Įkraunama...
Įkraunama...

"BERGHOFF" puodai

Aš turiu nusipirkusi Borner firmos keptuvę su titano keramine danga. Super daiktas thumbup.gif Anksčiau turėjau keptuvę su teflonu ir tikrai buvau ja patenkinta, bet nera ko lyginti su dabartine.
Atsakyti
QUOTE(asara @ 2006 10 03, 12:20)
Planuoju pirkti Berghoff puodus. Ka patartumete isigyti ? Gal yra keletas universaliu puodu, kokia keptuve.
Labai dekoju visoms uz patarimus. Pirkinys planuojamas kita savaite.



Naudoju siuos puodus jau gal 5-6 metai.Pirkau Gariunuose.Kad ne padielka,galima spresti gal is to,kad dezeje buvo ir kulinarine knyga (gal vokieciu kalba,jau net nepamenu gerai smile.gif ir tokia garantine kortele (kaip banku atsiskaitymo korteles)
Puodai labai geri o va keptuvej galima tik troskinti.Kepti nieko neiseis,nes viskas prilimpa prie dugno.Taip ir stovi praktiskai nenaudojama.
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2006 10 23, 11:38)
Naudoju siuos puodus jau gal 5-6 metai.Pirkau Gariunuose.Kad ne padielka,galima spresti gal is to,kad dezeje buvo ir kulinarine knyga (gal vokieciu kalba,jau net nepamenu gerai  smile.gif ir tokia garantine kortele (kaip banku atsiskaitymo korteles)
Puodai labai geri o va keptuvej galima tik troskinti.Kepti nieko neiseis,nes viskas prilimpa prie dugno.Taip ir stovi praktiskai nenaudojama.

as kugeli keptuvej kepu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2006 10 23, 13:35)
as kugeli keptuvej kepu thumbup.gif

O tai pas tave toj keptuvėj rankena nusiima? Pas mane toj nenaudojamoj tai nenusiima schmoll.gif , o su ja į dukofkę tai nekiši bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2006 10 23, 14:07)
O tai pas tave toj keptuvėj rankena nusiima? Pas mane toj nenaudojamoj tai nenusiima schmoll.gif , o su ja į dukofkę tai nekiši bigsmile.gif

Šiaip toj keptuvėj tikrai galima kepti mėsą,labai gerai iškepa ir troškinti daržoves be jokių prieskonių labai sveika ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
As ir planuoju vaziuoti nusiziuret sios firmos puodus ir tada jau issirinkus ciupt thumbup.gif
Atsakyti
Jau beveik menuo kai dziaugiames BERGOFF puodais,pirktais Gariunuose. Issirinkome Zeno modeli, jokiu termoreguliatoriu, stikliniu dangciu,plastmasiniu rankeneliu......
Tiek parduotuveje, tiek Gariunuose sake, kad sis modelis kol kas pats geriausias, tik kainos skirtumas apie 200 Lt.
O kad orginalas tai tikirai, gavome garantine kortele ir pasake kur kreiptis jeigu kas atsitiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HERBERA: 26 spalio 2006 - 17:17
O BERGNER tai paciai firmai priklauso ar cia jau kita g.gif
Atsakyti
QUOTE(HERBERA @ 2006 10 26, 17:20)
Jau beveik menuo kai dziaugiames BERGOFF puodais,pirktais Gariunuose. Issirinkome Zeno modeli, jokiu termoreguliatoriu, stikliniu dangciu,plastmasiniu rankeneliu......
Tiek parduotuveje, tiek Gariunuose sake, kad sis modelis kol kas pats geriausias, tik kainos skirtumas apie 200 Lt.
O kad orginalas tai tikirai, gavome garantine kortele ir pasake kur kreiptis jeigu kas atsitiktu.

Jums melavo ta garantine kortele Lietuvoj negalioja,ji tik garantuoja kad jus nusipirkot originala.Garantija galioja tik pateikus parduotuves ceki. schmoll.gif
O kainos skirtumas toks didelis todel kad gariunuose senesnio vezimo komplektai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DovileG.: 26 spalio 2006 - 22:13
Gavau siuos puodus vestuviu proga, jau sesi metai naudoju thumbup.gif
Maciau naujasniu modeliu ir uzsinorejau ax.gif

QUOTE(Dacor @ 2006 10 23, 11:38)
Naudoju siuos puodus jau gal 5-6 metai.Pirkau Gariunuose.Kad ne padielka,galima spresti gal is to,kad dezeje buvo ir kulinarine knyga (gal vokieciu kalba,jau net nepamenu gerai  smile.gif ir tokia garantine kortele (kaip banku atsiskaitymo korteles)
Puodai labai geri o va keptuvej galima tik troskinti.Kepti nieko neiseis,nes viskas prilimpa prie dugno.Taip ir stovi praktiskai nenaudojama.


Galima kept toj keptuvej, tik reikia labai stipriai ikaitinti. Tada neprilimpa.
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2006 10 23, 12:38)
.Kepti nieko neiseis,nes viskas prilimpa prie dugno.Taip ir stovi praktiskai nenaudojama.


man atrodo yra keptuves troskinimui ir kepimui atskirai.

O siaip man sie puodai -super ir kaina prieinama ir kokybe gera.
As tik juos ir pirksiu.
nes kol gyvenau pas tevus - labai smagiai juos naudojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 10 24, 21:21)
Šiaip toj keptuvėj tikrai galima kepti mėsą,labai gerai iškepa ir troškinti daržoves be jokių prieskonių labai sveika ir skanu  thumbup.gif

Ai.... Gal nebegadinsiu mėsos ax.gif ...
Atsakyti