Įkraunama...
Įkraunama...

"BERGHOFF" puodai

QUOTE(KristiTal @ 2006 10 28, 11:12)
Nusipirkau sios firmos du puodus, tarka ir peilius. esu patenkinta.

turiu ir as tuos peiliu. Pirkau 2 skirtingo dydzio, tipo profesionalus. Sake galasti tai labai retai, tik neivardino kas kiek laiko biggrin.gif Zodziu, atsipo gal net greiciau nei tie kur maximose 5 lt. kainuoja

QUOTE(Yo-yo @ 2006 11 06, 21:40)
Sniurke gal jau kaip nors atsveitei?

Deja, ne verysad.gif Tas dangtis, taip ir liko toks rudoko metalo spalvos. Gerai, kad nors neilgam buvau palikusi, tai nors nelabai i akis krinta, teisingiau tik man kliuna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 11 lapkričio 2006 - 18:29
Sveikos labai noreciau isigyti garu puoda berghoff gal kas zinote kiek jis kainuoja ir kaip juo naudotis? aciu
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2006 11 12, 11:28)
Sveikos labai noreciau isigyti garu puoda berghoff gal kas zinote kiek jis kainuoja ir kaip juo naudotis? aciu


Aš turiu, bet naudojau gal tik kartą blush2.gif
Jis buvo komplekte, tai kiek atskirai kainuoja - nežinau. O naudoti labai paprasta: apačioje pripili vandens, į garinimo indą sudedi ką nori troškinti ir uždedi virš virti pastatyto vandens. Tame vandenyje gali pvz kokius ryžius virti ar pan. Taip du zuikius iškarto nušausi thumbup.gif
Atsakyti
as garu puodo dar nesu naudojusi, nors puodus turiu jau nuo liepos men. doh.gif Teisingiau, puoda naudojau 1 karta, bet ne su garais gaminau. Mano puodas is zeno kolekcijos, kainavo 199lt. smile.gif
Atsakyti
nusiziurejau puodu rinkini Invico Vitrum. kainuoja 735Lt. siaip dizainas neblogas, o ir termometrai naujesnio modelio, lengvai nusiima. gal kuri tokius isigijot, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Giliai nustebau Rimi parduotuvėje pamačiusi parduodamas B smulkmenas blink.gif , nes iki šiol galvojau, kad jie savo produktus parduoda tik specelizuotose parduotuvėse. Tai normaliai kilo klausimas ar ten B gaminiai ar kokie kiniečiai prištampavo ir tik pavadinimą pasisavino g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 11 16, 17:53)
Giliai nustebau Rimi parduotuvėje pamačiusi parduodamas B smulkmenas blink.gif , nes iki šiol galvojau, kad jie savo produktus parduoda tik specelizuotose parduotuvėse. Tai normaliai kilo klausimas ar ten B gaminiai ar kokie kiniečiai prištampavo ir tik pavadinimą pasisavino g.gif

Yra Berghoff daug kur - ir didziuosiuose PC ir Senukuose ir turguj. Bet tai nereiskia kad tos prekes blogos schmoll.gif
Nebutinai gėris tik tai kas parduodama tik per platintojus ar kazkokias super parduotuves, ju tik antkainiai didesni doh.gif
Atsakyti
As naudojuosi Berghof puodais jau 6 metai ir labai patenkinta thumbup.gif Bet termometrai tai jau visi suluze verysad.gif , teks pirkti naujus, nosr girdejau, kad jie nepigus nono.gif
O prisvilinus puoda tai ir as buvau (ir laaabai ziauriai doh.gif ). Bandziau sveisti, valyti su orkaiciu valikliais - niekas nepadejo. Svilesius iveikiau liaudisku receptu: reikia pripilti ant dugno sodos (2-3saukstus) ir truputi vandens(kad apsemtu dugna) ir pavirti 10-15 min.po to palikti atsalti. Tada isplauti ir vel procedura kartoti kol dugnas issivalys. Man issivale po 4 kartu thumbup.gif
Atsakyti
kaip jums sitas dizainas?

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2006 11 20, 23:15)
kaip jums sitas dizainas?
user posted image


Man tai nepatinka su termometrais schmoll.gif
Atsakyti
o man tie termometrai visai gerai. Šitų puodų įdomios rankenos, gal patogu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2006 11 21, 12:55)
Man tai nepatinka su termometrais  schmoll.gif

Šitie termometrai ant magnetu ir juos galima nuimti,tada dangtį galima dėti į šaldytuva ir į indaplovę. thumbup.gif
Atsakyti