Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras II tema

QUOTE(zis @ 2007 12 21, 17:28)
Kaip idomu, as irgi tavo metu budama pradejau vartoti Evra, ir tfu tfu tfu iki siol jokio leliaus neturiu (tik as visada klijuoju pilvo apacioje). Dar leisk paklausti, o tau bunant pastojus menesines buvo??? matai mano pan. situacija turiu problemu su skrandziu ir mane daznai pykina, tai truputuka baisu pasidare tavo posta paskaicius... g.gif Kita vertus menesines pas mane ka tik buvo... ax.gif


agam buvo...tas ir buvo keisciausia.... g.gif man kiek pamenu dar pora menesiuku patepdavo... doh.gif tikiuosi mano praktika nepasikartos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(a.aurute @ 2007 12 22, 11:36)
agam buvo...tas ir buvo keisciausia.... g.gif man kiek pamenu dar pora menesiuku patepdavo... doh.gif tikiuosi mano praktika nepasikartos  blush2.gif

Vaje fear.gif swoon.gif Tikiuosi, kad visgi cia tik mano skrandis, nors dabar jau visai baisu doh.gif Na, siaip ar taip sausi einu tikrinti savo skrandzio, jei tai ne jis tada... doh.gif doh.gif doh.gif O tu kada baigei klijuoti pleistra, ta prasme nesiodama leliu dar ji kuri laika klijavo nezinodama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2007 12 22, 12:32)
Vaje fear.gif  swoon.gif Tikiuosi, kad visgi cia tik mano skrandis, nors dabar jau visai baisu doh.gif Na, siaip ar taip sausi einu tikrinti savo skrandzio, jei tai ne jis tada... doh.gif  doh.gif  doh.gif O tu kada baigei klijuoti pleistra, ta prasme nesiodama leliu dar ji kuri laika klijavo nezinodama? g.gif


klijavau, kuri laika nezinodama doh.gif maniau, kad gali kas nors buti maziukui blogai, bet viskas buvo gerai daba sveikuciai augam blush2.gif a jum sekmes tyrimus darant... ax.gif tikiuosi mano patiritis nepasikartos mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi naudojau pleistriukus, bet kazkokdel visada man su jais neramu budavo... Taik krastelis atsiklijuoja, tai jis kliuna ir vis bijai, kad, neduok dieve, jis nesuveiks... O kai dar pradejau i baseina vaikscipt, tai isvis jis man atsiklijuodavo ir nebeprilipdavo, tai galiausiai pradejau tabletes gert. Kam cia rizikuot? smile.gif
Atsakyti
man ir pleistras toks nepatikimas atrodo,per sav.2 pleistrus pakeiciau,vis atsiklijuodavo,tai dabar KT geriu ir esu patenkinta,bent zinau kad saugi esu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxre: 26 gruodžio 2007 - 18:26
QUOTE(a.aurute @ 2007 12 18, 03:09)
nezinau ar as cia tokia laiminga ar pleistras buvo ne koks...jo pasekme 5 su kapeikom menesiuku sunelis... blush2.gif kiek po to aiskinausi jo patikimumas dar priklauso ir nuo naudojancios amziaus... g.gif



Nu ir KT, ir KZ, ir kai kurios kitos naujos kartos priemones rekomenduojamos ivairiaus amziaus, kiek teko girdeti. Na, gal labiau iki 40 metu, o vyresnems – cia jau nezinau, mano ismanymas tiek nenesa. Bet tokius atveju kaip tavo, jau aptarinejom biski ir anksciau. Kazkaip stai as naudoju pleistra jau ne pirmus metus, ir mano pazistamos taip pat, ir tokiu atveju nesu sutikusi.
Tai pasikartosiu, ka rasiau biski anksciau.
Bandau galvoti, kas turetu nutikti, kad nerimauciau, jog pastojau? Gal tureciau veluoti uzsiklijuoti pleistra savaite? Bet mazai tiketina, kad taip nutiktu, nes nu is kart pasiciupineji ir matai, kad niekur nera pas tave pleistro, nei ant subinytes, nei ant nugaros, nei ant rankos, tada pazisziuri dienas ir begi pirkti ir klijuoji. Gal tureciau uzlipdyti pleistra ant pieneliu isteptos odos? Bet tada nusivalai viska ir uzklijuoji kita pleistra. Gal tada ne vienos sekundes klijuodama nepalaikau pleistro? Tada gal gali atsiklijuoti man krastelis. Bet krastelio atsiklijavimas dar nieko tokio, ypac jei neatsiklijavo trecdalis. Uzklijuoju stipriau ta pati arba blogiausiu atveju klijuoju kita. Nu, nezinau, kas dar? Gal tureciau uzsiklijuoti ant kaktos? Na, cia tik juokai  . Gal tureciau naudoti ne visa pakuote is eiles? Nu, man jau ir fantazija senka. Bet vienzo, kadangi nepastojau, vadinasi, viska dariau pagal taisykles. Kai viska dariau pagal taisykles, nepastojau. Ir t.t. zodziu, visoms linkiu nepastoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 12 11, 21:23)
Va perskaičiau, kad naudodamos KP ar KŽ gauname kur kas didesnę dozę hormonų negu gerdamos KT  g.gif



O kur skaitei? As kazkaip skaiciau, kad tokios naujos kartos kontracepcijos, kaip KP, KZ, ir kai kurios KT kaip jarine ar pan, kaip tik turi maziausiai hormonu. Del to ir su svoriu nekyla tokiu baisiu problemu kaip su kai kuriomis senos kartos tabletemis. Zodziu, sitoje diskusijoje reikia atskirti informacija apie senos kartos ir apie naujos kartos kontracepcijos priemones.
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2007 12 27, 14:31)
O kur skaitei? As kazkaip skaiciau, kad tokios naujos kartos kontracepcijos, kaip KP, KZ, ir kai kurios KT kaip jarine ar pan, kaip tik turi maziausiai hormonu. Del to ir su svoriu nekyla tokiu baisiu problemu kaip su kai kuriomis senos kartos tabletemis. Zodziu, sitoje diskusijoje reikia atskirti informacija apie senos kartos ir apie naujos kartos kontracepcijos priemones.

Jau nepamenu, kur.
Esmė ne tablečių kartoje. Vartojant KT hormonas greit pasiekia aukščiausią lygį organizme ir taip pat greit suyra, ir lieka labai mažai jo organizme, taigi per parą jis veikia kelias valandas. O naudojant KP hormonas pro odą skverbiasi visą savaitę. Todėl ir gaunam jo daugiau. Nežinau, ar tiksliai atkartojau, bet esmė maždaug tokia.
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2007 12 12, 18:02)
as KP irgi gal tik koki menesi tik "panesiojau", baisiai neestetiski tie krasciukai. net purtydavo pamacius, tad grizau prie kt.



Nu joooo, menesiukas net nesolidziai skamba. Jokios kantrybes. Kontracepcija taigi ne vitaminai, ir adaptacijos siek tiek reikia. O kai ismoktum tvarkingai klijuotis, tai ir su krasciukais maziau problemu butu. Bandei ant nugaros ar kur kitur tvirciau priklijuoti? O nebuvo malonu, kad nereikia kasdien gerti tabletyciu? Man tai malonu...
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2007 12 28, 17:18)
Nu joooo, menesiukas net nesolidziai skamba. Jokios kantrybes. Kontracepcija taigi ne vitaminai, ir adaptacijos siek tiek reikia. O kai ismoktum tvarkingai klijuotis, tai ir su krasciukais maziau problemu butu. Bandei ant nugaros ar kur kitur tvirciau priklijuoti? O nebuvo malonu, kad nereikia kasdien gerti tabletyciu? Man tai malonu...

drinks_cheers.gif Tikra palaima. Pasidariau priminimą telefone kas savaitę ir nematau vargo thumbup.gif Ir dėl tų kraštų jau taip nebesinervinu. Pamačiau, kad KP praktiškai niekad neatlimpa, o tie kraščiukai tai niekalas, po kelių sav jau ir nustojau tikrinti, ar neatlipo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Gracija1 @ 2007 12 27, 15:25)
Nu ir KT, ir KZ, ir kai kurios kitos naujos kartos priemones rekomenduojamos ivairiaus amziaus, kiek teko girdeti. Na, gal labiau iki 40 metu, o vyresnems – cia jau nezinau, mano ismanymas tiek nenesa. Bet tokius atveju kaip tavo, jau aptarinejom biski ir anksciau. Kazkaip stai as naudoju pleistra jau ne pirmus metus, ir mano pazistamos taip pat, ir tokiu atveju nesu sutikusi.
Tai pasikartosiu, ka rasiau biski anksciau.
Bandau galvoti, kas turetu nutikti, kad nerimauciau, jog pastojau? Gal tureciau veluoti uzsiklijuoti pleistra savaite? Bet mazai tiketina, kad taip nutiktu, nes nu is kart pasiciupineji ir matai, kad niekur nera pas tave pleistro, nei ant subinytes, nei ant nugaros, nei ant rankos, tada pazisziuri dienas ir begi pirkti ir klijuoji. Gal tureciau uzlipdyti pleistra ant pieneliu isteptos odos? Bet tada nusivalai viska ir uzklijuoji kita pleistra. Gal tada ne vienos sekundes klijuodama nepalaikau pleistro? Tada gal gali atsiklijuoti man krastelis. Bet krastelio atsiklijavimas dar nieko tokio, ypac jei neatsiklijavo trecdalis. Uzklijuoju stipriau ta pati arba blogiausiu atveju klijuoju kita. Nu, nezinau, kas dar? Gal tureciau uzsiklijuoti ant kaktos? Na, cia tik juokai  . Gal tureciau naudoti ne visa pakuote is eiles? Nu, man jau ir fantazija senka. Bet vienzo, kadangi nepastojau, vadinasi, viska dariau pagal taisykles. Kai viska dariau pagal taisykles, nepastojau. Ir t.t. zodziu, visoms linkiu nepastoti wink.gif


gal ir ne teko susidurti, bet tokiu atveju tikrai yra... blush2.gif juk as irgi nepiktnaudziavau jo naudojimu ar nenaudojimu... doh.gif jeigu as ji pradejau naudoti reiskia no rejau nepastoti , o ne tam, kad po to pasakyciu kazkoki unikalu ivyki kitom... blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytės,
as cia gal nelabai i tema, bet buvau pradejusi naudoti pleistra, taciau jis man kazkaip "neprilipo", tepliojo, todel meciau jau po 2 pleistriuku, ir turiu 1 likusi, Evra,galioja iki 2008-09, ismest gaila blush2.gif todėl jei kam reikia tai atiduosiu uz skanu sokolada biggrin.gif jei kam prireiks- parasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti