Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras II tema

QUOTE(mylimuke @ 2008 01 11, 18:32)
Nebandžiau  blush2.gif

aiskutis, dekui visvien uz info mirksiukas.gif reikes pasidomet tom zvakutem.
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 01 11, 12:48)
aiskutis, dekui visvien uz info mirksiukas.gif  reikes pasidomet tom zvakutem.

Turėtų būti ir čia temų apie žvakutes.
Pasiūlyčiau dar vaisingas dienas skaičiuot, bet kai kurioms nereguliarios mmm būna po gimdymo ar apskritai, tai gali būti nepatikima blush2.gif
Atsakyti
labas o koks to pleistro pavadinimas? blush2.gif
Atsakyti
Evra. Kiek zinau tik tokiu ir buna rolleyes.gif
Atsakyti
Bliamba, kaip pabrango KP cray.gif 6litais net unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 16, 13:15)
Bliamba, kaip pabrango KP cray.gif  6litais net  unsure.gif

paskutini karta teko pirkti tai 59lt sumokejau blink.gif Nors dar pries men. kainavo 52lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 01 16, 15:23)
paskutini karta teko pirkti tai 59lt sumokejau blink.gif Nors dar pries men. kainavo 52lt doh.gif

Tikrai??? blink.gif blink.gif blink.gif O aš jau verkiu, kad 52 kainavo...Nes mokėdavau visad 46 blush2.gif
Atsakyti
mhm, brangsta nerealiai..
pamenu kai tik pradejau naudot pries pusantru metu tai kainuodavo 39.99 biggrin.gif o dabar perku uz 53 ir camelioj, kur 15% nuolaida blink.gif
Atsakyti
As nuo pleistro vistiek storeju. ir valgau-valgau-valgau kaip ishprotejusi... menesi ishkentejau ir meciau lauk. ir nuo KT storeju.. norejau spirale detis, tai gydytoja ishvare is kabineto, nes pasakiau, kad planuoju dar vaiku tureti... sake, kad nebepastosiu-nebesugebesiu sveiko pagimdyti... Zodziu, man is kontracepcijos niekas apart gumytes netinka... gudu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 01 17, 11:45)
As nuo pleistro vistiek storeju. ir valgau-valgau-valgau kaip ishprotejusi... menesi ishkentejau ir meciau lauk. ir nuo KT storeju.. norejau spirale detis, tai gydytoja ishvare is kabineto, nes pasakiau, kad planuoju dar vaiku tureti... sake, kad nebepastosiu-nebesugebesiu sveiko pagimdyti... Zodziu, man is kontracepcijos niekas apart gumytes netinka... gudu  verysad.gif

man nuo pleistro irgi apetitas pakyla smile.gif dabar jau antra menesi kenciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 16, 17:28)
Tikrai???  blink.gif  blink.gif  blink.gif O aš jau verkiu, kad 52 kainavo...Nes mokėdavau visad 46  blush2.gif

blink.gif blink.gif blink.gif Kur tu tokia kaina rasdavai??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 01 17, 11:45)
As nuo pleistro vistiek storeju. ir valgau-valgau-valgau kaip ishprotejusi... menesi ishkentejau ir meciau lauk. ir nuo KT storeju.. norejau spirale detis, tai gydytoja ishvare is kabineto, nes pasakiau, kad planuoju dar vaiku tureti... sake, kad nebepastosiu-nebesugebesiu sveiko pagimdyti... Zodziu, man is kontracepcijos niekas apart gumytes netinka... gudu  verysad.gif

Nesąmonė. Nerekomenduojama spiralė tada, kai nesi dar gimdžiusi. Bet jei esi, tai ji jokios įtakos neturi.

QUOTE(zis @ 2008 01 17, 14:32)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Kur tu tokia kaina rasdavai??? doh.gif

Farmos vaistinėj. Bet gal čia tik mūsų "kaime" taip pigiai biggrin.gif
Atsakyti