Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Šeškinės poliklinika

QUOTE(Vyturiukė @ 2009 11 25, 15:24)
Man ir registratūroje sakė, kad pas ją eilių nėra, bet čia man ne rodiklis. Noriu eiti pas gerą gydytoją, o ne pas tą, pas kurią eilių nėra. Taip gerai buvo pas Meškienę...


Ji kaip gydytoja- tai protinga, tik kaip žmogus tokia stačiokiška. Man ji nepatinka kaip žmogus, o atėjus pasitikrinti dėl darbo, prirašo krūvą tyrimų. Dėl ligos aš itin retai lankausi poliklinikoj.
Atsakyti
Apie gydytoja Mecelienę. Teko lankytis pas ją kolkas pora kartų. Asmeniškai man ji nepatiko. Pirmiausiai dėl to, jog atvykau visa kosėjanti, sloguojanti, mane šiek tiek dusino, skundžiausi vėmimu ir temperatūra. Žinoma, buvau išgėrusi gerą dozę visokių gripex'ų mušančių temeratūrą tiek iš vakaro, tiek ryte, todėl temperatūra konkrečiu metu buvo nukritus iki 36.8 (kai mano normali yra 35.7 nuo pat vaikystės). Pirmiausiai išgirdau apie tai, jog čia ne temperatūra, o kokia mano būna visada ji žinot negali (nors ir yra įrašai knygutėj). Paklausė plaučius, kai tuo metu seselė šnekėjo telefonu (na, kiek žinau, tai procedūrai reikalinga tyla daugiau mažiau) nieko neišgirdo, nors ir kosėjau pas ją visą laiką. Tai pasakė, jog esu visiškai sveika, jauniems žmonėms visokie peršalimai nepavojingi ir tiek. Man paprašius nedarbingumo pažymėjimo, gavau atsakymą, kad ji neturi ligos dėl ko ji rašyt. Tada išsiprašiau, jog mane apžiūrėtų specializuotas gydytojas, nustatytų kosulio priežastis, dusinimo, išrašė, žinoma, kita gydytoja pasakė, jog yra balso stygų ištinimas, trachėjos uždegimas, o kas plaučiuose visiškai neaišku. Būtent ji išrašė antibiotikus, patarė kaip gydytis, iš ko atpažint, jei visgi tai gripas. Su visais duomenimis grįžau pas Mecelienę, tai tada jau gavau nedarbingumo pažymėjimą ir daug reklaminių lapelių. Po savaitės grįžus užsidaryti biuliotenio jaučiausi taip pat blogai, mamos ir antibiotikų pagalba jau nebeturėjau temperatūros, nevėmiau, nebedusino, tačiau labai smarkiai kosėjau, slogavau. Tai matydama ji net neklausiusi plaučių uždarė biuliotenį, davė dar kelis reklaminius lapukus ir tiek... Dar turiu bėdų su širdute, tai paprašiau, jog tuo pačiu atliktų kardiogramą. Pulsas - 110 ramybės būsenoj buvo. Pažiūrėjo sako viskas gerai. Ir tik paklausus, ar toks pulsas mano amžiuj yra normalus, ypač, jog toks jis nuolat ir man dažnai skauda širdies plote, nieko neatsakė ir liepė grįžt vasarą, kai apmažės pacientų. Dar davė reklaminį magnio lapuką, nors vartoju ir cardioace ir magnį skystą, sakė papildomas kiekis magnio tablečių pavidale nepakenks.

Tai ir nežinau, likt pas ją ar pakeisti gydytoją. Studijuoju ir mokausi vienu metu, tai norisi, jog kai kartą per metus ateini pas gydytoją gautum kažkokių problemų sprendimo būdų...


QUOTE(cia ir dabar @ 2009 08 21, 12:13)
Laba smile.gif . Gal kas žinot ką apie šeimos gydytoją Mecelienę? Vienur skaičiau nelabai gerus atsiliepimus.

O dėl ginekologų, tai aš lankausi pas Jurėnaitę bigsmile.gif . Labai maloni, šilta ir šiaip gera gydytoja 4u.gif  thumbup.gif

Dar teko anksčiau pora kartų ir pas kitą ginekologę eiti, tai nelabai maloni pasirodė... schmoll.gif Gaila nepamenu pavardės  g.gif 
Echoskopiją tada teko darytis pas vyrą (apie kurį čia daug prirašyta), tai lengvas šokas buvo (nes pirmąkart lankiausi pas ginekologus 4u.gif) Bet pasirodė labai profesionalus  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(niuz @ 2009 12 04, 20:26)
Tai ir nežinau, likt pas ją ar pakeisti gydytoją. Studijuoju ir mokausi vienu metu, tai norisi, jog kai kartą per metus ateini pas gydytoją gautum kažkokių problemų sprendimo būdų...

Vienareiksmiskai keist blink.gif
Atsakyti
Tikrai keisk! Įsivaizduok-o jeigu kada užkluptų dar didesnės bėdos(aišku tikrai nelinkiu ir sakau tfu tfu tfu), bet jeigu..? Kas tada? Gal net ir siuntimo neišrašys pas kitus gydytojus. Taip galima ir galą gauti doh.gif
Atsakyti
Aš irgi keisčiau.
Atsakyti
Sveikos, merginos ir mamytės, neseniai prisijungiau prie šito forumo, pasiskaičiau atsiliepimus apie gydytojus ir užsirašiau konsultacijai pas gyd. S. Hamoudeh. Po konsultacijos parašysiu savo įspūdžius. smile.gif 4u.gif O gal šis gydytojas dar privačiai kur dirba? nes kiek sužinojau anksčiau dirbo Šnipiškių medicinos centre, o kaip dabar? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesik @ 2009 12 08, 13:03)
O gal šis gydytojas dar privačiai kur dirba? nes kiek sužinojau anksčiau dirbo Šnipiškių medicinos centre, o kaip dabar?  blush2.gif


Nežinau, aš pas jį į polikliniką vaikštau.
Atsakyti
Reikės gal jo paties pasiteiraut, nes poliklinokoj pas jį eilės super didelės doh.gif
Atsakyti
Gal kas man galetu pasiulyti gera gine sioj poliklinikoj, ir gal galetu paaiskinti kokia cia politika, kaip registruotis-tiesiai pas gine ar pirma pas seimos gyd., nuo vaikystes nebuvus neturiu zalio supratimo blush2.gif esu is kito miesto ir ten issiregistravus.
Atsakyti
QUOTE(vaniliukas @ 2009 12 10, 21:45)
Gal kas man galetu pasiulyti gera gine sioj poliklinikoj, ir gal galetu paaiskinti kokia cia politika, kaip registruotis-tiesiai pas gine ar pirma pas seimos gyd., nuo vaikystes nebuvus neturiu zalio supratimo  blush2.gif  esu is kito miesto ir ten issiregistravus.


Pas ginekologą šeimos gydytojos siuntimo nereikia. Registruojiesi tiesiai.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 12 10, 21:55)
Pas ginekologą šeimos gydytojos siuntimo nereikia. Registruojiesi tiesiai.

Aciukas 4u.gif
Kazi kaip su eilem, kazkaip truputi paskaitinejus susidariau nuomone, kad netrumpai g.gif jau 6 nestumo savaite, gal neteks menesi laukt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaniliukas @ 2009 12 10, 23:03)
Aciukas  4u.gif
Kazi kaip su eilem, kazkaip truputi paskaitinejus susidariau nuomone, kad netrumpai g.gif  jau 6 nestumo savaite, gal neteks menesi laukt  unsure.gif


Turiu nuvilti, nes gali tekti laukti ir daugiau nei menesi. Jei pasiseks - laukti reikes pora savaiciu..

Galiu rekomenduoti Jurenaite is dabar dirbanciu. Dar Uleviciene (superine gydytoja, tik pas ja papulti is viso nera sansu, nes dirba tikrai ne pilnu etatu).
ko nerekomenduociau ne uz ka, tai gyd. Puchas ir dar gyd. Vitko (ar kazkaip panasiai). Primoji pasirode absoliuciai nekvalifikuota, o antroji - cinike, chamavota ir visiskai pavirsutiniska.... Siaip slykstoka natura Vitko.. Keista, kad jauna moteris gali buti tokia bjauri.... doh.gif
Atsakyti