebedirba poliklinikoj


Jau buvau 2 kartus pas Rodevic.
pirma karta del skiepo ir pazymos i mokykla. Tai kaip ir bet kas gali tai parasyt.
2 karta - sunus ilgai kosejo, nuejom paklausyt plauciu. Nustate bronchita, skyre antibiotikus. Gal ju jau ir reikejo, nes kosulys beveik menesi buvo g.gif . bet kompensuojama pasa blogai uzpilde, visus kodus neteisingai uzrase. Tai vaistinej pasake vaziuot perrasyt arba moket visa suma. Mokejom pilna suma...

Dar nesupratau, ar geras kaip gydytojas, ar ne g.gif , dviprasmiska nuomone g.gif
Dar palauksiu kuri laika, nepersirasinesiu.
gal dar kas gali parasyt nuomoniu apie ji?
Atsakyti
Kakas Smilgevičienę gyrė... Man kartą teko pas ją apsilankyti, nes paskyrė man ją kaip šeimos gydytoją, kai užsiašėm Šeškinės poliklinikoj. Įspūdis buvo toks, kad manęs kabinete nėra... Dabar buvau pas pavaduojančią. Jaunutė, be patirties, bte labai stengiasi.
O kažkas peikė Vitko... Bet man jinai pasirodė maloni. Turbut per jos apžiūra pirmą kartą supratau, kad ginekologo apžiūra nebūtinai turi būti baisi.
O apie ginekologę Puchas bijau ką ir pasakyti.Šiaip ką paklausiu, tą paaiškina, bet jau jos sesute... registracijos lapelius ir siuntimus tyrimams nepaduoda kaip normaluūs žmonės, bet atmeta. Anąkart 'užmetė' kad ne savo laiku atėjau, nors atėjau laiku, bet niekas nepakvietė pagal laiką, negi aiškinsies ten su kiekviena eilėj laukiančia, ar jos laikas anksčiau ar vėliau, tuo labiau kad nėštukių pilna, o joms laukt sunkiau
Atsakyti
Šiandien ryte mama norėjo užsirašyti pas odontologą- tai pasakė, kad rytais tai pačiai dienai jau neužrašinėja. Kad liko tik išankstinis užsirašymas. Sakė, kad atėjo moteris su skaudančiu- tai liepė važiuoti į Žalgirio gatvę, atseit poliklinikoje be eilės su skausmu priima tik vaikus ir jei atėjai su pūliuojančiu dančiu. Bet man įdomu, kaip sužinoti ar dantis pūliuoja, ar ne. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 10 20, 14:13)
Šiandien ryte mama norėjo užsirašyti pas odontologą- tai pasakė, kad rytais tai pačiai dienai jau neužrašinėja. Kad liko tik išankstinis užsirašymas. Sakė, kad atėjo moteris su skaudančiu- tai liepė važiuoti į Žalgirio gatvę, atseit poliklinikoje be eilės su skausmu priima tik vaikus ir jei atėjai su pūliuojančiu dančiu. Bet man įdomu, kaip sužinoti ar dantis pūliuoja, ar ne.  g.gif

Turbūt reikia sakyti, kad pūliuoja, tada priims biggrin.gif
Atsakyti
Kokią stomatologę galite parekuomenduoti sesknes poliklinikoje dukrai 9 metų? Norėtusi kad nebutų labai šalta vaikui g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZITULYA @ 2009 11 11, 15:10)
Kokią stomatologę galite parekuomenduoti sesknes poliklinikoje dukrai 9 metų? Norėtusi kad nebutų labai šalta vaikui  g.gif


Kiek man teko matyti, su vaikais puikiai sutaria gyd. J. Stelionienė. Kažkada ir aš pati buvau jos pacientė, tik dabar einu kitur, bet tikrai ne dėl to, kad gydytoja blogai gydė. 4u.gif
Atsakyti
Patarkit, kurią gydytoją rinktis - Tautavičienę ar Grigonienę? Kuri geresnė?
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2009 11 25, 13:38)
Patarkit, kurią gydytoją rinktis - Tautavičienę ar Grigonienę? Kuri geresnė?


Grigonienė daug žino ir ji yra laikoma viena geriausių gydytojų. Mano tėvai ir sesuo ją dievina, nes ji protinga. Aš jos nemėgstu, nes ji yra stačiokė, tujina pacientus, ko irgi negaliu pakęsti. Beje pati Grigonienė sakė, kad dvi gydytojos iš šeimos medicinos skyriaus yra baigę tik medicinos felčerių mokyklą, bet nežinau kurios. Beje, ši gydytoja moka greitai atsikratyti tų mėgstančių pasišnekėti bobulių, todėl pas ją nėra eilių.

Apie Tautavičienę nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 11 25, 16:00)
Grigonienė daug žino ir ji yra laikoma viena geriausių gydytojų. Mano tėvai ir sesuo ją dievina, nes ji protinga. Aš jos nemėgstu, nes ji yra stačiokė, tujina pacientus, ko irgi negaliu pakęsti. Beje pati Grigonienė sakė, kad dvi gydytojos iš šeimos medicinos skyriaus yra baigę tik medicinos felčerių mokyklą, bet nežinau kurios. Beje, ši gydytoja moka greitai atsikratyti tų mėgstančių pasišnekėti bobulių, todėl pas ją nėra eilių.

Apie Tautavičienę nieko negaliu pasakyti.


Man ir registratūroje sakė, kad pas ją eilių nėra, bet čia man ne rodiklis. Noriu eiti pas gerą gydytoją, o ne pas tą, pas kurią eilių nėra. Taip gerai buvo pas Meškienę...
Atsakyti