Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras

O as kaimiete, sulaukus 25 metu, dar nei karto nesidariau pedikiuro. Bet pries gimdyma gal reikes nulekt susitvarkyt save, nes jauciu as busiu save pamirsus kai lelis gims.
Atsakyti
Niu va, sedziu jau su pirstu apibintuotu... Padariau paprasciausia varianta - paklausiau savo seimos gydytojos, ka man daryt, tai ji mygom israse siuntima, nuvaziavau i 3cia ligonine ir mane ispjove. Uz aciu... Ir taip su meile ir demesiu, skustis negaleciau smile.gif Veiksmas truko 15 min. maximum. O as net nesitikejau, maniau, paskirs data po 3ju savaiciu, o cia... Paskambinau i informacija, sakau, kada galima, sako - kada geidaujat, pas mus chirurgas kiaura para... Nuvaziavom gal po septyniu vakaro, maniau, jau kai grus mus is cia smile.gif Bet ne.
Chirurgas atejo sau su sesute ir gera nuotaika, sako - na kaip, sesute, ar turim tvarsciu - sesute sako, aisku kad turim. Sako, o siulu? Sesute sako, pakankamai. Na tai gerai, sako, sitai merginai (MERGINAI! thumbup.gif ) ispjausim ir nesugaisim, sako, as dabar geras. As pareiskiau, kad jauciuosi pamaloninta, butu griaudu, jei jis siandien butu kiek prastesnis, i ka visi choru zvygtelejom ir issimesinejom. Baisiai norejau stebet operacija, bet neleido - veltui, as visai nebijau kraujo, o operacija gi ne kasdien pamatysi smile.gif Sake, dar pati ismoksi, tada musu, mediku nebereikes... As gincijausi, sakiau, kad noriu pamatyt, kaip jus ta naga siusit, i ka chirugas atsake issiurbinsias skylutes, kaip sagai, bet kadangi itartinai kikeno paskui, tai as nepatikejau smile.gif

Na va... Kaip ten reklamoj sake - vakar buvo linksma... O dabar labai bijau eit persirist. Sake, eit siandien, o as bijau. Kraujo tai buvo? Bintas gal prilipo, o kaip ji ten lups blink.gif Vajezus, neisiu ph34r.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif

Norejau klaipedieciu pasiteirauti, kur gerai atliekamas pedikiuras ir manikiuras Klaipedoje ir kokios kainos. Noriu vienam artimam zmogui padaryti tokia dovanele, todel nezinau koki salona issirinkti... sad.gif


Atsakyti
'Vėtrungėj" man visai patinka. Salonas vadinasi "Vėtrūnė" be rods.Pabandyk ten. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (nere @ 2004 12 04, 13:49)
'Vėtrungėj" man visai patinka. Salonas vadinasi "Vėtrūnė" be rods.Pabandyk ten. smile.gif

rolleyes.gif zinau ta salona, nes ten vasaros pabaigoje auskara veriausi.
O gal zinai kokios ten kainos, manikiuro ir pedikiuro ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Pikciurna_ @ 2004 12 05, 12:50)
rolleyes.gif zinau ta salona, nes ten vasaros pabaigoje auskara veriausi.
O gal zinai kokios ten kainos, manikiuro ir pedikiuro ? rolleyes.gif

siaip man atrodo kad kainos ten gan nemazos.
galiupasiulyt kita kirpykla naujuosiuose rajonuose prie kalifornijos
manikiuras su lakavimu 12Lt
deja pedikiuro nezinau
Atsakyti
QUOTE (Laura_k @ 2004 12 05, 12:55)
QUOTE (Pikciurna_ @ 2004 12 05, 12:50)
rolleyes.gif  zinau ta salona, nes ten vasaros pabaigoje auskara veriausi.
O gal zinai kokios ten kainos, manikiuro ir pedikiuro ?  rolleyes.gif

siaip man atrodo kad kainos ten gan nemazos.
galiupasiulyt kita kirpykla naujuosiuose rajonuose prie kalifornijos
manikiuras su lakavimu 12Lt
deja pedikiuro nezinau

laugh.gif Tai as pati uz Kalifornijos gyvenu... rolleyes.gif
Na noreciau vienam zmogui dovana kaledine padaryti... pedikiuro ir manikiuro paslauga kokiam nors salone, tai vat... dabar ir idomu, kokios kainos skirtinguose salonuose unsure.gif
Atsakyti
o gal kas buvot prisiklijavus nagus? Idomu ar toki dalyka dar daro? Siaip man tik vienam vakareliui, nes lelius dar mazas rolleyes.gif . gal zinot kur ta daro ir kiek kainuoja. Ir apskritai, nenukris jie man blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE (westa @ 2004 12 06, 17:46)
o gal kas buvot prisiklijavus nagus? Idomu ar toki dalyka dar daro? Siaip man tik vienam vakareliui, nes lelius dar mazas rolleyes.gif . gal zinot kur ta daro ir kiek kainuoja. Ir apskritai, nenukris jie man blink.gif ?

Manyciau kiekviename salone tuos nagus priklijuoja, tereikia nueiti i koki salona ir paklausti... rolleyes.gif
Atsakyti
As tai istisai blogai vasar nusikerpu,ir ant rudens prasidea iauginejimai iki pamelynavimo.Viena karta ispjove chirugas.
O dabar atradau gydomaji pedikiura. thumbup.gif Ortopedijos klinikoj.Sutvarko viska,pasiulo gydyma ir t.t.O viskas vyksta ne mirkymo vandeny budu o su tokiais keiciamais antgaliais.
Man patiko del to kad salonuose pedikiuras vyksta 1-1.5 val.O ten 30 min.Ir dar po saloninio pedikiuro taip kulnus nudrozia,kad basa negali nusiaut,nes paskui vel per savaite taip uzauga. mad.gif
Zodziu,esu labai patenkinta,es siauresniuose batuose,nereikia kaukti kai kur nors netycia trinkteli. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2004 01 30, 08:53)
nuvaziavau i 3cia ligonine ir mane ispjove. Uz aciu... Ir taip su meile ir demesiu, skustis negaleciau smile.gif


Ar kartais ne gerb. Spucis tamsta pjauste?
Atsakyti
o as vakar dariausi pedikiura salone, man visada gerai padaro, labai patenkinta:)
Atsakyti