Įkraunama...
Įkraunama...

"BERGHOFF" puodai

QUOTE(Kuzia @ 2006 08 17, 17:07)
Reklama  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ???

Laukiu atsakymo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 08 17, 21:22)
Laukiu atsakymo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kieno? Kad niekas nieko neklausė rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 08 17, 20:31)
Kieno? Kad niekas nieko neklausė rolleyes.gif  lotuliukas.gif

Paskaityk atidziau ,as niedulio klausiau 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau aš Beghofus, bet nenaudoju. Užkursiu, kai į naujus namus įsikelsim smile.gif Pardavėja sakė, kad galima tame puode bulves ant šaukšto vandens išvirti g.gif Gal kas bandėt? Skamba nepatikimai schmoll.gif O draugė irgi tuos puodus turi tai pagal pardavėjos pasiūlymą bandė ant labai silpnos ugnies mėsą be riebalų troškinti. Nu jai svyla g.gif Tai ar darom kažką ne taip, ar čia tik pasakas seka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 18 rugpjūčio 2006 - 06:59
QUOTE(light blue @ 2006 08 18, 06:58)
Nusipirkau aš Beghofus, bet nenaudoju. Užkursiu, kai į naujus namus įsikelsim smile.gif Pardavėja sakė, kad galima tame puode bulves ant šaukšto vandens išvirti  g.gif Gal kas bandėt? Skamba nepatikimai  schmoll.gif O draugė irgi tuos puodus turi tai pagal pardavėjos pasiūlymą bandė ant labai silpnos ugnies mėsą be riebalų troškinti. Nu jai svyla  g.gif Tai ar darom kažką ne taip, ar čia tik pasakas seka  g.gif

Supranti nematau kaip jinai gamina,tai negaliu pasakyti ką jinai daro blogai,nes mėsa troškinasi puikiai.Va jeigu kepa ant mažos ugnies tai tikrai pritrauks.Gal ji norėdama troškinti deda i įkaitusia keptuvę?Nes troškinant puodas ar keptuvė turi buti šalti, o kepant keptuvę būtina ikaitinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 08 18, 08:30)
Supranti nematau kaip jinai gamina,tai negaliu pasakyti ką jinai daro blogai,nes mėsa troškinasi puikiai.Va jeigu kepa ant mažos ugnies tai tikrai pritrauks.Gal ji norėdama troškinti deda i įkaitusia keptuvę?Nes troškinant puodas ar keptuvė turi buti šalti, o kepant keptuvę būtina ikaitinti. 4u.gif

Kai jau man prasidės kepimo virimas su šiais puodais sezonas tada kreipsiuosi pas pačią patarimų nuo A iki Z mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek supratau iš praktikos, šie puodai geri tuo, kad:

1. galima anksčiau išjungti ir juose maistas baigia virti/troškintis nuo dugne likusios šilumos;
2. galima ilgiau išlaikyti šiltą maistą lotuliukas.gif
3. Galima naudoti šiek tiek mažiau riebalų/vandens.

Na, visoskios kruopos ir bulvės gražiau išverda dar.

O kai norėjau Akropoly pirkti tik reikalingus puodus, teko nusivilti, nes ten "neiškomplektuoja", tai nusipirkau Kaune. Tokius pačius tik reikalingą skaičių ir dydžius. Ve.
Atsakyti
QUOTE(princiupesa @ 2006 08 18, 08:49)
Kiek supratau iš praktikos, šie puodai geri tuo, kad:

1. galima anksčiau išjungti ir juose maistas baigia virti/troškintis nuo dugne likusios šilumos;
2. galima ilgiau išlaikyti šiltą maistą  lotuliukas.gif
3. Galima naudoti šiek tiek mažiau riebalų/vandens.

Na, visoskios kruopos ir bulvės gražiau išverda dar.

O kai norėjau Akropoly pirkti tik reikalingus puodus, teko nusivilti, nes ten "neiškomplektuoja", tai nusipirkau Kaune. Tokius pačius tik reikalingą skaičių ir dydžius. Ve.

Aš norėjau paklausti idomumo dėlei kokios serijos tie puodai?Gal zeno?
Atsakyti
Aš esu šių puodų gerbėja....
man viskas sekasi gerai (nes esu nebloga šeimininkė). šiuose puoduose viskas gaminasi greitai, maistas ilgai išlieka karštas, net skonis yra kitoks (pvz plovo) tų privalumų yra ir daugiau, o gaminimui be vandens naudoju dviejų aukštų puodą, tada verda garuose, skonis iš viso superinis: bulvių sūdyti nereikia, daržovės nesuglemba, nepraranda formos ir spalvos. ( gana čia tos reklamos, Berghofas man nemoka smile.gif))
Beja iš Dovilės G. gavau visokių man reikalingų konsultacijų. Tai puiki konsultantė, labai maloni mergina. Ačiū. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flesi: 24 rugpjūčio 2006 - 15:13
Aš beveik metai turiu šiuos puodus ir atsidžiaugti negaliu biggrin.gif
Mėsą pora kartų pritraukė, kol nesupratau, kad nereikia taip anksti ugnies sumažinti. O be riebalų ji iškepa puikiai , o ir troškinti galima labai puikiai į ta pačią ketuvę įpylus vandens ir sudėjus priedus. O šiloma tikrai labai ilgai ir gerai laiko.
Viežo, radau tai ko ieškojau ax.gif
Atsakyti
Papasakokit kaip kepat keptuvėj be riebalų mėsą(ar visokią kepat ar tik sprandinę, kuri turi iš savęs riebaliuko), ar įmanoma blynus be riebalų kept ir kaip verdat bulves su šaukštu vandens? Iki kokios temperetūros kaitinat, kada ją mažinat ir t.t.? 4u.gif
Atsakyti
as kaip supratau(akropoly pardaveja sake),kad tie puodai,kur komplektas apie 350lt kainuoja,nekepa be riebalu ir neverda be vandens ax.gif .nu bet ten ir pardaveja tokia buvo blink.gif buciau pirkus keptuve,bet kazkaip ji nepuole aiskinti,kuri geresne ir t.t.issiaiskinau tik,kad kepa be riebalu,kur apie 170lt.nusprendziau geriau i Gariunus nuvaziuoti 4u.gif
Atsakyti