Įkraunama...
Įkraunama...

"BERGHOFF" puodai

Sveikutės,
norėjau paklausti.Kažin Kauno bezėse gerus Berghoff pardavinėja.Ar ten ne kokia padielka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atgaja @ 2006 09 27, 09:35)
Parduotuvėj Zeno rinkinio kaina 849 lt, Gariūnuose - 630 lt, tai kaip čia pasakius ar tas skirtumas toks jau neženklus...

Visoje rinkoje pabrango plienas todėl ir puodai pabrango,o gariūnuose pardavinėje pigiau ,nes yra dar seno vežimo po kokio mėnesio pabrangs ir gariūnuose tuomet vėl skirtumas nebus didelis kaip ir buvo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DovileG.: 29 rugsėjo 2006 - 06:37
tai reikia greiciau susipirkt viska kol dar yra seno vezimo tongue.gif
Atsakyti
Iš pradžių Berghoff puodu labai džiaugėmės (pirkom puodą su tinkleliu garinimui), ns maistas, jame gamintas, tikrai skanesnis nei paprastame, bet po 3-4 men. naudojimo pan. 2-3 kartus per savaitę jis pasidarė nebesandarus, netgi labai nesandarus. Tai maistą gaminti reikia daug ilgiau, nebe taip skaniai išeina, labai garuoja per dangčio ar sietelio šonus ir pan. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2006 09 28, 09:12)
Sveikutės,
norėjau paklausti.Kažin Kauno bezėse gerus Berghoff pardavinėja.Ar ten ne kokia padielka? ax.gif


Aš pirkau Bazėje, mano supratimu ir iš patirties - tai tie patys puodai (apžiūrėjau parduotuvėje palyginimui), tik šiek tiek pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 09 29, 12:36)
Aš pirkau Bazėje, mano supratimu ir iš patirties - tai tie patys puodai (apžiūrėjau parduotuvėje palyginimui), tik šiek tiek pigiau  4u.gif

Tai va,bazėse pigiau.Ir aš galvoju tenais įsigyti puodus.O dabar žinau kad ne padielka,tai reikės prie progos nuvažiuoti ir nusipirkti smile.gif
Ačiukas ypata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2006 09 29, 11:40)
Tai va,bazėse pigiau.Ir aš galvoju tenais įsigyti puodus.O dabar žinau kad ne padielka,tai reikės prie progos nuvažiuoti ir nusipirkti smile.gif
Ačiukas ypata 4u.gif

Na kiek dirbu tai tik viena kart esu susidurus su padielka,ir jie skiriasi nuo originalo. smile.gif
Atsakyti
Planuoju pirkti Berghoff puodus. Ka patartumete isigyti ? Gal yra keletas universaliu puodu, kokia keptuve.
Labai dekoju visoms uz patarimus. Pirkinys planuojamas kita savaite.
Atsakyti
Nagi, ar niekas negali patarti kokius puodus pradziai vertetu isigyti ? 4u.gif
Atsakyti
PIRK VIENĄ PUODĄ, NEDIDELĮ, KOKIŲ 2 LITRŲ IR SUPRASI, AR TAU JIE TINKA, NES NEDIDELIO PUODO VISTIEK REIKIA, MAN ŠIAIP JAU GERESNI ZEPTER, NES TURIU IR TUOS , IR TUOS, O YPAČ gera Zepter keptuvė-troškintuvas, nes joje gali tikrai gaminti be riebalų ir vandens, bet tam yra kita tema, nenoriu plėstis.
Atsakyti
Sveiki, ruošiamės pirkti keptuvę, bet tefloną valgyt jau atsibodo. Nežinot, Berghoff gamina titano lydinio ar bent titano dangos keptuves? Ar tik 18/10 plieno? Visai susigundyčiau ir plienine, tačiau perskaičius temą susidaro įspūdis, kad tokia keptuvė kaprizinga labai, daugiau troškinimui. O man reikia visko viename, nes nėr vietos 3 keptuvių skirtingiems produktams laikyti...
Atsakyti
Beje, žinau, kad yra teflono ir platinos lydinio padengimas. Bet vistiek teflonas man kaip keiksmažodis...
Be to, kai viryklė dujinė, greitai perkaitint galima, ir vėl negerai...
Atsakyti