Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras II tema

QUOTE(Lurdes @ 2007 12 13, 17:03)
skaiciau,kad tie 99 % yra tik TEORINIS patikimumas,o praktinis -92 %.

Apie teorinį ir kalbėjau, praktinio, kas liečia KP, tai ir nežinojau g.gif Bet su visom priemonėm keletą procentų atkrenta.
Atsakyti
Pasiduodu 4u.gif
aciu_uz_apsvietima smile.gif
Atsakyti
Prašom 4u.gif
Atsakyti
nezinau ar as cia tokia laiminga ar pleistras buvo ne koks...jo pasekme 5 su kapeikom menesiuku sunelis... blush2.gif kiek po to aiskinausi jo patikimumas dar priklauso ir nuo naudojancios amziaus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(a.aurute @ 2007 12 17, 18:09)
nezinau ar as cia tokia laiminga ar pleistras buvo ne koks...jo pasekme 5 su kapeikom menesiuku sunelis... blush2.gif kiek po to aiskinausi jo patikimumas dar priklauso ir nuo naudojancios amziaus... g.gif

Leiskit paklausti to, ko moters klausti nemandagu- kiek jums metų? ax.gif
Kažkada lyg ir esu girdėjus, kad KT patartina iki 35m, bet gal čia ne dėl patikimumo mastau.gif
Atsakyti
na ir gerai ,kad meciau ta pleistra. Isderino man tik viska jisai,o ir del jo patikimumo vis labiau kyla abejoniu......Jau vien tik sioj temoj yra jo ,,deka" pastojusiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdes: 18 gruodžio 2007 - 15:54
QUOTE(a.aurute @ 2007 12 17, 19:09)
nezinau ar as cia tokia laiminga ar pleistras buvo ne koks...jo pasekme 5 su kapeikom menesiuku sunelis... blush2.gif kiek po to aiskinausi jo patikimumas dar priklauso ir nuo naudojancios amziaus... g.gif

Man idomu kaip suzinojote, kad laukiates, t.y. ar nebebuvo mmm nusiklijavus paskutiniji 3 pleistra, ar vis tik buvo? Ir kiek laiko pries pastodama ji vartojote, kur klijavote?
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2007 12 18, 18:57)
Man idomu kaip suzinojote, kad laukiates, t.y. ar nebebuvo mmm nusiklijavus paskutiniji 3 pleistra, ar vis tik buvo? Ir kiek laiko pries pastodama ji vartojote, kur klijavote?


man dabar 21... blush2.gif pradejau juo naudotis mazdaug nuo 19 metu viduriuko ir kaip patare ginekologe klijavau ant nugaros kur mentis nes ten tvirciausiai laikosi...bet va pries 20 gimtadieni suzinojau, kad laukiuosi... doh.gif o suzinojau labai idomiom aplinkybem mane labai pradejo pykinti, kadangi pries tai turejau skrandzio problemu vel kreipiausi i gydytoja...si susimasciusi, kad turejau po vaistu pagyti nusiunte mane pas ginekologe...ir vuolia turiu mazuliuka... blush2.gif kaip tik beveik gimtadienio proga... 4u.gif
Atsakyti
Man tai ant nugaros kažkaip nesinori klijuot, nes nesimato, o ir pritvirtint bei patikrint sunku, jei kokioj sunkiai pasiekiamoj vietoj blush2.gif Dabar vat ant pilvo apačios galiu bet kada pažiūrėt, prispaust kraščiuką- ramiau ax.gif
Atsakyti
man ant rankos patogiausia, bent jau dabar, kai nenesioju nieko trumpom rankovem. su siaubu pagalvoju apie vasara. ka tada reikes daryti? g.gif krasteliai beveik neatlimpa, gerai matosi. thumbup.gif
tik va idomu, ar ne nuo KP man alergija.... siandien eisiu pas ginekologe ir issiaiskinsiu, galiu ji naudoti, ar ne.......
Atsakyti
QUOTE(a.aurute @ 2007 12 20, 14:01)
man dabar 21... blush2.gif pradejau juo naudotis mazdaug nuo 19 metu viduriuko ir kaip patare ginekologe klijavau ant nugaros kur mentis nes ten tvirciausiai laikosi...bet va pries 20 gimtadieni suzinojau, kad laukiuosi... doh.gif o suzinojau labai idomiom aplinkybem mane labai pradejo pykinti, kadangi pries tai turejau skrandzio problemu vel kreipiausi i gydytoja...si susimasciusi, kad turejau po vaistu pagyti nusiunte mane pas ginekologe...ir vuolia turiu mazuliuka... blush2.gif kaip tik beveik gimtadienio proga... 4u.gif

Kaip idomu, as irgi tavo metu budama pradejau vartoti Evra, ir tfu tfu tfu iki siol jokio leliaus neturiu (tik as visada klijuoju pilvo apacioje). Dar leisk paklausti, o tau bunant pastojus menesines buvo??? matai mano pan. situacija turiu problemu su skrandziu ir mane daznai pykina, tai truputuka baisu pasidare tavo posta paskaicius... g.gif Kita vertus menesines pas mane ka tik buvo... ax.gif
Atsakyti
As irgi kazkada naudojau si pleistra ir man labai netgi patiko ax.gif Jokiu salutiniu poveikiu nejauciau mirksiukas.gif klijuodavu skirtingose vietose. O kas del KT niekada nesu ju gerusi, nelabai patikimos man atrodo tongue.gif
Atsakyti