Įkraunama...
Įkraunama...

"BERGHOFF" puodai

QUOTE(DovileG. @ 2006 10 26, 23:14)
Jums melavo ta garantine kortele Lietuvoj negalioja,ji tik garantuoja kad jus nusipirkot originala.Garantija galioja tik pateikus parduotuves ceki. schmoll.gif
O kainos skirtumas toks didelis todel kad  gariunuose senesnio vezimo komplektai.

mes pirkom Akropoly siuos puodus(ju parduotuvej).bet jau tokia vepla ten buvo pardaveja doh.gif (jau rasiau anksciau),bet kai mes paklausem,kas cia per kortele?tai ji peciais patrauke doh.gif tipo nieko ji nereiskia lotuliukas.gif o pasirodo,kad tai garantine korta thumbup.gif beje senukuose musu komplektas kainuoja tiek pat.tai gal net geriau apsimoketu ten pirkti,nes su kortele gautum tasku g.gif bet siaip esu labai patenkinta puodais thumbup.gif
Atsakyti
As esu labai patenkinta sios firmos produkcija thumbup.gif . Kaina atitinka kokybe 4u.gif .
Atsakyti
Nusipirkau sios firmos du puodus, tarka ir peilius. esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2006 10 28, 12:12)
Nusipirkau sios firmos du puodus, tarka ir peilius. esu patenkinta.

o tarka gerai tarkuoja g.gif pas mus puodu komplekte buvo tokia,kur ant puodo arba indo kaip dangtis uzsideda i tarkuoji.bet,kad ji visai neastri blink.gif su lenkiska uz 3lt.greiciau sutarkuoju lotuliukas.gif o tikejausi,kad bus labai patogu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas galit pasakyti ar kokiu receptu parasyti kaip reikia gaminti garais. Turiu ta daikta kur ant puodo dedasi su skylutem.Labai noreciau ka nors pagaminti garais, bet nezinau nei kaip, nei kiek laiko. Labai lauksiu. Aciu
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2006 09 15, 14:16)
man beda atsitiko verysad.gif vakar pietus darant palikau puodo dangti ant ugnies, kvailas neapsiziurejimas. Kad kazkas svyla suzinojau tik is kvapo doh.gif Dabar toks negrazus tas dangtis, bandziau su milteliais tuos juodulius nusveisti, bet tik truputi vaizdelis is virsaus pagerejo, o is apacios tai doh.gif Gal, kas zino, ar girdejo, ar pridirbe panasiai buvo, kuom valyti, kad iki minimumo apvalyti tokius degesius unsure.gif


Sniurke gal jau kaip nors atsveitei?
Man irgi aktualu kaip svilesius nusveisti blush2.gif Man labai smarkiai prisvilo puodo vidus. Su šveitimo milteliais nedrąsu, kad nepagadint ko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 11 06, 22:40)
Sniurke gal jau kaip nors atsveitei?
Man irgi aktualu kaip  svilesius nusveisti blush2.gif Man labai smarkiai prisvilo puodo vidus. Su šveitimo milteliais nedrąsu, kad nepagadint ko ax.gif

As irgi kol ipratau prie tu puodu, prisvilinau vaikui kosytes bevirdama. Bet nesmarkiai. Tai pamirkydavau ir svylesiai patys atsokdavo.
Atsakyti
ech... šį kartą aš ne apie paprastą prisvilinimą. Vyras paliko ant ugnies puodą su maisto likučiais. Trims valandoms doh.gif . Gerai kad viskas gerai baigėsi. Gerai kad liepsna vos vos ruseno ( ne iki galo užsuko dujas).
Užtat akivaizdžiai įsitikino kokie atsparūs tie puodai, nes vis burblendavo dėl jų kainos biggrin.gif .
Atsakyti
turime siu puodu rinkini.

pirkome juos seniai, kai dar mazai kas sia firma zinojo. tad jie nebuvo tuomet tokie brangus kaip dabar.
as labai patenkinta siais puodais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o gal galit pasakyti kuo skiriasi MASTER LINE ir CLASSIC LINE serijos puodai?
Atsakyti
gal kas nenaudoja ir norėtų parduoti indą su skylutėm gaminimui ant garų?
Atsakyti
QUOTE(Ingulė @ 2006 11 07, 15:21)
o gal galit pasakyti kuo skiriasi MASTER LINE ir CLASSIC LINE serijos puodai?

cast line yra serija su teflonu ir puodai ir keptuves.
Papildyta:
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 10 27, 19:46)
mes pirkom Akropoly siuos puodus(ju parduotuvej).bet jau tokia vepla ten buvo pardaveja  doh.gif (jau rasiau anksciau),bet kai mes paklausem,kas cia per kortele?tai ji peciais patrauke  doh.gif tipo nieko ji nereiskia  lotuliukas.gif o pasirodo,kad tai garantine korta  thumbup.gif beje senukuose musu komplektas kainuoja tiek pat.tai gal net geriau apsimoketu ten pirkti,nes su kortele gautum tasku  g.gif bet siaip esu labai patenkinta puodais  thumbup.gif

jokiu tasku niekur su sia kortele nedalina cia tiesiog gamintojo garantine kortele ir tiek........nei vienoj BergHOFF pard jos negalioja.
Atsakyti