Įkraunama...
Įkraunama...

Pensijų kaupimo fondai

QUOTE(padruske @ 2006 05 04, 21:49)
sveikos mamos. o as toki klausimuka turiu. o jeigu as pati inesciau kazkokia suma pinigu i savo ta pensijini fonda, ar, kaip jis ten vadinasi.ar imanomas toks variantas?

imanomas smile.gif
Atsakyti
Aš buvau priverstinai įkišta į CU. Kuo visai nesidžiaugiu, turėjau rūpestėlių ojei kokių. Šių metų pabaigoj sueina trys metai nuo sutarties pasirašymo. Ar tai reiškia, kad galiu sugrįžt į savo svajonių Sodrą?
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2006 05 11, 22:18)
Aš buvau priverstinai įkišta į CU. Kuo visai nesidžiaugiu, turėjau rūpestėlių ojei kokių. Šių metų pabaigoj sueina trys metai nuo sutarties pasirašymo. Ar tai reiškia, kad galiu sugrįžt į savo svajonių Sodrą?

papasakok plačiau jei gali blink.gif blink.gif kaip priverstinai įkišo? kokie iškilo rūpesčiai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2006 05 12, 07:36)
papasakok plačiau jei gali  blink.gif  blink.gif kaip priverstinai įkišo? kokie iškilo rūpesčiai?  unsure.gif


Žinok, nelabai galiu pasakoti, bijau, kad paskui dar į teismą paduos. blush2.gif Šiaip jau problema išspręsta, dabar viskas legalu ir tvarkinga. Tikiu, kad mano įvykis buvo vienetinis ir ta kompanija labai padori bei garbinga, bet vistik laukiu nesulaukiu, kai grįšiu į Sodros glėbį, bo man jau gana tų kaupimo fondų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2006 05 12, 20:41)
Žinok, nelabai galiu pasakoti, bijau, kad paskui dar į teismą paduos. blush2.gif  Šiaip jau problema išspręsta, dabar viskas legalu ir tvarkinga. Tikiu, kad mano įvykis buvo vienetinis ir ta kompanija labai padori bei garbinga, bet vistik laukiu nesulaukiu, kai grįšiu į Sodros glėbį, bo man jau gana tų kaupimo fondų mirksiukas.gif



kiek man žinoma į Sodrą nebegalima gržįti pasirašius pensijų kaupimo sutartį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 05 15, 09:19)
kiek man žinoma į Sodrą nebegalima gržįti pasirašius pensijų kaupimo sutartį unsure.gif

po kažkiek laiko TIKRAI galima, juk ne iki gyvos galvos pasondintas esi, turi teisę keisti sprendimą
Atsakyti
o,kaip as galeciau tuos pinigus inesti?
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2006 05 15, 17:42)
po kažkiek laiko TIKRAI galima, juk ne iki gyvos galvos pasondintas esi, turi teisę keisti sprendimą



Na ir aš įkišiu savo trigrašį smile.gif Jeigu esate pasirašę sutartį su pensijų kaupimo bendrove ir dalyvaujate II pensijų pakopoj, tai reiškia, kad pensijų įmokas moka SODRA, grįžti į SODRĄ jau nebegaslima, galima tik po 3 metų nuo sutarties pasirašymo keisti pensijų kaupimo bendrovę. Todėl metų gale ar kitų pradžioje peržiūrėkite savo sutartis ir pagalvokite ar nevertėtų pereiti į kitą bendrovę. Tiesa, kur yra pateikiama investicijų grąža, nepamirškite, kad pensijų fondas, gavęs pinigus iš SODROS nusirašo įmokas ir tik likusią dalį investuoja ir investicijų grąžą rodo jau nuo investuotos sumos, o ne nuo visų gautų pinigų.

Savanoriškai pinigus įnešti į pensjų fondus galima tik tada, jeigu dalyvaujate III pensijų pakopoje. Tada pinigėlius įnešinėjate patys, SODRA čia ne prie ko.
Norint sužinoti, kur tai galima padaryti, ieškokite www.vpk.lt, susiraskite kas turi teisę vykdyti III pakopos pensijas ir kreipkitės.
Atsakyti
4u.gif senatvei ir as kaupiu , HANZO BANKE
Atsakyti
Aš irgi kaupiu hansabanke ax.gif
Atsakyti
aš FInastoj, ir II, ir III pakopos
Atsakyti
o as kolkas dar nieko nekaupiu rolleyes.gif
Atsakyti