Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras II tema

as norejau paklausti, ar gali nuo KP inkstus skaudeti? klijuoju jau 4men, atsirado siokia tokia alergija, bet nekreipiu demesio i ja, nes KP patogiau nei tabletes, tai ir taikstauti, bet dabar jau trecia diena inkstus skauda... labai sunku vaikscioti..... nezinau, ar cia nuo pleistro, ar siaip kazkas.... pas gydytojus neturiu laiko eiti, nes sesija kaip tycia prasidejo, o vaikscioti sunku..... verysad.gif gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2008 01 08, 23:16)
as norejau paklausti, ar gali nuo KP inkstus skaudeti? klijuoju jau 4men, atsirado siokia tokia alergija, bet nekreipiu demesio i ja, nes KP patogiau nei tabletes, tai ir taikstauti, bet dabar jau trecia diena inkstus skauda... labai sunku vaikscioti..... nezinau, ar cia nuo pleistro, ar siaip kazkas.... pas gydytojus neturiu laiko eiti, nes sesija kaip tycia prasidejo, o vaikscioti sunku.....  verysad.gif gal kam taip buvo?

Niu buvo man inkstu skausmas, bet tikrai ne del kp. Tad pas gydytoja verciau nueik del inkstu mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinot mergos, jei jau užsiminėt... Tai ir man inkstus čia prieš porą savaičių skaudėjo unsure.gif Gal tikrai mums nuo KP? Nors aš ir taip galiu pasiteisint, nes žinau, kad pas mane inkstai nėr labai stiprūs, o ir per nestuke.gif turėjau problemyčių, tai čia gal ir perpūtė kur, ar ką...
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2008 01 08, 21:16)
as norejau paklausti, ar gali nuo KP inkstus skaudeti? klijuoju jau 4men, atsirado siokia tokia alergija, bet nekreipiu demesio i ja, nes KP patogiau nei tabletes, tai ir taikstauti, bet dabar jau trecia diena inkstus skauda... labai sunku vaikscioti..... nezinau, ar cia nuo pleistro, ar siaip kazkas.... pas gydytojus neturiu laiko eiti, nes sesija kaip tycia prasidejo, o vaikscioti sunku.....  verysad.gif gal kam taip buvo?

ir man inkstus skaudėjo beveik visą antrą naudojimo mėnesį, jau norėjau mesti viską, taip buvo suėmę, bet kažkaip po mėnesinių praėjo. Tai dabar dar čiūdas - ne į temą kraujuot pradėjo su pleistru (iki mėnes. liko visa savaitė), tai sakau gal man visai ir netinka tas pleistras, kad taip jau labai tie šalutiniai poveikiai pasireiškia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2008 01 09, 14:36)
ir man inkstus skaudėjo beveik visą antrą naudojimo mėnesį, jau norėjau mesti viską, taip buvo suėmę, bet kažkaip po mėnesinių praėjo. Tai dabar dar čiūdas - ne į temą kraujuot pradėjo su pleistru (iki mėnes. liko visa savaitė), tai sakau gal man visai ir netinka tas pleistras, kad taip jau labai tie šalutiniai poveikiai pasireiškia.  g.gif

O kartais būna taip. Šitoj temukėj kažkuri rašė, kad ir po poros metų naudojimo retkarčiais tokių čiūdų pasitaiko. Aš va irgi, norėjau nukelt mmm savaitę priekin, tai mmm pasirodė laiku, nors ir užklijavau 4 pleistrą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 09, 16:18)
O kartais būna taip. Šitoj temukėj kažkuri rašė, kad ir po poros metų naudojimo retkarčiais tokių čiūdų pasitaiko. Aš va irgi, norėjau nukelt mmm savaitę priekin, tai mmm pasirodė laiku, nors ir užklijavau 4 pleistrą  blush2.gif

Cia tai keista situacija blink.gif blink.gif blink.gif kazi kodel tau nesuveike?
O tepliot kartais tai pradeda likus savaitelei iki mmm... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 01 09, 16:28)
Cia tai keista situacija blink.gif  blink.gif  blink.gif kazi kodel tau nesuveike?
O tepliot kartais tai pradeda likus savaitelei iki mmm... smile.gif

Nežinau, matyt mmm prasidėjo savo laiku nereaguodamos į KP biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 08, 20:30)
Maitinant negalima jokio hormoninio kontraceptiko.

dekui..taip ir maniau...beda siokia tokia, prezervatyvais nepasitikim, o antro netyciuko susilaukt dar per anksti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 01 09, 18:34)
dekui..taip ir maniau...beda siokia tokia, prezervatyvais nepasitikim, o antro netyciuko susilaukt dar per anksti verysad.gif

Kol maitini, tau neturetu buti mmm...o tai reiskia, kad negali pastoti. Tad maitinimas yra naturalus kontraceptikas, kai atsiras mm.. reiskias jau gali pastoti.
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 01 09, 17:34)
dekui..taip ir maniau...beda siokia tokia, prezervatyvais nepasitikim, o antro netyciuko susilaukt dar per anksti verysad.gif


Galit naudoti nehormonines žvakutes, nutrauktą lytinį aktą.

QUOTE(zis @ 2008 01 10, 11:30)
Kol maitini, tau neturetu buti mmm...o tai reiskia, kad negali pastoti. Tad maitinimas yra naturalus kontraceptikas, kai atsiras mm.. reiskias jau gali pastoti.

Didžiausias šio apsisaugojimo patikimumas yra 95%, ir tik pirmus mėnesius, kol mama maitina tik savo pienu ir pakankamai dažnai. Vėliau patikimumas vis mažėja. Jau senokai pripažinta, kad tai nėra patikima apsisaugojimo priemonė, nes ovuliacija įvyksta anksčiau negu pasirodo mėnesinės, todėl niekada negali žinoti, kada jau vėl gali pastoti.
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 01 10, 18:30)
Kol maitini, tau neturetu buti mmm...o tai reiskia, kad negali pastoti. Tad maitinimas yra naturalus kontraceptikas, kai atsiras mm.. reiskias jau gali pastoti.

kaip tik pries pora savaiteliu atsirado pirmos mmm...
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 10, 19:30)
Galit naudoti nehormonines žvakutes, nutrauktą lytinį aktą.
Didžiausias šio apsisaugojimo patikimumas yra 95%, ir tik pirmus mėnesius, kol mama maitina tik savo pienu ir pakankamai dažnai. Vėliau patikimumas vis mažėja. Jau senokai pripažinta, kad tai nėra patikima apsisaugojimo priemonė, nes ovuliacija įvyksta anksčiau negu pasirodo mėnesinės, todėl niekada negali žinoti, kada jau vėl gali pastoti.

as irgi girdejau, kad ovuliacija prasideda dvi savaites iki menesiniu...o kazin tos zvakutes ar patikimos?
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 01 10, 23:11)
as irgi girdejau, kad ovuliacija prasideda dvi savaites iki menesiniu...o kazin tos zvakutes ar patikimos?

Nebandžiau blush2.gif
Atsakyti