Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras

QUOTE (nesciuke @ 2003 12 07, 12:01)
Gal kas zino kur Vilniuje nebrangiai ir gerai daro pedikiura?
Padaryciau pati sau (kaip visada) bet bijau pasilenkusi prispausti savo mazyli rolleyes.gif

Gerai daro ir manikiura ir pedikiura grozio salone "Labella"( Jaksto g. ) manikiurininke Tatjana. Pedikiuras kainuoja apie 40 lt. Man ja rekomendavo bendradarbes ir tikrai nenusivyliau. smile.gif
Atsakyti
Buvau toj Sugiharoj, bet manau, kad kaina tikrai uzlenkta blink.gif , nes kaip buvau pries pora metu paprastame salone, tai aptarnavimas toks pats buvo kaip ir cia. Tai kam moketi brangiau?
Kita karta pasinaudosiu jusu patarimais mielosios wink.gif
Atsakyti
mmm....pedikiuras... dievinu... Ir mano vyras megsta tongue.gif Budavo nueinam kartu, sedim, shnekames, kol mums nagucius tvarko biggrin.gif O va, kai mazoji atsirado, einam vienas po kito sad.gif

Siaip tai kai laukiuosi man dar labiau noras pedikiurui uzkyla - juk eini pas daktara karta per menesi, o gale neshtumo ir dazniau, o jis nieko kito ir nemato - tik "ten" ir ****** rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA2T: 16 gruodžio 2003 - 20:46
man tiesa sakant nepatiko, kai dare pedikiura salone... kazkaip jokio dzeugsmo blyn,. o dar kai su peiliuku eme padus skusti, taj maneu tuoj pasakysiu "Aciu" ir mynsiu is ten laugh.gif Geriausia pedikiura pasidarau namie...
Atsakyti
O as sekmadieni einu daryti maniskiuro+pedikiuro. Ir vyra nutariau nusivesti manikiuro. Labai jau jis nenorejo, bet sakau dirbi svaru darba prie kompo tai ko nesusitvarkai ir sventes, na del manes pabandyk, nepatiks galesi daugiau neiti. Ir ikalbejau, ziuresiu ka po visko pasakys. biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai kažkaip pamėgau "kamvila", nes ten visiškai nebrangu ir tikrai gerai dirbama (na, tik ne visos kirpėjos), bet manikiūrininkės, kosmetologė ir pedikiūrininkė tai tikrai darbą išmano. Aš einu į Viršuliškių 83, tel 241 36 27. Kaina 38 Lt, ir jei nori kojų masažo tai teks dar 6 lt primokėt, neatsimenu kiek lakavimas, lyg ir 5 lt. Aš jau užsirašiau totaliam gražinimuisi gruodžio 30 dieną, tai jaučiu ryte nueisiu, vakare tik išeisiu laugh.gif
O nagų įuagimą aš išsprendžiau grybo g-vėje, Medicinos diagnostikos centre per 1 val. tiesiog išsioperavau tuos nagus ir dabar jau pamiršau kas tai per daiktas. Išpjoviau velniop, sumokėjau 166 Lt už du nagus ir tą pačią akimirką galėjau normaliai vaikščioti. Buvo nedrąsu kišti kojas po operacijos į batus, bet mane bedrąsindami išlydėjo namo, sakydami, kad viskas, galiu pamiršti vargus ir kad net po operacijos nieko nejausiu ir neskaudės. Taip ir buvo, o kaip aš bijojau rolleyes.gif Net gėda buvo savo baimės, bet galvojau alpsiu iš strioko laugh.gif gerai, kad gyd. jau ne vienąkart matytas, tai mokėjo nuotaiką praskaidrinti
Atsakyti
Rasma, kaip tai issipjovei? O as taip prigasdinta, sako, baisiai skauda, sako, baisiai atrodo, sako, atauga... Tai ka ten galu gale pjauna? Mesas blink.gif Ir taip jau lieka ant amziu amzinuju???
Atsakyti
laba diena..ot žmonės mėsgat gąsdinti, turbūt nuo to geriau jaučiasi, kai kitam nerimas...Nė velnio neskauda, nė trupučio, nei per operaciją, nei po jos..Drįsiu parašyti visą teisybę. Atėjau šlubčiodama kaip reikalas, pirštai raudoni, nagai įaugę taip, kad net liesti nereikia, savaime skauda..Išdėstė visą teisybę, kad operacija padeda atsikratyti bėdų, kad itin mažam proc. žmonių gali pasikartoti nago įaugimas, bet tai itin retai ir kartojasi tik tiems, kurių nago "guolis" (????) kažkoks itin storas ar tvirtas..neprisimenu labai tiksliai. Sutikau "pjauti". Nuvedė, paguldė, išsitraukė švirkštą su anestetikais irpasakė, kad dabar suleis, jog nuskausminti. Va tada jau ir nukaitau, galvoju bliamba kai pavarys po nagu tiksliai nualpsiu..bet pajutau tik vos vos dilgtelėjimą ir tuoj pat pirštai ėmėdaryti sunkūs, "šalti".kai jau suveikė nuskausminatys, tai dar pabaksnojo ar tikrai nejaučiu, paėmė skalpeliuką ir per visą nago ilgį įpjovė toje pusėje kur įaugęs nagas, tada paėmė kažkokios rūgšties, užlašino ir buvo suardytas nago gyvuonis ar pan, ar "guolis" nebepamenu kaip vadinosi tas dalykas..Operacija baigta, apklijavo pleistruku ir patvarkė kitos kojos nagą, apklijavo, liepė stotis, autis batus ir varyti namo..Nereikėjo nei jokių perrišimų, pasiūlė tik pasitepti kažkokiu kremuku dėl viso pikto, kai nuklijuosiu tuos pleistriukus..Ir nebuvo jokio skausmo, kai kojų pirštai "atitirpo", galėjau nešioti ir siauriausius batus, žaizdelės sugijo, ir dabar ten kur turėtų būti nagas, pačiame nago pakraštyje, per visą nago ilgį yra tik oda, bet vizualiai tai nepastebima, nebent darant pedikiūrą tai pastebi pedkiūrininkė
Atsakyti
Oho... Ir nebeatsistatys tas "guolis"? O kur tau dare? Kazin, Kaune ar daro? O kita vertus, mane Kaune gasdino - tai gal Kaune mesas pjausto, o Vilniuj svelniai? sad.gif
Atsakyti
Sakė, kad neatsistatys greičiausiai. na bent jau daugiau nei dveji metai ramu, pamiršau tas bėdas nors anksčiau nuolat vargdavau. Daug kur daro tas įaugusio nago rezekcijas, nes tai pasirodo paprasta. Kaune geresnėje klinikoje ar kur kokias plastines operacijas atlieka irgi turėtų daryt, tik turbūt kainos skirtingos. Vilniuje daro Medicinos diagnostikos centre, Baltijos- Amerikos klinikoje, Grožio ir kosmetologijos centre Sugiharos g-vėje. O nagas atrodo įprastai ir nieko baisaus man neteko pamatyt wink.gif
Atsakyti
Tada ir as noriu!
O jeigu vieno nago iauga abi puses, tai ar tik viena galima operuot? Ta prasme, nelabai as isivaizduoju, kaip tai atrodo, bet jei abu sonus ispjaus, tai ant ko tada nagas laikysis?
Atsakyti
Nu as tai prisipazinsiu, ne karto pedikiuro nesu dariusi blush-anim-cl.gif Bet ir nago iaugimo problemeliu ne karto nesu turejusi rolleyes.gif
Atsakyti