Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras

Gal kas zino kur Vilniuje nebrangiai ir gerai daro pedikiura?
Padaryciau pati sau (kaip visada) bet bijau pasilenkusi prispausti savo mazyli rolleyes.gif
Atsakyti
Argi niekas nezino kur yra daromas pedikiuras? unsure.gif
Atsakyti
Manau daugelyje grozio salonu. O kur gerai daro - tai nezinau.
Atsakyti
Aš darausi Pašilaičiuose, pasažas prie Maximos, Laisvės prosp. 123, Grožio centras 'Eliza" pas Jurgitą. Kainaapie40lt, dirba porinėm dienom. tel 2736710
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2003 12 07, 19:33)
Aš darausi Pašilaičiuose, pasažas prie Maximos, Laisvės prosp. 123, Grožio centras 'Eliza" pas Jurgitą. Kainaapie40lt, dirba porinėm dienom. tel 2736710

Aciu labai
ir ar "nenuleido kraujo" tau, nes siek tiek pergyvenu del to
Atsakyti
Tiesa sakant dariausi ten pedikūrą tik tris kartus, bet esu patenkinta, nessutvarkė labai kruopščiai ir atsargiai. smile.gif Tik nagų laką turi prastoką, tai ašvisada nešuosi savo, nes jos laiko tik vieną- dvi dienas ir labai ilgai džiūva ( bent aš"pasimokiau' po pirmo karto ir daugiau neberizikuoju, nes juolab dabar jau šaltoka ir laukti valandą kol nudžius hm... sad.gif .Gal yra irgeresnių variantų, bet mane ol kastenkina ir šis. tongue.gif
Atsakyti
Oi oi kaip nemegstu pedikiuro sad.gif Dar labiau kaip dantisto sad.gif Nes pas mane vienas nagas labai iauga, tai baisingai skauda... O neit negali. Tada dar labiau skauda. Oi sad.gif

Nors kojos tai po to grazios buna, na nors tiek... rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai tikrai nieko neskauda kai daro pedikiūrą.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2003 12 07, 20:31)
Nes pas mane vienas nagas labai iauga, tai baisingai skauda...

Pas mane dabar ta pati istorija, tik ne vienas nagas, o beveik visi, nes pries tai blogai nukirpau. O kadangi pilvuzis mano jau nemazas rolleyes.gif , pati nesusitvarkysiu.
Atsakyti
Nezinau ar cia su tai susije, bet kai nescia pasidariau pedikiura salone, tai po to ir pradejo iauginet nagas. Ot bedos turejau.. smile.gif Gal blogai padare?
Atsakyti
Man taip paaskino pedikiurininke (kai buvau pries pora metu), ir pati pastebejau, jei paskubomis darau tai paskui ir turiu bedu.

Na, uzsirasiau i "Sugihara" rytoj, paziuresim kaip ten dirba wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nesciuke: 08 gruodžio 2003 - 12:10
Galiu parekomenduoti grožio saloną "Ursana" A. goštauto 3-2. Ten dirba pedikiurininkė Diana (2621043). Tiesa, senokai buvau (vasarą), bet man patiko. Malonus aptarnavimas, nagučiai sutvarkyti, pėdos švelnios. Esu ja patenkinta.
Kainos kaip ir visur (tai nera brangus salonas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 08 gruodžio 2003 - 12:27