Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių, pilvo pūtimas

Jis ir šiaip imunitetą stipriną, dezinfekuoja, antiseptinis ir priešgrybelinis. Bet jis nuodingas ir reikia gerti su saiku.
O tai kaip čia taip, baisu, kad nuodingas... o patrauklus, kad stiprina dezinfekuoja ir pan. Tai jei aš mažių maitinu, negaliu ,turbūt, tokio gerti? O Jums gydytoja paskyrė, ar patys susiradot? ir nuo ko jį geriat, profilaktiškai ar konkreti kokia bėda?
O mes čia apie pelyną ar apie Gesavit g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gražutė: 20 vasario 2010 - 17:59
Aš apie pelyną. Jei gersi kaip aš pasakiau - tai ir maitindama gali jį gerti. Porą savaičių pagersi, savaitę pertrauką. Jei gersi po pusę stiklinę tris kart dienoj užplikytą šaukštu, o ne žiupsneliu, ilgiau nei tris savaites tai tikrai gali haliucinacijos atsirasti. O gydytojai dažniausiai vaistus tik skiria, o ne žoleles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 20 vasario 2010 - 19:59
QUOTE(argus @ 2010 02 20, 20:59)
Aš apie pelyną. Jei gersi kaip aš pasakiau - tai ir maitindama gali jį gerti. Porą savaičių pagersi, savaitę pertrauką. Jei gersi po pusę stiklinę tris kart dienoj užplikytą šaukštu, o ne žiupsneliu, ilgiau nei tris savaites tai tikrai gali haliucinacijos atsirasti. O gydytojai dažniausiai vaistus tik skiria, o ne žoleles.

Jei jis kartus, tai pienuko skonis gali pasikeisti... o man rekomenduoji, kaip savo mažiui kad darai, silpną tokią?
Atsakyti
Ir tokia silpna labai gerai veikia. Žiupsnelį užpilti stikline vandens. Žiupsnelį mažinti. Veikia labai puikiai. Tarp kitko - mano mažius jos gaudavo būdamas labai mažas - tai ir iki šiol tai pati skaniausia arbata.
Atsakyti
sveikutes,
man nustate dirgliosios zarnos sindroma.Jau 5 metai tai tesiasi ,o gydimo jokio, nebezinau kur eiti ar kur kreiptis...siuncia pa neurologa, psihiatra, ir visa zarnyna tyre, jau nebezino patys kur besiusti, o vaistu kiek isgeriau...istisi metai nuo nemigos, nervu, bet niekas nepadeda, tik isgerus vandens stikline atrodau kaip 7 men. nestumo, tempia baisingai raizo, kietas visas pilvas, atrodo sprogsiu nieko nebesinori, skausmas baisus, riaugeju baisiai, net vaiksciot sunku...ryte pilvas lygut lygutelis, net idubes, tik atsikeliu ir prasideda, maistas kaip man aiskino neitakoja, nes jau pradejus nuo pirmo kasnio iskart ispucia.nebezinau ka daryti, praradau gyvenmo dziaugsma, nes ypac per paskutinius metus smarkiai paumejo nuo stresu, nuovargio.nebesinori niekur eiti puostis, nes dazniausiai nebeuzsegu kelniu ir vos judu aimanuodama.gal gali patart kas ismeginot, gal dar koks gydymas yra?ar kokius vaistus vartojat?
Atsakyti
QUOTE(adiava86 @ 2010 02 22, 22:01)
sveikutes,
man nustate dirgliosios zarnos sindroma.Jau 5 metai tai tesiasi ,o gydimo jokio, nebezinau kur eiti ar kur kreiptis...siuncia pa neurologa, psihiatra, ir visa zarnyna tyre, jau nebezino patys kur besiusti, o vaistu kiek isgeriau...istisi metai nuo nemigos, nervu, bet niekas nepadeda, tik isgerus vandens stikline atrodau kaip 7 men. nestumo, tempia baisingai raizo, kietas visas pilvas, atrodo sprogsiu nieko nebesinori, skausmas baisus, riaugeju baisiai, net vaiksciot sunku...ryte pilvas lygut lygutelis, net idubes, tik atsikeliu ir prasideda, maistas kaip man aiskino neitakoja, nes jau pradejus nuo pirmo kasnio iskart ispucia.nebezinau ka daryti, praradau gyvenmo dziaugsma, nes ypac per paskutinius metus smarkiai paumejo nuo stresu, nuovargio.nebesinori niekur eiti puostis, nes dazniausiai nebeuzsegu kelniu ir vos judu aimanuodama.gal gali patart kas ismeginot, gal dar koks gydymas yra?ar kokius vaistus vartojat?

Sveika, užjaučiu ir suprantu ką jauti. Aš parašysiu kas man padeda, gal padės. Netikiu aš cheminiais vaistais, jie tik blokuoja tas simptomatikas, o padėties nekeičia. Man labai padeda Omega -3 žūvų taukai, Aš perku iš GNLD omegą, į kurią įeina net 8 skirtingos omegos, jos vienintelės tokios rinkoj. Tai omega organizme visus uždegimus malšina, palaiko visų organų gerą veiklą, taip pat sanariams labai reikalinga, kepenims. Geriu jau daugiau nei metai, tikrai jaučiasi poveikis, beto, nervų sistemą labai stiprina, pasidariau ne tokia jautri. Taip pat, kol nemaitinau leliuko, galėjau gerti iš VIVASAN kompanijos labai gerą papildą, kuris ir vadinasi METEORIN, ten pagrindas žolelės (aš mėtos negaliu maitinant), va šitos tai super thumbup.gif , gaminamos šveicarijoj. Taip pat iš VIVASAN dar gerdavau artišoko gėrimas organizmo valymui, ten irgi artišokas su žolių ekstraktais, tai geriant visi pūtimai dingdavo. Na, ir aišku gerosios bakterijos, dabar pasiryžusi ilgai be pertraukų gerti, turi padėti, aš įsitikinus. Va, ir pelyną siųlo gerti, reikės bandyti, vistiek gi turi padėti tie dalykai. O kaip rašei, kad maistas įtakos neturi, taigi kiekvienas pavalgęs tų sintetinių išpūstų batonų ar bandelių išsipūstų, maistą vistiek reikia prisižiūrėti, nes jis arba gydo, arba sargdina. Tai va, jei padės, rašyk, palaikysim morališkai 4u.gif
Atsakyti
Maistas labai didelę įtaką turi - aš jei pavalgau netinkamą maistą, man ne tik pilvas išsipūčia, bet net jaučiu kaip skausmingai eina per visą žarnyną kol nepasituštinu. Ir visą tą maistą aš išviduriuoju. Todėl valgau daugiausia daržoves, košes, riebiai nevalgau visiškai, mėsą valgau kartą per savaitę ir tą pačią tik troškintą arba virtą. Jei tik pavalgau ne naminio maisto - viskas man blogai. Maistą renkuosi tik tą, kuris parduodamas sveikų produktų parduotuvėje, arba mažai tų E. Taip pat yra keli pratimai jogos, kurie skatina tam orui iš žarnyno pasišalinti greičiau. Taip kad maistas turi labai didelę įtaką. Taippat rekomenduočiau jogą kaip nusiraminimo priemonę. Na ir aišku bakterijas, žolelių arbatos (nereikia patingėti ir susirasti, kurios padeda), gal būt, jei priimtinas, net homeopatinis gydymas.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2010 02 23, 09:42)
Maistas labai didelę įtaką turi...


Labas argus, as ir pan. elgiuosi kaip tu tik va su maisto derinimu man sunkoka doh.gif reikia vyrui gaminti, o nori mesos, sunkiai dirba ax.gif
ir as kai normaliai jauciuos padarau keleta jogos pratimu viduriam tongue.gif
uzsisaugojau kiecio/pelyno "gerimo intrukcija" reiks kada susiruost gerti smile.gif
beje argus visai rekomenduociau itraukti salviju arbata, nu man nerealiai padejo, 2 men. skaudejo viduriai ir visai jau prastai doh.gif , BP gyd. sake nospos isgert blink.gif jei nepraeis tada tik siuntima gastro rasys, nu as viena, kita arbata pageriau, o padejo salavijai jau po dvieju vartojimu jauciau gerejima, salavijai - stirprina bendrai, gydo uzdegima, antimikrobini poveiki turi, net nuo visokiu dantu puliniu tinka, nuo viduriu putimo ir skani pakankamai gerti thumbup.gif rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Na man paprasčiau, nes mano vaikas ir su žarnynu problemų turi, tai mes abu valgome tą patį, o MB valgyt darau kartais atskirai, bet šiaip jis ir valgo tą patį ir neprieštarauja. Mano vaikui jau geriau - jis gavo homeopatinį gydymą, tai valgo dabar viską, bet vis tiek iš įpratimo darau tą patį ir pelyno jam įkišu, kad imunitetas būt stipresnis.
Nusipirkau šalavijų arbatą, nes anginą lėtinę turiu, bet besidomėdama, radau, kad šalavijų arbata ne tik gydo uždegimus ir t.t. bet ir yra nuo nevaisingumo - dabar jau nz kaip konkrečiai, bet reikia man rodos ją gerti po mmm 11 dienų iki ovuliacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 23 vasario 2010 - 11:53
QUOTE(argus @ 2010 02 23, 12:52)
Na man paprasčiau, nes mano vaikas ir su žarnynu problemų turi, tai mes abu valgome tą patį, o MB valgyt darau kartais atskirai, bet šiaip jis ir valgo tą patį ir neprieštarauja.
Nusipirkau šalavijų arbatą, nes anginą lėtinę turiu, bet besidomėdama, radau, kad šalavijų arbata ne tik gydo uždegimus ir t.t. bet ir yra nuo nevaisingumo - dabar jau nz kaip konkrečiai, bet reikia man rodos ją gerti po mmm 11 dienų iki ovuliacijos.


jo? sito mano vaistazoliu knygoj neraso smile.gif reikes issiaiskinti g.gif aisku valio, aciu, kad pasakei, nes dar nepavyko nestuke.gif turbut ilgiau panaudot reikes ateity bigsmile.gif kai ispresim kitas problemas ax.gif manau salavijus ir vaikui drasiai gali duot del zarnyno, be to visai skani arbatike smile.gif
Atsakyti
Aš ir daugiau radau nuo nevaisingumo. Jei moki rusiškai - rusiškuose puslapiuose daugiau informacijos visokios yra. Lietuviškos vaistažolių knygos man dėl to ir nepatinka, kad aprašo tik vieną veikimą. Rusiškuose puslapiuose (knygų neteko vartyti) aprašyta kaip ilgai ir kokių rekomenduojama atsargiai, nėščiosioms kokių stengtis nevartoti ir pan. Ir labai plačiai vartojimo spektras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 23 vasario 2010 - 12:11
O gal galit pažiūrėti, ar šalavijai maitinančiai tinka? Būčiau dėkinga Labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti