Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

pensija dar toli, aš net per daug nesidomėjau kaip ten mano pensija auga. tiksliau, paaugo per tuos metus smile.gif atrodo paaugo, bet l.mažai.
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2005 02 04, 21:57)
o neturi tu "internetinės sutarties", ten smulkiau parodo?

mūsų banke dar neįdiegta ta funkcija. Internetinė linija yra, tačiau pensijų ten nerodo
Atsakyti
As gavau is Hansos laiska apie mano pensija tongue.gif bet ten as nu nieko nesuprantu doh.gif Man aiskiau kai paziuriu savo pensijos saskaita ax.gif
Atsakyti
O kaip zinoti kuri varianta pasirinkti, doh.gif doh.gif doh.gif is minetu, tai ziuriu Hansa ir VB populiariausi, o kaip kiti g.gif. Vis linkstu i Hansa, bet dar vis svarstau g.gif
Atsakyti
As pasirinkau VB 2. Jis rizikingesnis, bet gi ir as dar jauna. O del pinigeliu, sukauptu per pernai metus, tai banke paaiskino taip: ju yra dar mazai, nes nera ataskaitu uz visus pernai metus. Ir galu gale, pervesta suma nera didele ir del to, kad kaupimas kol kas tik pirmi metai, ir kai nusiskaiciuoja administravimo islaidos, lieka nedaug. Isvadas bus galima pradeti daryti po kokiu 2-3 metu.
Atsakyti
na, toje ataskaitoje ir matai savo galutinį likutį, kiek jis yra 2004-12-31d., kiek pervedė kiek mokesčių atskaitė...
Atsakyti
Mes su vyru pasirinkom Hansa.VB kažkodėl nemėgstu,nes ir darbe vos ne brukte bruko,bet čia man suveikė atvirkštinė reakcija-vienintelė nepasirašiau ten.Esu vėžys atbuleiva ax.gif
Atsakyti
Teko domėtis pasauline praktika - pagal pajamingumą pirmauja pensijų draudimą siūlančios draudimo kompanijos. Litovcai, kaip pastebėjau, šoko pas bankininkus. Nesu tikra, bet man atrodo, kad tai iš esmės klaidingas pasirinkimas, kadangi investavimas yra ir banko, ne tik klientų, maistas.
Atsakyti
As jau gavau ataskaita ish savo investicinio fondo, 270Lt. Kazhin kiek kitu mamu? Aisku, priklauso ir nuo algos, manishke tai shiaip sau... g.gif .
Atsakyti
na kai mano giminaite kazak apie tuos fondus porin, tai atseit bankai po kazkiek metu vistiek perves viska i draudimo firmeles, bes istatymiskai jie lygtai neturi teises moketi pensijos ir uz tai nusires nei daug nei mazai apie7 procentus nuo viso sutaupyto kapitalo, be viso ka jie sutartyja murezai..na kazak tokio girdejau-kiek tiesos nezinau.
Atsakyti
QUOTE(katyte mamyte @ 2005 02 17, 04:15)
na kai mano giminaite kazak apie tuos fondus porin, tai atseit bankai po kazkiek metu vistiek perves viska i draudimo firmeles, bes istatymiskai jie lygtai neturi teises moketi pensijos ir uz tai nusires nei daug nei mazai apie7 procentus nuo viso sutaupyto kapitalo, be viso ka jie sutartyja murezai..na kazak tokio girdejau-kiek tiesos nezinau.


As irgi taip girdejau ir net skaiciau. T.y. labiau apsimoketu iskarto sudaryti sutarti su draudimo imone.
Atsakyti
Nu blyn, gąsdinate mane su tais fondais. schmoll.gif schmoll.gif Aš vat paėmiau ir pasirašiau su Hansa, vyras baisiai pyko, nu vienu žodžiu vieni negerumai. Toks jausmas,jog su velniu sutartį pasirašiau.
Nors užsieny visi pensininkai gyvena iš tų pensijų fondų, tik ar jie lygiaverčiai mūsiškiams? g.gif
Atsakyti