Įkraunama...
Įkraunama...

"BERGHOFF" puodai

QUOTE(ziza @ 2006 08 25, 08:22)
Papasakokit kaip kepat keptuvėj be riebalų mėsą(ar visokią kepat ar tik sprandinę, kuri turi iš savęs riebaliuko), ar įmanoma blynus be riebalų kept ir kaip verdat bulves su šaukštu vandens? Iki kokios temperetūros kaitinat, kada ją mažinat ir t.t.? 4u.gif


Keptuvėje aš kepu visokią mėsą: oaukštieną, kiaulineą ir t.t. Svarbu, kad keptuvė butų gerai įkaitus. Sudedi, paspaudi ir uždengi kokioms 3-5 min, priklausomai nuo mėsos. Ji pati atšoka. O be vandens ar su šaukštu jo virti nebandžiau, bet bulvėms išties nedaug jo reikia. ir šiaip - patinka man tie puodai biggrin.gif
Atsakyti
Ir mes neseniai pas draugę išbandėme jos naujus Berghof puodus,tai labai man jie patiko ir mastau pati juos įsigyti thumbup.gif
Tiesa patiekalus gamino kaip įprasta.
Atsakyti
Aš taip pat negaliu atsidžiaugti šiais puodais thumbup.gif clap.gif Keptuvėje, be jokių riebalų, taip kaip ir mėsą, aš kepu ir kotletus. Ir skonis visai kitoks, nei kotletai kepti aliejuje. O jau ant garų virtos daržovės thumbup.gif , niam, niam essen.gif
Atsakyti
QUOTE(mėlinytė @ 2006 08 26, 16:52)
Aš taip pat negaliu atsidžiaugti šiais puodais  thumbup.gif  clap.gif Keptuvėje, be jokių riebalų, taip kaip ir mėsą, aš kepu ir kotletus. Ir skonis visai kitoks, nei kotletai kepti aliejuje. O jau ant garų virtos daržovės  thumbup.gif

as, nors jau antras menuo turiu siuos puodus, bet nesu bandziusi beveik jokiu ju pribumbasu biggrin.gif Siandien kepiau kotletus, tai buvo mintis pabandyti be riebalu, bet pabijojau, kad kotletam nepritaikyta, tik mesai doh.gif Turiu ir garu puoda, bet dar nei karto nebandziau blink.gif stovi, net nepajudintas.
Kazi, kaip is tikruju ar galima bulves virti su slakeliu vandens g.gif
Atsakyti
Nu, nezinau... ka ne taip padarem, bet as drauge paagitavau pabandyti virti bulves. I salta puoda sudejom bulves, ipylem sauksta vandens, uzdengem dangti... bet jos pridege(drauge sake visada verda su dideliu kiekiu vandens). Kepem miltinius blynus be aliejaus. Ikaitinom keptuve iki kol vandens laselis lakste kaip gyvsidabris. I keptuve pylem blynu tesla. Jei laukem kol jie atsoks patys-tai sudege, o jei bandem nesudeginti-gavosi sudraskytinis. Zodziu, pamate rezultata-plovem keptuve ir kepem su aliejum. Tai visgi, ka darem ne taip, jei visiems gaunasi, o mums nesigavo? g.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Jei gerai atsimenu, ta man pardaveja sake, kad tik mesa tinka kepti be riebalu, bet ne blynus g.gif Gal kazka maisau, jei taip tai pataisykit, paciai butu idomu isgirsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 08 26, 18:18)
Nu, nezinau... ka ne taip padarem, bet as drauge paagitavau pabandyti virti bulves. I salta puoda sudejom bulves, ipylem sauksta vandens, uzdengem dangti... bet jos pridege(drauge sake visada verda su dideliu kiekiu vandens). Kepem miltinius blynus be aliejaus. Ikaitinom keptuve iki kol vandens laselis lakste kaip gyvsidabris. I keptuve pylem blynu tesla. Jei laukem kol jie atsoks patys-tai sudege, o jei bandem nesudeginti-gavosi sudraskytinis. Zodziu, pamate rezultata-plovem keptuve ir kepem su aliejum. Tai visgi, ka darem ne taip, jei visiems gaunasi, o mums nesigavo? g.gif  unsure.gif  unsure.gif

keptuvej tik mesa sake galima,man ir sake kad blynu nelabai schmoll.gif
as dabar kepu kugeli keptuvej,zesim kas gausis biggrin.gif
o vat su bulvem tai tikrai idomu g.gif ,as tai vis nesirystu isbandyt be vandens.
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 08 26, 19:18)
Nu, nezinau... ka ne taip padarem, bet as drauge paagitavau pabandyti virti bulves. I salta puoda sudejom bulves, ipylem sauksta vandens, uzdengem dangti... bet jos pridege(drauge sake visada verda su dideliu kiekiu vandens). Kepem miltinius blynus be aliejaus. Ikaitinom keptuve iki kol vandens laselis lakste kaip gyvsidabris. I keptuve pylem blynu tesla. Jei laukem kol jie atsoks patys-tai sudege, o jei bandem nesudeginti-gavosi sudraskytinis. Zodziu, pamate rezultata-plovem keptuve ir kepem su aliejum. Tai visgi, ka darem ne taip, jei visiems gaunasi, o mums nesigavo? g.gif  unsure.gif  unsure.gif

tai gal pas jus tas pigesnis variantas?kuris nekepa be riebalu g.gif
Atsakyti
Merginos o kur galima butu internete rasti ju kainas?
Atsakyti
aš rinkinuką kur esu nusižiūrėjus(6 dalių,nors rašo 12,matyt dangčiai atskirai skaičiuojas smile.gif )tai kainuoja šiek tiek virš 600lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipima @ 2006 08 30, 20:54)
aš rinkinuką kur esu nusižiūrėjus(6 dalių,nors rašo 12,matyt dangčiai atskirai skaičiuojas  smile.gif )tai kainuoja šiek tiek virš 600lt.  4u.gif



O kur galima ju kaune butu paziureti gal zinai?
Atsakyti
nusipirkau rinkini uz 559lt. ax.gif raso,kad 20daliu su viskuo.puodai:6,8l;3,7l;1,6l.puodas su ilga rankena 1,6l.keptuve 2,7l;24cm.dangciai ne stikliniai,nes su stikliniais,sake garantijos neduoda.dar yra fritiurines krepselis,vienas puodas pasidaro 2aukstu,2 indai su vakuminiais dangteliais maistui laikyti,ant didziausio puodo l.patogiai tarka uzsideda ir dar ten 3smulkmenos ax.gif vakar kepiau mesa be riebalu,tai nelabai gavosi blush2.gif mesa nesudege,sultinga buvo,bet keptuve apsvilo(visi degesiai liko ant keptuves).manau,kad bent kelii lasai aliejaus reikalingi 4u.gif .puode 2aukstu viriau bulves su pora saukstu vandens apacioj,o virsui darzoves,tai l.skaniai gavosi essen.gif nieko nesudziau,tik isvirus bulves pabarsciau krapine druska.
Atsakyti