Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras II tema

QUOTE(Lurdes @ 2007 12 18, 16:53)
na ir gerai ,kad meciau ta pleistra. Isderino man tik viska jisai,o ir del jo patikimumo vis labiau kyla abejoniu......Jau vien tik sioj temoj yra jo ,,deka" pastojusiu.



Lurdes, o tu pries tai kokius kontraceptikus naudojai? Juk faktas, ar tu naudosi pleistra, ar zieda, ar kitas tabletes po vienu tableciu, visada keiciant priemone buna adaptacijos laikotarpis kunui. Man du menesius buvo. Bet po dvieju menesiu viskas patapo dar geriau wink.gif Va, su pleistru ir PMS lengvesnis, ir menesines reguliaresnes.
O „pastojusiuju“ istorijomis tai as esu linkusi abejoti. Arba linkusi abejoti, kad jos apskritai kontracepcija naudojo... Jau ne karta siuo klausimu pasisakiau.
Atsakyti
Laba diena, norejau paklausti, tikiuosi supratimo ir atsakymo smile.gif
pirmiasia ar galima isigyti pleistra be recepto??? ne gi kiekviena menesi reikia recepto??
ir kaip manote ar galima ji vartoti nepasikonsultavus su ginekologe - savarankiskai. juk nieko ten nera sudetingo...o KP pabandyti visada noresiu..aciu:)
Atsakyti
Prasau jusu patarimu, mielosios mamytes..
Istorija sutrumpintai: pirmaja menesiniu diena(sekmadieni) uzsidejau kontraceptini pleistriuka. Treciadieni menesines baigesi, o ketvirtadieni pasimylejau su vaikinu. Atejus sekmadieniui pleistriuka pakeiciau, bet ketvirtadieni gavau ji nusiimti, nes motina pamate ir neleido jo naudoti. Taigi pleistriuko jau nebeturejau. Atejo sekmadienis ir..susirgau menesinem. Kodel? Kodel kraujavimas prasidejo ne is kart kai nusiemiau pleistriuka, o butent sekmadieni?
Beje, pasireiske salutinis poveikis- pilvo padidejimas. Jis jauciasi kad issiputes yra.. Bet pleistriuko jau menesis kaip neturiu.. Ar ilgai bus dar sis salutinis poveikis?
Prasau patarkit mamytes, skaiciau internete, ieskojau informacijos, bet niekur neradau tikslaus atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(justte @ 2008 01 06, 06:26)
Laba diena, norejau paklausti, tikiuosi supratimo ir atsakymo smile.gif
pirmiasia ar galima isigyti pleistra be recepto??? ne gi kiekviena menesi reikia recepto??
ir kaip manote ar galima ji vartoti nepasikonsultavus su ginekologe - savarankiskai. juk nieko ten nera sudetingo...o KP pabandyti visada noresiu..aciu:)


Teoriškai nuo rugsėjo 1d. turėtų visos vaistinės KP parduoti su receptu, bet kai kurios jų vis dar neprašo (iki šiol perku be recepto). O gaila...
Jeigu nebūtų nieko sudėtingo, gal ir šios temos čia nebūtų, kaip manai? Juk viskas taip paprasta wink.gif Jeigu rasi vaistinę, kuri parduos be recepto, valio, bet patariu geriau nueit pirmiausia pas ginekologę- dėl savo pačios sveikatos. O receptą išrašo pusei metų arba metams. Tiesa, pradedančioms gal trumpesniam laikui.

QUOTE(Kaligula @ 2008 01 06, 13:16)
Prasau jusu patarimu, mielosios mamytes..
Istorija sutrumpintai: pirmaja menesiniu diena(sekmadieni) uzsidejau kontraceptini pleistriuka. Treciadieni menesines baigesi, o ketvirtadieni pasimylejau su vaikinu. Atejus sekmadieniui pleistriuka pakeiciau, bet ketvirtadieni gavau ji nusiimti, nes motina pamate ir neleido jo naudoti. Taigi pleistriuko jau nebeturejau. Atejo sekmadienis ir..susirgau menesinem. Kodel? Kodel kraujavimas prasidejo ne is kart kai nusiemiau pleistriuka, o butent sekmadieni?
Beje, pasireiske salutinis poveikis- pilvo padidejimas. Jis jauciasi kad issiputes yra.. Bet pleistriuko jau menesis kaip neturiu.. Ar ilgai bus dar sis salutinis poveikis?
Prasau patarkit mamytes, skaiciau internete, ieskojau informacijos, bet niekur neradau tikslaus atsakymo.

Nesinori čia ne į temą moralizuot, bet jei motina vis dar reguliuoja tavo veiksmus, gal dar ne laikas seksui ir kontracepcijai? Kitavertus, mama turėjo nurimti, kad rūpiniesi ateitim ir naudoji kontraceptikus.
O pas ginekologę bent jau buvai prieš pradėdama KP naudot? "Palaimino" naudoti KP?
Iš istorijos neatrodo, kad būtum pastojusi (jeigu nesimylėjai po pleistro nuklijavimo be apsaugos) Gal pilvo pūtimas tai PMS požymis? O kraujavimas buvo todėl, kad nutraukei pleistro vartojimą nepabaigus pakuotės. Beje, visada gali atlikti nėštumo testą, jeigu dėl to neramu.
Atsakyti
matai mylimuke, mano motina labai valdinga moteris ir seimoje ji taip sakant vadovauja. O del KP tai ji pareiske, kad jis per stiprus mano jaunam organizmui ir tiek,nors dauguma mano draugiu ji naudoja. O dar yra klausimukas- isgirdau ir esu perskaiciusi daug nuomoniu, kada KP jau apsaugo. Bet tiek daug nuomoniu.. Jei ji uzsidedi pirmaja menesiniu diena tai kada jis jau apsaugo?Vieni sako, kad jau po paros, kiti, kad po 48 valandu, dar kiti, kad po savaites.. Tai gal kas tiksliai zino?
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2008 01 06, 16:04)
matai mylimuke, mano motina labai valdinga moteris ir seimoje ji taip sakant vadovauja. O del KP tai ji pareiske, kad jis per stiprus mano jaunam organizmui ir tiek,nors dauguma mano draugiu ji naudoja. O dar yra klausimukas- isgirdau ir esu perskaiciusi daug nuomoniu, kada KP jau apsaugo. Bet tiek daug nuomoniu.. Jei ji uzsidedi pirmaja menesiniu diena tai kada jis jau apsaugo?Vieni sako, kad jau po paros, kiti, kad po 48 valandu, dar kiti, kad po savaites.. Tai gal kas tiksliai zino?


Tavo reikalas yra leistis valdomai ar tvarkyti savo gyvenimą pačiai 4u.gif
O kad naudoja draugės, tai dar ne rodiklis. Svarbu, kad tau jis tiktų.
Mamos paklausk, ar sutiks išeiti anksčiau laiko į pensiją ir prižiūrėti anūkus lotuliukas.gif

Jei KP klijuoji pirmą mėnesinių dieną, tai praktiškai apsaugo iškart. Be to, ne visoms priimtina mylėtis mėnesinių metu- taigi būsit dar ramesnės dėl poveikio. Jeigu klijuojat ne pirmą mėnesinių dieną, tai dar reikia papildomai saugotis savaitę.

Šiaip jau yra labai geras dalykas kaip info lapukas pleistrų pakelyje- kartais galima (ir reikia) pasiskaityti ax.gif
Atsakyti
aciu mylimuke.. o ta info lapeli zinok skaiciau kelis kartus, bet niekur neradau parasyta, kada jau veikia pleistriukas. Buvau perskaiciusi, kad jeigu uzsiklijuoji KP ne pirmaja menesiniu diena tai tada reikia papildomos apsaugos. As kvailele logiskai nesupratau, kad tada jei pirmaja diena uzsiklijuoji tai tada viskas tvarkoj ax.gif dar karta labai aciu uz pagalba, ramia galva galesiu gyventi.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eefje @ 2007 12 23, 16:58)
as irgi naudojau pleistriukus, bet kazkokdel visada man su jais neramu budavo... Taik krastelis atsiklijuoja, tai jis kliuna ir vis bijai, kad, neduok dieve, jis nesuveiks... O kai dar pradejau i baseina vaikscipt, tai isvis jis man atsiklijuodavo ir nebeprilipdavo, tai galiausiai pradejau tabletes gert. Kam cia rizikuot? smile.gif



Nu jo, kiekvienam savas metodas. Man atvirksciai – kai geriau tabletes labiau rizikavau pastoti, nes nuolat pamirsdavau jas isgerti. Nu gerai, ne nuolat, koki karta per menesi ar kelis, bet tai tiek baimes duodavo. Juk nezinai, kaip ten is tikruju tau pasiseke ar nepasiseke nepastoti, kai pamirsti isgerti tablete. Tada, fui, turi gerti ta skubiaja kontracepcija, nuo kurios ziauriai sutrinka ciklas ir etc. O stai su pleistru tai bent jau ramiakas sia prasme. O krasciuku atsiklijavimo problema sumazeja, kai atrandi sau tinkamiausia vieta klijuoti pleistra. Paieskok kokios stabilesnes vietos, pvz ant nugaros, ir is karto bus geriau.
Atsakyti
QUOTE(renatuxre @ 2007 12 26, 19:25)
man ir pleistras toks nepatikimas atrodo,per sav.2 pleistrus pakeiciau,vis atsiklijuodavo,tai dabar KT geriu ir esu patenkinta,bent zinau kad saugi esu smile.gif



As manau, kad tai normalu tik pradejus naudoti. Juk jeigu netvirtai prilipini, tai ir reikia perklijuoti. O juk greitai pradedi matyti, kaip sugebi prisiklijuoti, kada tvirtai, kada netvirtai. Mano patarimas butu: klijuojant palaikyti 10 sekundziu ir tada pleistras geriau prisiklijuoja. Ir plius pabandyk surasti stabilesne vieta, kaip jau ne karta cia minejau.
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2008 01 06, 17:04)
matai mylimuke, mano motina labai valdinga moteris ir seimoje ji taip sakant vadovauja. O del KP tai ji pareiske, kad jis per stiprus mano jaunam organizmui ir tiek,nors dauguma mano draugiu ji naudoja. O dar yra klausimukas- isgirdau ir esu perskaiciusi daug nuomoniu, kada KP jau apsaugo. Bet tiek daug nuomoniu.. Jei ji uzsidedi pirmaja menesiniu diena tai kada jis jau apsaugo?Vieni sako, kad jau po paros, kiti, kad po 48 valandu, dar kiti, kad po savaites.. Tai gal kas tiksliai zino?

Siaip teoriskai yra sakoma, kad organizmas prisitaiko prie nauju kontraceptiku per 3 paras mirksiukas.gif
Atsakyti
kazin maitinant galima ta pleistra?nelabai turbut... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 01 07, 18:14)
kazin maitinant galima ta pleistra?nelabai turbut... blush2.gif

Maitinant negalima jokio hormoninio kontraceptiko.
Atsakyti