Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras

QUOTE (Noa @ 2003 12 23, 09:10)
Tada ir as noriu!
O jeigu vieno nago iauga abi puses, tai ar tik viena galima operuot? Ta prasme, nelabai as isivaizduoju, kaip tai atrodo, bet jei abu sonus ispjaus, tai ant ko tada nagas laikysis?

Tai tik plonytę juostelę išpjauna, na kokio 1 - 2 mm, kai sugyja, šašelis nukrenta, tai net tarpelio nelieka...labai menkutis, vizualiai nesimato ir niekaip kitaip nesijaučia...O nagas tai laikysis wink.gif Juk visas nagas yra suaugęs su audiniais, taigi ne tik šonuose "prilipęs" smile.gif Aš tai pjoviau tik iš vienos pusės, nes tik abiejų nagų vienos pusės kampukai įaugdavo iki baisiausių pūlinių, tinimų, net nago nukritimu po infekcijos... atsibodo, pasiryžau, džiaugiuosi wink.gif dabar bent toliau galiu mėgautis siauresniais bateliais, nereik vaikščioti perkreiptu veidu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2003 12 23, 09:16)
ir nago iaugimo problemeliu ne karto nesu turejusi rolleyes.gif

Dziaukis, genai tavo, reiskia, geri, o tai pobjauris dalykas sad.gif
Na, man dar ne taip baisiai, va kaip Rasma rase, kad nagas nukrisdavo, bet jau pakankamai nusibodo karta per menesi "gimdyt" pas pedikiurininke... O nesidaryt pedikiuro tai ne negaliu, tada jau tikrai nagas nukris, et, sh... sad.gif
Atsakyti
si karta, kai iskirpinejau tuos iaugimus, matyt uzkreciau blink.gif tai supuliavo ziauriai. 2 sav. vaiksciojau su 1 dydziu didesniais kedais blink.gif sad.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TauRe: 23 gruodžio 2003 - 17:22
O jezus,kaip ziauriai buna ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2003 12 23, 17:20)
O jezus,kaip ziauriai buna ohmy.gif

jo sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2003 12 23, 11:10)
Tada ir as noriu!
O jeigu vieno nago iauga abi puses, tai ar tik viena galima operuot? Ta prasme, nelabai as isivaizduoju, kaip tai atrodo, bet jei abu sonus ispjaus, tai ant ko tada nagas laikysis?

mano abu, is abieju pusiu iaugineja ph34r.gif
Atsakyti
O nuo ko tie nagai iauga? Kai negerai nukerpi? Per giliai kerpi? Ar kaip?
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T @ 2003 12 24, 03:59)
O nuo ko tie nagai iauga? Kai negerai nukerpi? Per giliai kerpi? Ar kaip?

tokia forma unsure.gif paveldejau is tecio blink.gif
Atsakyti
O as is mamos... sad.gif
Svarbiausia, kad vizualiai tai graziai atrodo, nieko ten nesimato, siaip jau paties nago forma visai normali. Tai bendradarbes darbe sakydavo - eik jau, issigalvoji... O kad ten i vidu uzlinksta ir skauda baisiausiai, tai is isores nesimato!
Atsakyti
Man gydytoja patare,kad neiaugtu kirpti nagus tiesia linija beveik ir neiskarpyti sonu visai.Pabandziau ir rodos viskas gerai dabar,ir nagai normaliai atrodo.Bet cia aisku pagal nagu forma jau,kitam tiesus kirpimas atrodys tikrai nei sis nei tas visiskai.
Atsakyti
Ot problema atsirado... Nutariau as irgi pasekt geru Rasmos pavyzdziu ir issioperuot tuos nagus von. O problema tai tokia - nzn kur tai atlieka! Kaune, ta prasme.

Radau internete - ta bendra JAV Lietuvos imone, kur Savanoriuose, kaina - konsultacija - 60 Lt, 1 nago salinimas (ten parasyta - nago salinimas, ka, ji salina? blink.gif ) - 118... V obscei sumie - 2 nagai - 296 Lt. Mnohovato... rolleyes.gif

Maniau, Ortopedine imone, pas juos ir internetiniam puslapy parasyta, ir kaina ideta... Paskambinu - sako, nedarom. Kodel, sakau, gi parasyta? Sako, dare vienas daktarelis. Isvaziavo i uzsieni pries puse metu, amen. O mes, sako, darom nagu taisyklinga uzauginima. O kas tas yr? - klausiu. O, sako, po nagu pakisam plokstele, ir paskui uzauga nagas tiesiai, ir paskui tik reikia ji teisingai taisyklingai priziuret. Nu man taip silpna isivaizdavus tik pasidare... Jezusmarija, sakau, o neskauda?! blink.gif Na, paskauda truputuka, sako. O kiek laiko trunka, klausiu. Sako, iki metu! Nu bliamba!
Tai ka, dabar as iki kito naujamecio su kazkuo po nagu vaiksciosiu?! Ka daryt? 300 moket ar pigiau kur yr, tik as nerandu? Ot skriaga smile.gif
Atsakyti
Šiaip tai Vilniuje ta paslauga vadinama - nago rezekcija, taigi irgi gaunasi lyg ir nago šalinimas..bet viso nago tikrai nešalina. kainavo ar 80 ,ar 86 lt vienas nagas rolleyes.gif O Kaune gal kokiam plastinės chirurgijos centre daro, ar kokioj tiesiog privačioje klinikoje, juk turbūt yra koks centras, kaip Vilniuje Medicinos diagnostikos..O chirurgas ir išoperuoja. Aš kreipiausi dėl šios problemos pas chirurgą, konsultacija nekainavo, nes nėra ką konsultuoti, išpjovė "problemą" ir viskas wink.gif
Atsakyti