Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

QUOTE(katyte mamyte @ 2005 02 17, 04:15)
na kai mano giminaite kazak apie tuos fondus porin, tai atseit bankai po kazkiek metu vistiek perves viska i draudimo firmeles, bes istatymiskai jie lygtai neturi teises moketi pensijos ir uz tai nusires nei daug nei mazai apie7 procentus nuo viso sutaupyto kapitalo, be viso ka jie sutartyja murezai..na kazak tokio girdejau-kiek tiesos nezinau.

Turbūt turi minty anuitetą, kurį reiks pirkti iš draudimo bendrovės suėjus pensijiniam amžiui?
Atsakyti
smile.gif+2005 02 16, 23:15-->
QUOTE(As smile.gif @ 2005 02 16, 23:15)
As jau gavau ataskaita ish savo investicinio fondo, 270Lt. Kazhin kiek kitu mamu? Aisku, priklauso ir nuo algos, manishke tai shiaip sau...  g.gif .


Kazkas panasaus ir pas mane yra, tik mano dabar jau nebeauga...

Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 02 10, 00:35)
Teko domėtis pasauline praktika - pagal pajamingumą pirmauja pensijų draudimą siūlančios draudimo kompanijos. Litovcai, kaip pastebėjau, šoko pas bankininkus. Nesu tikra, bet man atrodo, kad tai iš esmės klaidingas pasirinkimas, kadangi investavimas yra ir banko, ne tik klientų, maistas.

o kur čia lietuvoj rasi draudikus kurie pensija skaičiuotų? negirdėjau tokių, dažniausiai vistiek užsuki į banką ir jie ilgainiui įperša mintį kad tau būtinai reikia to pensijų fondo biggrin.gif taigi, aš psirinkau Sampo 100, t.y. rizikingiausią.. visgi tikiuosi gyvent dar ilgai, beje sampo vienintelis ima 7% už administracinius darbus ir pan. nežinau įkimpau ar ne, bet dabar jau viskas pasirašyta.. visgi pasitikėjau vienu ekpertu, jis su visais tais draudimais dirba tai sumojo manim pasirūpinti, tai ir mašinos draudimas į priekį, ir pensija, ir tuoj tuoj investicinis draudimas bus mano rankose.. kai tik gausiu biškutį didenę algelę thumbup.gif
beje, "finasta" makleriai irgi siūlo pensijas dėti pasjuos... bet jie gi nepriklauso draudimo kompanijoms, o gal? doh.gif bent jau nebankas.. taigi galima rinktis ir tai..
Atsakyti
Na, jau ir laiko siek tiek praejo, kokios butu mintys del pensijiniu fondu? g.gif

As pati dar sutarties nepasirasiau, vis dar galvoju...
Nezinau nei kur geriau, nei kaip ten kas unsure.gif



Atsakyti
mes tai CU draudime, mąsčiau iki dabar 4u.gif apie visus domėjausi ir pan....
nugalėjo tai, kad tai labai sena ir žinoma draudimo bendrovė visame pasaulyje ax.gif
Atsakyti
Mielos mamos , kaip jau tur but žinote kad pensiją sudaro 3 pakopos : 1. bazinė -tai yra sodra , 2. fondai , kai is musu algos atskaiciuoja procentus , 3. anuitetas , savanoriškas kaupimas . Ši anuitetą turinetik draudimo kompanijos , bet ir Hansa bankas.
o kas liečia investavimą žmogus renkasi pats kur jam investuoti : i kompanija kuri užsiėma tik investavimu su labai didele rizika , bet ir didele graža, o gal nori truputi saugiau investuoti rinkis investicini kaupima , kur ne tik kaupiama , bet ir investuojama
Atsakyti
smile.gif+2005 02 16, 23:14-->
QUOTE(As smile.gif @ 2005 02 16, 23:14)
As jau gavau ataskaita ish savo investicinio fondo, 270Lt. Kazhin kiek kitu mamu? Aisku, priklauso ir nuo algos, manishke tai shiaip sau...  g.gif .

Nugi pasižiūrėjau kaip pas mane. Tai rašo taip:
Gauta įmokų - 919,11 Lt
Lėšų suma - 979,18 Lt.
Tai priaugo 60 Lt biggrin.gif
Nežinau ar čia gerai? Idomu kaip pas kitus.... Beje, aš pasirašiau pačioje pradžioje.
QUOTE(Saule25 @ 2006 01 17, 19:13)
mes tai CU draudime, mąsčiau iki dabar 4u.gif apie visus domėjausi ir pan....
nugalėjo tai, kad tai labai sena ir žinoma draudimo bendrovė visame pasaulyje ax.gif

Aš irgi CU
Atsakyti
QUOTE(Nightingale @ 2006 01 30, 14:19)
Nugi pasižiūrėjau kaip pas mane. Tai rašo taip:
Gauta įmokų - 919,11 Lt
Lėšų suma - 979,18 Lt.
Tai priaugo 60 Lt biggrin.gif
Nežinau ar čia gerai? Idomu kaip pas kitus.... Beje, aš pasirašiau pačioje pradžioje.



Pas mane prieaugis 44lt, bet pas mane imoku perpus maziaiu nei pas tave. Bet cia todel, kad praejusius metus as visai nedirbau, o ir dabar dar nesiruosiu dirbt...
O pasirasiaiu irgi pacioj pradzioj.
Atsakyti
Jeigu nėra jamų 1000 Lt į rankas oficialiai - jokiais būdais neapsimoka pasirašyti fonduose. Pralošit, o ne išlošit. Įdomumo dėlei diskutavau su keliais vadybininkais. Jie, žinoma, sakė, kad tikrai verta ir t.t. Bet kai savo nuostatą pasakiau dėl pajamų (tai yra apskaičiavę finansų analitikai, tik garsiai nekalba) - užsičiaupė tą pačią minutę. Net ir pusmetį turėtas mažesnis nei 1000 Lt į rankas DU, jau nuostolingas.
Atsakyti
tai gali būti, jei žmogui iki pensijos liko mažiau negu 10 metu...o jei
daugiau, tai net ir minimumą gaunant apsimoka ax.gif
privačiuose fonduose sukauptos lėšos - tai kaip ir sąskaita banke, jie gali
būti paveldimi...va Sodra tai tikrai nieko nemokės po mirties tongue.gif
Atsakyti
man įdomu, kur geriau pasirašyti pensijų kaupimo sutartį g.gif
šiandien atėjo iš Commecial union ir nespėjau susigaudyt, kaip užpildė blankus, net nepaklausus, ar dar nesu pasirašius su kita kompanija sutarties... žodžiu buvau taip prispausta, kad nesupratus likau su blanku rankose...
pasiskaičiau sutarty, kad per trisdešimt dienų raštiškai dar galiu ją nutraukti.
tai turiu mėnesiuką pamąstyt. ar eiti į tą banką, kur perveda algą, ar likti su tuo ką turiu?
Atsakyti
sveikos mamos. o as toki klausimuka turiu. o jeigu as pati inesciau kazkokia suma pinigu i savo ta pensijini fonda, ar, kaip jis ten vadinasi.ar imanomas toks variantas?
Atsakyti